Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. docco

    Uprava i marketing

    Sakupili smo 42% kodova.
  2. docco

    FK Partizan 2012/13

    Krstajić nema namjeru da se vraća u klub dok su ovi ljudi tamo. Pusite šta pišu novine.
  3. docco

    FK Partizan 2012/13

    Ali to su samo pare od transfera. Tu su i pare od nagrada za LŠ i LE.
  4. docco

    Uprava i marketing

    Ja mislim da nije u pitanju takmičenje. Svako skuplja za sebe.
  5. docco

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ne, ne, to se pričalo za Lomića :D
  6. docco

    Radio Mileva - leto 2012

    Koliko sam ja shvatio, stvar je u umoru i upali mišića, a ne povredi. :confused
  7. docco

    Radio Mileva - leto 2012

    Babić je malo ofanzivniji od Markovića, tj. ofanzivni vezni.
  8. docco

    Kup Srbije 2011/12

    I ja vjerujem da bi taj sastav dobio cigane jer bi bili i u brojcanoj prednosti :)
  9. docco

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Baš tako, valjda se ugovor automatski produžavao za godinu dana ako odigra X utakmica, a on je to izbegao zbog povrede. A i pare su bile problem, pošto je, čini mi se, tražio duplo veću platu nego što je u tom trenutku imao.
  10. docco

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Koliko ja znam, Žuka je sam htio da ide.
  11. docco

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    A posle ponedeljka? I dalje nam ostaju djura & co
  12. docco

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Možemo lijepiti plakate koliko god hoćemo, pričati šta hoćemo, okupljati se svaki dan pred stadionom, djuri i ostalu djubrad iz uprave nije briga za to. Jedini način da odu je skupština, a nju niko ne spominje. Ne očekujem da treba neko sad mene da obavijesti "e, skupština je tog i tog datuma"...
  13. docco

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Kovertu? :D Kakvu kovertu? :)
  14. docco

    Jelen Superliga 2011/12

    Mi smo na Arena 1, a cigani na Arena 3
  15. docco

    FK ĐurGarden 2011/12

    MSI je dao 400.000 hiljada za 9 meseci. Cigani imaju 600.000 godišnje od Gazproma.
  16. docco

    Jelen Superliga 2011/12

    I ja verujem da Eduardo moze bolje, i da ce pokazati sta moze posle zime, ali trenutno, ako uporedjujemo ucinak, mislim da bi bolje sa igrali sa Ivicom nego U OVOM TRENUTKU sa Eduardom.
  17. docco

    Jelen Superliga 2011/12

    Stvarno mi nekada niste jasni. U redu, ne igramo sjajno, ali svi pricaju kao da smo pre mesec dana igrali kao Barcelona, ali treba biti realan. Prvo, pogledajte malo prosle utakmice sa Spartakom 1-1 u gostima, pa 2-0 (lomic iz 2 slobodnjaka), pa 0-0 na JNA, pa 2-1 (tomic u 92.), uvek su nam...
  18. docco

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Mislim da sam negde procitao da je odustao od fudbala i vratio se u Brazil:D
  19. docco

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    A Scepovic? :D Negde sam procitao da bi trebao na zimu da ide na pripreme sa prvim timom.
  20. docco

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Teleoptik dobio M. Radnik 3-0. Djokovic igrao od 64. minuta
Top