Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Samo LeDayu pojačati ketamin i ne treba nam niko pod košem Zapratite me za više životnih savjeta
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Fašizam je nešto protiv čega se treba aktivno boriti, a ne diskutovati o tome. Razgovor s njima je fundamentalno loš, jer njima cilj ustvari i nije da bilo šta raspravljaju nego da šire propagandu. Dok oboriš jednu njegovu tvrdnju, on će napraviti još deset potpuno besmislenih. I ignorisanje...
  3. Letnji prelazni rok 2023

    Ali ako su u trnju, ubošće (nemam poentu, samo korigujem prevod)
  4. KK Partizan - uprava i marketing

    Moj prvi utisak je potpuno drugačiji od većine ovdje. Nije poenta u orlovima, petokrakama, četnicima i partizanima (iako mi se sere i od te uzaludne priče). Jedna stvar je svjesno nešto izbaciti iz grba zbog ideologije ili čega već, nebitno što mi se i od toga sere. Potpuno druga stvar je što...
  5. KK Partizan - uprava i marketing

    Na zastavi, našem grbu, šest buktinja plamti Da se ime Partizana večito zapamti Ali je očito nekom dizajnerskom magu lakše bilo uklopiti neparan broj sa jednom centralnom.
  6. KK Partizan - transferi

    E hvala kurcu
  7. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Još jednom da se ovo ponovi. Madara mrcina od dva metra nabija koljenom dok ustaje čim iole priđemo rezultatski, a ovdje se analize pišu o izgubljenoj lopti. Pa naravno da će se pogubiti, ja slučajno nabijem prst od krevet, pa poslije toga automatski napravim još par gluposti koje inače ne...
  8. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Nema teorije, više puta sam letio tu destinaciju i efektivno traje neka 4 sata bruto, dakle od izlaska iz hotela u Beogradu do ulaska u hotel u Ljubljani, sa dovoljno vremena da se nigdje ne trči. To je bez ikakve posebne logistike tipa privatnog vozača do i sa aerodroma. Ako se uzme u obzir da...
  9. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Nije tako jer se u međusobnom susretu ne računaju poeni postignuti u produžecima, a Real je dobio +5 poslije produžetka. Tako da Barcelona u tom susretu ima +2, a ne -3. Ako dobiju drugi su, a Real treći.
  10. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ako dobiju i Real i Žalgiris, peti smo nevezano za naš rezultat. Ako Žalgiris izgubi onda moramo da dobijemo da bi bili peti.
  11. KK Partizan - uprava i marketing

    Nemam pojma ko je lik i šta je tačno radio, tako da nemam mišljenje o odgovarajućoj kazni. Ali ću iskoristiti priliku da naglasim da bih numeru ispod puštao sa razglasa na tajmautima. Čisto onako.
  12. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Molim da se obezbijedi jedno mjesto na listi za navijače reprezentacije koji sebe ne smatraju ciganima. Objektivne jelte.
  13. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Oni su u tom članku računali da je kapacitet 7500, tako da su i dalje najbolji u univerzumu, nemojte da širite dezinformacije.
  14. FK Partizan 2022/23.

    Zadnja smislena naša bakljada koju ja pamtim je bila na 138. derbiju. Eventualno možda još jedan ili dva sljedeća, ne znam sad iz glave. Ali svaki put poslije toga prekidi idu u najgorem mogućem trenutku po nas. O tome da često gađaju pogrešan tim da ne pričam. Svaka povezanost s tadašnjom...
  15. Partizan i mediji

    Nova, sport klub logo je zbog screenshota https://nova.rs/sport/evroliga/obradovic-novinarka-partizan-alba-pitanje/ A tu su i zli LeDay i ostalo https://nova.rs/sport/evroliga/video-trojka-u-poslednjoj-sekundi-za-albu-obradovic-besneo-na-ledeja/...
  16. Partizan i mediji

    Evo probudili su se
  17. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Jebeno je pratiti samo rezultat kad se igra u 2 sata, ali bar se na miru može pogledati naveče... En las Malvinas se habla inglés! Viva México cabrones!
  18. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Da hoće kop ovakav kakav je sad nestati pa da se svi preporodimo. Većina atmosfere ove sezone je tu uprkos kopu, a ne zbog njih. Kop je zaostao u razvoju, kao i principi koje braniš.
  19. FK Partizan 2022/23.

    Možda su bili zaposleni kao eksponati u ljudskim zoološkim vrtovima pa im je to bilo zanimljivije od treniranja fudbala zajedno sa bijelom djecom? Ko to nije u francuskom timu?
  20. FK Partizan 2022/23.

    Apsolutno se slažem, i da dodam odgovor na "šta se to promenilo u zemlji Francuskoj". Promijenilo se to da su ljudska prava napokon "uznapredovala" do te mjere da se pripadnici kolonizovanih i pobijenih civilizacija uz puno sreće mogu progurati u prvi plan ukoliko imaju neki izvanredan kvalitet...
Top