Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Дебело дете

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Recite mi koliko je svim nasim igracima ostalo meceva suspenzije, pojedinacno?
  2. Дебело дете

    Radio Mileva 2014

    Brašanac mlad u 22oj godini. Pa kad će dobiti šansu, u 25toj?
  3. Дебело дете

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Победа пред јако битно гостовање у недељу. Наши играчи су способни да тупе са лоптом, до изнемоглости. До следећег виђења :ziveli
  4. Дебело дете

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Dva naslova u novinama i vecina se uspali?
  5. Дебело дете

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Čemu se nadate?
  6. Дебело дете

    Liga Evrope 2013/14

    Kad će se znati ko je domaćin u prvom meču?
  7. Дебело дете

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Još samo nekoliko stvari i komletan fudbaler. :D
  8. Дебело дете

    Superliga 2013

    Завршено убедљиво са мутантима3, и радује улазак Банета :D Јел ми се чини или је фаул у нападу Жофрија кад левом/десном руком, склања играча при окрету. И то па скоро сваки пут ради. Који су Термини финала???
  9. Дебело дете

    Superliga 2013

    Утакмице преломљена на 57-55, кад је Ловрењ промашио два пенала, и лош напад после тога. Много смо полетили ми пре утакмице.
  10. Дебело дете

    JSL 2012/13

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6X37_UMF1Mk "Radnički je već na početku drugog poluvremena uspeo da stigne do izjednačenja u Humskoj. Strelac je bio Vladan Binić u 50. minutu. Zaboravio je na njega Aleksandar Miljković, dopustio je igraču niškog kluba da mu ostane iza...
  11. Дебело дете

    KK Partizan 2012/13

    зашто да рехабилитујемо полу производе лименки? доста нам мусли
  12. Дебело дете

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Где је жарко сад?
  13. Дебело дете

    JSL 2012/13

    A ja da se budim u 6 i da ustopiram 250km do Borče...
  14. Дебело дете

    JSL 2012/13

    Pu bre. Mogli u 11h da zakažu utakmicu.
  15. Дебело дете

    FK Partizan 2012/13

    Толико сам постао равнодушан, да нисам одгледао ама баш ништа везано за припреме. А планирам да превалим стопом 250 км до Борче... Треба ваљда и тим играчима подршка..
  16. Дебело дете

    ABA-liga 2012/13

    То је то од нас ове године.
  17. Дебело дете

    FK Partizan 2012/13

    Зашто првенство почиње у уторак (26.02), а не за викенд као обично?
  18. Дебело дете

    ABA-liga 2012/13

    Нико да похвали навијање :D Брзо смо их преломили, и лагано се одвојили... Оно што примећујем је да Милутинова буде у првој постави, а онда га убацује тек пред крај утакмице.... Колико сам видео није имао кардиналне грешке... Све у свему добра одбрана, мало паламуђење после, али све је...
  19. Дебело дете

    ABA-liga 2012/13

    Гаги Милосављевић оплодитељ. Битна победа. И да... Нама нису ни потребни непријатељи..
  20. Дебело дете

    ABA-liga 2012/13

    Ја сам се нешто прешао.... Ок, хвала
Top