Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    http://www.sipragezabava.com/sport-klub-1-live-uzivo.html
  2. KK Partizan 2014/15

    KKP Ne bi mi bilo toliko krivo da smo izgubili od FMP-a zato što su bolji, ali krivo mi je što već drugu sezonu zaredom ne igramo evroligu isključivo zbog svojih gluposti. Prošle godine zbog poslednjeg glupog napada i još gluplje odbrane dobili smo trojku sa pola terena i ispali od lošije...
  3. Liga Evrope 2014/15

    FKP Ne znam da li je neko ovo pre spominjao pa se unapred izvinjavam ako se ponavljam. Mislim da je naša najveća greška u poslednjih deset godina to što smo promenili travi na stadionu. Po onoj livadi onaj Tore bi sam sebi slomio nogu prilikom upada u prosečnu rupu, Kavlaka već vidim kako mu...
  4. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    KKP Ja stvarno ne znam o kojim šansama vi stalno pričate posle F4. Evro ligu boli kurac da nam da bilo kakvu licencu dal bila A ili B pa makar je i osvojili. Posle uvođenja ovih novih kriterijuma sad je i jasnije zašto. Jednostavno ne treba im sirotinja koja zna da igra košarku već su im pare...
  5. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sampioni Dvoumio sam se gde da ostavim post, ali posle dve takmicarske utakmice gde se relativno vidi sta mozemo sa ovim timom mislim da bi trebalo realno sagledati gde smo i gde mozda mozemo da budemo. MILENKO TEPIC-igrace na poziciji 1 i 2 i ovo mu je poslednja sezona da se vrati u...
  6. Liga Evrope 2014/15

    Ne stavljam ja njih u isti koš, ali produkti njihove igre su isti...ISPADANJE PARTIZANA IZ EVROPE, a meni je to bitnije od pojedinaca.
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Danima vec razmisljam kako do pregurmo ovu sezonu i ovaj prelazni rok. Svima je jasno sa obzirom na finansijsku situaciju i na to da igramo euro kup, a ne euro ligu da nam je u izboru pojacanja potrebno cudo, a i vise od toga, kako bi pogodili prave igrace. Mislim da imam resenje za to "cudo" i...
  8. Liga Evrope 2014/15

    Uvek je teško napraviti razliku između subjektivnog i objektivnog, ali meni je najviše smtalo prošle sezone "izdrkavanje" Lazovića, Obradovića, Volkova. Kontam ja da oni igraji srcem ali takav prosakluk ja odavno nisam video (udaranje laktovima, prigovranje sudiji, sceniranje udarca sa Sarđom...
  9. Liga Evrope 2014/15

    Generalno utakmica više pripremna nego bilo koja druga koju smo odigrali u poslednjih mesec dana. Lukač-standardan iako se malko zezao srećom sve je prošlo bez povrede i gola Odbrana-kada budemo igrali u sistemu Vulićević, Ilič, Trajković, Volkov biće bolje mada leva strana je kritična i tu...
  10. Jelen Superliga 2011/12

    @nikola70 Suština i jeste u veznom redu i on je najveći problem u timu, pogotovo taj ofanzivni deo, ali nažalost on je tražio sve te igrače, ne neke druge nego te koji danas igraju. Mislim da bi uz oporavljenog Volkova, i desnog beka kvaliteta Rukavine ili sličnog sa samo jednim igračem kao što...
  11. Jelen Superliga 2011/12

    http://www.zurnal.rs/2011/08/21/stanojevic-nista-nije-slucano-pa-ni-ovaj-poraz/index.html Čoveku je "bilo malo presparno"? E stvarno sve više i više počinje da me nervira.
  12. Jelen Superliga 2011/12

    @nikola70 Renovirati vezni red? Zašto? Pa Stanojević je lično tražio da se dovedu Vukič, Ilić, Babović, Kamara, Smiljanić, Babić,...! Po tom tvom je bolje da renoviramo trenera neg vezni red.
  13. Jelen Superliga 2011/12

    Stanojević je GLAVNI I JEDINI krivac za situaciju u kojoj se nalazimo!!! ZAŠTO? E pa zato što je trener jedini odgovoran za rezultate i igru. On je birao igrace, on je uigravao debilnu formaciju (formacije) u kojima igramo i na kraju on je kompletirao tim koji imamo!!! Ukoliko on to nije radio...
  14. Kvalifikacije za LE 2011/12

    SVAKA ČAST IGRAČIMA I STANOJEVIĆU, neki su odigrali dobro, neki loše ali manje više svi u skladu sa svojim mogućnostima, a i preko toga. Oko poruke Je-Ne-A treba da se svi složimo i da se bez ustezanja konačno kaže da uprava na čelu sa Djurićem nije više dorasla poslu u Partizanu i da su oni i...
  15. FK ĐurGarden 2011/12

    Nje baš bila rasprodaja ove godine i nije tačno da su prodavali igrače čim stigne ponuda veća od 500.000 evra. Svi transferi, osim Marka Jovanovića, su barem sa finansijske strane bili dosta dobro realizovani, jedini je problem što smo ove godine imali dosta toga da ponudimo tržižtu pa je...
  16. FK Partizan 2010/11

    Ne znam tačno bilo je po kojekakvim sajtovima (onim koji nisu zabranjeni na forumu), Zurnalu, Novostima...Jbg, forum nije radio par dana pa sam morao da se informišem gde god sam mogao.:-D Za neke navedene nije pisalo nigde (recimo jankovic), tako da nemoj siriti rekla-kazala price. Hvala...
  17. FK Partizan 2010/11

    Odlazak Ilijeva je za mene očekivan i skroz logičan potez sa obzirom na njegove godine i profil igrača kakav je on (ni napadač, ni krilo, ni polu špic, sve nešto između), a to što je najbolji strelac sa 13? golova ništa ne znači jer je zadnji vezni Petrović sa dosta manje minuta na terenu dao 9...
  18. FK Partizan 2010/11

    Nisam ni rekao da si se zajebao, samo sam napomenuo da niko ne računa zvanične prihode od ulaska u grupnu fazu Ligu Evrope koji su negde oko 3.000.000 evra (tačnu cifru mogu proveriti ali me mrzi da tražim) ostalih 500.000 hiljada su okvirna cifra koju dobijemo od ulaznica samo na ta tri meča...
  19. FK Partizan 2010/11

    Originalnu poruku postavio Je-Ne-A prodaja igrača: 50%-55% sponzori: 20% marketing (kompletan!): 20% ostali izvori prihoda (TV, ulaznice itd.): 5%-10% Prihodi od ulaska u Ligu Evrope Uefe tj grupnu fazu su sa prihodima od ulaznica na tri utakmice kod kuće oko 3.500.000 evra to je već...
  20. Evroliga 2010/11

    Ajd sad svako ko je rekao da je Dzelers ZVER neka se samobanuje na tri meseca. :-) Salu na stranu, ali da nema ovakvog navijanja tesko da bi smo dobili vecinu utakmica ove sezone u Euroligi. Vrlo indijanska kosarka, tesko je gledati ovakvu nedisciplinu na parketu posle toliko godina sa Duletom...
Top