Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Iskreno mislim da je ovo utopija. Možemo samo da se uvalimo u još veća govna, politika među nama Grobarima ne treba da bude zastupljena ni u ovom obliku. Nikakve dodatne podele među nama samima, nam sada nisu potrebne. Ja sam za kampanju, ali ne anti-sps, već za neku kampanju podrške...
  2. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Mutavi smrad može nekom drugo da prodaje ove fore, nama više ne. Duvaj ga ološu, jedino veliko što dolazi u Humsku 1, je jedan veliki kurac za sve vas smrdljive komunjare, jebem li vam familiju lopovsku!
  3. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ti porediš greške trenera i sportskog direktora, kakve prave svi treneri i sportski direktori na svetu sa onim što radi ova lopovska banda?! Jedan fin pop za tebe :pop Peta titula će biti osvojena bez mutavog đubreta, kraj priče.
  4. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Najpre veliko hvala Mladenu Krstajiću za sve to je uradio za svoj i naš klub, hvala ti Krle Legendo što si načeo govna koja neće izbeći svoj tužni kraj! Teško je večeras svima nama, bes, razočaranje, očaj nas razaraju. Pitam se ima li kraja razočarenjima? Ni bivši ni sadašnji igrači da se...
  5. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Da li se nešto iza brda valja ili ne, videćemo koliko sutra. Imam neku nadu da Krle možda ima neki plan, da je nešto pripremio i da će pokušati da skine mutavo govno i sebi i nama sa kurca. Vest se brzo širi, cela hala je podržala Krstajića i skandirala protiv smrada Đurića. Jasna poruka je...
  6. ABA-liga 2011/12

    Čestitke našim momcima na prvoj pobedi u istoriji odigravanja duela sa kk fmpcz beograd. Veoma sam zadovoljan reakcijom tima, nisu pali ni posle -8, brzo su se konsolidovali i pokazali da smo za nakazu od kluba smrt, bez obzira što su imali solidan početak. Nikakve zamerke na igru prikazanu...
  7. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Vuče Rašoviću, alal ti vera! :respect Ajde bre, svi protiv mutavog đubreta! KRLE MAJSTORE, SVI SMO MI UZ TEBE!!!
  8. ABA-liga 2011/12

    Očekujem da naš tim danas uđe u meč protiv fmp-a borbeno i fanatično kao da mu od toga zavisi goli opstanak, ne iz razloga što fmp ove sezone igra u dresovima pokojne kurve iz Ljutice Bogdana, već zato što je to obaveza igrača Partizana, da posle poraza i eliminacije iz Evrolige izađu još jači...
  9. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ološ je u panici, Krle je pokazao da ih ne jebe ni 2 posto, Stanoje je stao uz svog brata Mlađu, stadion je išaran grafitima podrške, Grobarstvo se budi. Gledajte ljudi koliko je bagra uzdrmana, pogledajte njihove nastupe od kako ih je Krle isprozivao, ili ćute kao pičke, ili daju neke...
  10. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    O ovome govorimo još od leta, ovo je ključna stvar, i mutavo govno i sve komunjare koje su sada u upravnom odboru moraju otići, svi do jednoga! Smena mutavog smrada bez odlaska ostalih ne znači ništa. Ako hoćemo zdrav, normalan klub, svi moraju otići, po ovom pitanju nema kompromisa...
  11. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Tako je bre, ovako treba da se razmišlja!!! BORBA BRE!!! Kome bre da se predamo, mutavom đubretu i komunjarama iz uprave?! NIKAD!!! Nismo mi uzalud tolike godine svog života poklonili CrnoBeloj ljubavi, nismo mi uzalud svuda branili našu svetinju, negovali tradiciju, čuvali za naše...
  12. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Primer kako mali doprinos odlučnih ljudi može mnogo da pomogne voljenom klubu. Nadam se da će ovo probuditi i one koji su u depresiji i koji misle da će se mutavo govno i ovaj put izvući. E kurac će da se izvuče!!! Budemo li ćutali i sve nemo gledali nemoj posle da se žalimo... Od nas bre sve...
  13. Euroleague 2011/2012

    Ove sezone retko komentarišem mečeve KK Partizan, pošto navijačkoj grupaciji koju podržavam nije dozvoljen ulazak u Halu Pionir, ipak ova večerašnja katastrofa nikog ne ostavlja imunim na komentar. Teško se sada svi osećamo, najpre odajem priznanje onim ljudima koji su sačuvali dostojanstvo i...
  14. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    @Dvoglavi U sezoni 2001/02 je skoro pa sve bilo gotovo, ali smo nakon poraza od cigana imali par teških mečeva, prvi je bio odmah sledeći protiv Rada na Banjici, gde smo gubili 1:2 i promašili penal, imali i crveni karton, i jedva dobili s 3:2 golom na kraju meča, a težak meč je bio i naredni...
  15. Odbojkaški klub Partizan

    Svaka čast odbojkašima na velikoj pobedi! Pobedili su kvalitetniji, iskusniji, bogatiji tim, i upisali prve bodove u Ligi Šampiona što im sigurno mnogo znači u nastavku sezone. U ovakvim mečevima se postaje pravi tim, pobeda u pravom maratonu od meča nad ovako dobrim gostima je neprocenjivo...
  16. Odbojkaški klub Partizan

    Braćo Grobari, danas je došao dan koji smo svi mi koji pratimo Partizan iz ljubavi i bodrimo ga svuda, čekali jako dugo, konačno ćemo organizovano bodriti naše odbojkaše! Posle mnogo godina, zaoriće se naša pesma u Hali Šumice, imaćemo pravi, veliki Kop i bodrićemo naše momke ceo meč. Naši...
  17. Radio Mileva - zimski prelazni rok 2011/12

    Ovo govno od Stojića zaslužuje od nas upravo ovakav tretman, đubre treba jebati na sve moguće načine. Kada mu ciganšture duguju bukvalno milione eura za nekoliko igrača, tad smrad ćuti, nalazi "kompromisna" rešenja i još im ponovo i pored toga što ga jebu kao vola daje igrače. Oni mu duguju ko...
  18. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Sunce ti jebem, kakva seta me obuzme kad vidim Legendu u našem dresu i setim se kako je bilo lepo kad je žario i palio za nas... I još je to mogao i može samo da nema onog ološa u upravi... Jebem vam majku svima upravo lopovska, sve će vas koštati kad-tad. Velika zahvalnost još jednom za...
  19. FK ĐurGarden 2011/12

    Ne znam za druge ali meni je ova pobeda nad ekipom štampanog glasila ciganske sekte mnogo draga. To je potpuno bolestan list, prepun ciganskih kompleksa na svakoj jebenoj stranici. Pripremali su specijalni izveštaj u slučaju pobede danas, ali posle petarde koju su popili od Vojislava i naših...
  20. VК Partizan, PK Partizan

    Situacija je baš nezgodna, ali ništa još nije izgubljeno. Sve je u našim rukama i to je ono što je najvažnije. Šta god da bude, ja našim momcima ne zameram ništa. Teško je biti koncetrisan na svakodnevne obaveze, treninge i utakmice, a nemati od čega da se živi. Sve ovo što vaterpolisti rade i...
Top