Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. President

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Uroš Nikolić daje tehničku Željku ko zna zašto. Mislim kontam da se Željko bunio ali nisam tada video nešto nenormalnije nego inače. 3:41 do kraja jedan sudija pokazuje faul u napadu a Uroš Nikolić ispravlja odluku kao glavni i pokazuje faul Exuma i pokazuje da je bio unutra. Snimak pokazuje da...
  2. President

    Gordan Petrić | Konferencija za štampu ( Pitanja za šefa)

    Možda je vreme da se vrati na forum, kao urednik, pa će da nam svima oprosti što je pokušao da nas pravi debilima. :rolleyes:
  3. President

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Retko pišem na KK temama, tj. generalno slabo pišem u poslednje vreme, ali sada moram kako bih se ˝izjadao˝ jer poludeh od ove sezone. Kada je Željko došao rekao sam da prve sezone ne očekujem ništa sem stabilizacije igračkog kadra u smislu da se oformi jedna ekipa na duži period, što je i...
  4. President

    FK Partizan 2022/23.

    Šteta, pokazali smo da možemo da ih dobijemo. Možemo ali ne umemo. Petrić se nije nasmejao od kad je došao a posle ovog remija ne skida osmeh sa lica, tupka na konferenciji, sprda se, proziva... Puca od sreće čovek. Ja stvarno ne znam kako je ovaj bod dobar. Pa još gore treba da mu bude valjda...
  5. President

    Liga Konferencija 2022/23

    Partizan uvek mora da ide na pobedu, UVEK I UVEK!!! ******* Izvučeni su rivali za Evropu. Uglavnom su ljudi nezadovoljni jer nam je grupa jaka. Ja samo znam da ne bih skidao osmeh sa lica da smo ovakve ekipe dobijali ranijih godina, pre 5, 10, 15+, kada su u Evropi igrali najbolji a ne ekipe...
  6. President

    FK Partizan 2022/23.

    Pa logično je bilo da će nas odbiti kad nas je umalerisao bivši član najavom odlaganja još pre revanša na Malti...
  7. President

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Posle preporuke za Stolicu treba uvesti veto na predloge Marka Nikolića. :D
  8. President

    Liga Konferencija 2022/23

    Pazi, moguće da je morao da leti i za Živkovićem ali ja konkretno pričam za skok. Svaka šansa glavom je bila preko njega, u srcu kaznenog prostora, tako da za te stvari teško da je Živković ostavljao rupu. Kad pominjemo Živkovića, očigledno će on biti prvi desni bek ove sezone pošto svaki prekid...
  9. President

    Liga Konferencija 2022/23

    Kao i svake godine i sada ponavljam isto NEBITNO JE KAKO ALI SAMO DA SE UĐE U EVROPU. Da čovek nije gledao utakmicu a video je samo rezultat pomislio bi da smo ugazili ove nesrećnike. Igra užaš ali neka bude najgora na svetu dok se ne uđe u grupu. Posle bih bar da gledam neki fudbal. Verovatno...
  10. President

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Što se tiče Cimirota, ciganštura iz grobarske familije. Čisto da kažem, nisam video da je bilo upisa oko toga. Ne smeta mi preterano ako će da grize i posluži svrsi ali svakako teško da će doći. Svakakvih bolida je igralo kod nas pa bih i ovog istrpeo ako valja. Vidim piše se za Jevtovića, njega...
  11. President

    FK Partizan 2022/23.

    - GOVNA pregovaraju sa Savom... - GOVNA potpisuju Nađa kao pomoćnika! - Savo saopštava da traži svoje ljude, što znači da ima plan da skloni sve ili veliku većinu iz trenutnog stručnog štaba! *** PREOKRET *** - Savo odustaje od trenerske pozicije!!! - GOVNA potpisuju Petrića posle 30 sekundi! -...
  12. President

    FK Partizan 2022/23.

    Pošto treba da se crta Neka je alkos, nije igrao! Niko od drugih kombinacija nije igrao a baš sve Stanojevićeve kombinacije su igrale i otišle baš kad i on. Lagati??? Šta sam slagao? Pošto je tvoje istina, hajde mi onda obrazloži, kako to da su svi invalidi koji su završili u klubu...
  13. President

    FK Partizan 2022/23.

    OMFG!!! Jebote daj da pomenemo nešto od pre 20 godina. Kud me ne podseti i da je Rajko u PRVOM mandatu bio alkos kad je ZEKA doneo titulu.
  14. President

    FK Partizan 2022/23.

    Stvarno može o svemu da se raspravlja, da se ljudi slože ili ne po 100 pitanja u vezi Partizana i slažem se da ne treba praviti podele i poređenja ali ja jednostavno ne mogu da ostanem imun na ovakve stvari i da ne odgovorim pa da ovo od gore, naročito boldovano, ostane kao istinito. Boldovani...
  15. President

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Ovaj rastanak je morao da se desi pre početka prvenstva ako već nisu mogli da se dogovore oko nastavka saradnje. Jevtović je usrao sve planove realno. Naravno, trener je uzalud molio igrača da ostane jer nije znao kakav je dil imao sa Upravom po povratku. Slično može da se desi i sa Rikardom...
  16. President

    FK Partizan 2022/23.

    I Miljković je malo bolji od čunja pa ne znači da treba da igra. Ako je radio reset, oterao sve što ne zaslužuje dres Partizana, ne može niko da me ubedi da Mađar i Lutovac imaju mesta u klubu. Lutovac je dečko borac i idealan je za najboljeg igrača ˝Beton lige˝. Njega ne treba napadati, sam...
  17. President

    FK Partizan 2022/23.

    Nije dugo trebalo idolopoklonicima bivšeg trenera da se jave. Istina, dva remija u prva tri kola su opravdanje da se nešto kaže ali da se kaže na konto onoga što se dešava a ne da se kaže tako što se likuje ˝jer nema boljeg od Stanoja˝. Napisao sam da će biti teško i bolno oporaviti se od...
  18. President

    FK Partizan 2022/23.

    Prosto je, neću da dolazim da gledam invalida. Nisam budala da me neko ubeđuje da je to igrač za Partizan. Fejsu nikad nisam voleo niti sam to krio. Ne volim taj tip igrača prvenstveno a tek onda dodajem i njega lično.
  19. President

    FK Partizan 2022/23.

    Kada je Marko Nikolić odlazio iz Partizana predložio je Iliju Stolicu za svog naslednika. U naletu besa sam i jednom i drugom predložio da se tornjaju u Mađarsku. Ništa lično protiv Stolice već me je odlazak Nikolića baš pogodio jer sam mislio da smo dobili fudbalskog Dula Vujoševića koji će se...
  20. President

    FK Partizan 2021/22.

    TU SMO NEGDE! Kud ne ode pre nego što je ovo izgovorio... @Grave Nemam previše vremena da tražim i odgovaram na pojedinačne upise ali mislim da si par puta pitao u vezi Krstajića, što je sporan, što je govno i tako te stvari. Na stranu što je nazadno govno kome je Vučić idol, ne na stranu, to...
Top