Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. morrel

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

    Prestiž je igrač poput gomile njih koje smo doveli jer su na neki način delovali bolje od svojih saigrača u tim polu timovima. Igrač koji je doveden na kilo, nisu znali ni koja mu je pozicija dok se malo nije uklopio pa se fizički nametnuo medju onim prosecima što po ceo dan vise u kladionici...
  2. morrel

    FK Partizan 2020/21.

    Партизанова школа најбоља у Европи и она изрека о крави што просипа млеко су иста ствар.
  3. morrel

    FK Partizan 2020/21.

    Lep dan za igru, bilo bi lepo da nas obraduju i igrom i rezultatom konačno.
  4. morrel

    FK Partizan 2020/21.

    Ја како тема одмиче стичем утисак да би неки изломили колена нашим играчима. Полако бре људи, нисмо цигани. Највећа замерка Станоју. Није извео најспремнијих 11. Не може име да трчи и да резултат, мора човек. Потписујем јавно: нећемо никакав резултат остварити док су нам најзвучнији играчи на...
  5. morrel

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Odlicna pojacanja koja ne bi dosla da nismo sjebali sezonu unapred. Hajde da se nadamo u cudo. Dobrodoslica svima.
  6. morrel

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Ове чашице са дебелим дном су тешка превара, мало ракије приме. Живео ти нама, и живели сви Гробари, да нам буде сретно данас. :ziveli
  7. morrel

    FK Partizan 2020/21.

    Потонули смо. Много је овде добрих играча за овако јалову игру. Мора Станоје да тргне ово некако. Браво за малог голмана, спасао нас је потенцијалне катастрофе овом одбраном на крају.
  8. morrel

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    jel brojao neko ove moldavce, kao da ih je bilo 15 pozadi
  9. morrel

    Uprava i marketing

    Новинар пинка члан УО Партизана, ово више звучи као наслов за "Треће око" него сурова реалност.
  10. morrel

    FK Partizan 2020/21.

    Kolko bi se bolje razumeli da se umesto prepiske, razgovara uz pivo. :) Nije Suma radilica, nama treba radilica, a on, Natko, Asano i svaki taj top igrač koji košta čitavo bogatstvo jednostavno nema pravo da igra kako mu se nakrivi šešir, nego onako kako je ulogu tražio, dobio i naplatio, jer...
  11. morrel

    FK Partizan 2020/21.

    Kakav neočekivan ishod sastanka bokte :oops: Da je dao otkaz, ode bez dinara. Da mu daju otkaz, kako bez dinara? Verujem da je ovo bilo samo cenkanje i odlaganje rastanka dok se ne pronadje novi šef struke. Ne može ovaj tim sa par pojedinaca ništa specijalno da uradi. Kukamo za bekom a fale...
  12. morrel

    FK Partizan 2020/21.

    Nek nas preuzme Curcic, ionako igramo ko Javor. Krpa, zakrpu...
  13. morrel

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Veoma je bitan taj momenat, da kažem, javne pohvale, iskazivanja poverenja i pojedincu i kolektivu. Grdno se mi varamo ako mislimo da je štabu lako održati visok nivo voljnog momenta. Savo veruje i ja mu verujem u ovo što priča, verujem u njihov kvalitet. E tu nastaje problem, da se ne lažemo...
  14. morrel

    FK Partizan 2019/20

    Gledao sam malo Stankovićevu konferenciju pred ovaj derbi i komentar je bio: Ovako prosta glava nakon toliko staža po svetu pobediće Miloševića samo kada mu bude izuzetno loš dan. Kakva smo mi gospoda. :navijac
  15. morrel

    FK Partizan 2019/20

    Ne znam da li ste gledali video zapis za sajta kluba, kakav je ovo car.. "zna se da je jedan kapiten, Sasa Ilic, mi svi ostali smo nosaci trake" :D
  16. morrel

    Liga Evrope 2019/2020

    Ali sam nešto uveren, ekipu koju bi Savov Partizan otresao kao staru dedinu šljivu. Nažalost, u nekom drugom proleću...
  17. morrel

    FK Partizan 2019/20

  18. morrel

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Ako izuzmemo Saleta kapitena koga smo iscedili kao suvu drenovinu, na toj poziciji smo imali, Daču Pantića, Kiću Kosovića, malo nešto Đuričkovića, istaknutijeg Mareta Jankovića, ranije Babovića, guran je napred pomalo i Saša Marković, bio i onaj veseli Eliomar, i tako idemo u prošlost do...
  19. morrel

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    A da nije izbora na proleće, sve bi nam ostalo, ljubičasta gomila, sve glava na glavu spakovane.
  20. morrel

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Једно је сигурно, џабе није.
Top