Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Coa-

    NLB-liga 2010/11

    Stvarno mi nije jasno, kako tako lose sutiramo slobodna? Stvarno necu da vredjam, ali ovo nije normalno!!! Jbt ako su tako losi, neka na treningu 5h sutiraju samo slobodna, pa ce valjda biti bolje... sve ispod 80% za slobodna je lose!
  2. Coa-

    KK Partizan 2010/11

    Ako ostane sledece sezone isti ovaj tim, ja mislim da cemo mi osvojiti EL. Ove sezone je najbtinije da osvojimo domacu ligu (po mogucstvu i Kup), NLB samo da se plasiramo na F4.
  3. Coa-

    Jelen Superliga 2010/11

    Sta je Djurovski rekao Stojkovicu? Nisam bio u prilici da gledam tekmu...
  4. Coa-

    Evroliga 2010/11

    Bogami, Zalgiris danas pobedio PAO...:?
  5. Coa-

    KK Partizan 2010/11

    Ma odlicno... igrali smo bez Veselog + trebaju nam 2 pojacanja + smo igrali protiv CSKA...
  6. Coa-

    Dres Partizana - nekada i sada

    Nema sanse da budemo u prva 2... a i magarci stavili beli umesto crnog dresa. Inace, dres nam je bar 50% losiji sa EPS logom...
  7. Coa-

    Liga šampiona 2010/11

    E da i Tomica nikad vise ne bih uveo... on veze sa fudbalom nema... Sad bih ga poslao bilo kom klubu iz bilo koje lige na svetu i jos bih platio 100k evra, samo da ga vode.
  8. Coa-

    Liga šampiona 2010/11

    Hmmm, zapravo smo trebali da ih napadnemo pri 2:1.
  9. Coa-

    Liga šampiona 2010/11

    Lose smo odigrali, totalno defanzivno, ali u svakom slucaju: BRAVO CRNO-BELI!!! Idemo na Bragu!
  10. Coa-

    Liga šampiona 2010/11

    Gle ovi kreteni na Pinku sto daju izjave onog engleskog mamlaza sto prica o kurvi! :banghead I jos u92 izvestava o vremenu u hramu fudbala. :banghead
  11. Coa-

    Liga šampiona 2010/11

    Nema teorije da nas dobiju. Ili cemo mi pobediti ili ce biti nereseno.
  12. Coa-

    Liga šampiona 2010/11

    Kako me ovaj covek sad nervira, nadam se da cemo mu se ispisati po faci posle tekme... Boze pomozi!
  13. Coa-

    Jelen Superliga 2010/11

    Jel se zajebavas ili?
  14. Coa-

    Liga šampiona 2010/11

    Pozeleo bih srecu nasim igracima i strucnom stabu veceras... Ja bih bio zadovoljan i porazom, samo da nas ne napune. 3:1, 2:0 je ok. Bod - senzacija, pobeda ravna osvajanju vasione... Ipak u meni tinja nada da moze do sva 3 boda... Nada umire poslednja! SRECNO CRNO-BELI!!!
  15. Coa-

    Liga šampiona 2010/11

    Bice na atdhe.net
  16. Coa-

    Liga šampiona 2010/11

    A cekajte, jel Moreira povredjen pa ga zato nema ili sta? Šta misliš da bar pokušaš da pregledaš forum pre nego što ostaviš ovakav post? Bar ono što je juče napisano... WebCrew edit
  17. Coa-

    Liga šampiona 2010/11

    Samo da vas obavestim da prolazimo grupu. Samo da te obavestimo da si ovim sjajnim postom skupio poene za ban. WebCrew edit
  18. Coa-

    Jelen Superliga 2010/11

    Ako je tako ja se izvinjavam. Videcemo kako ce se pokazati novajlije. Jel Boja prosao pripreme?
  19. Coa-

    Liga šampiona 2010/11

    Mozes da uploadujes?
  20. Coa-

    Jelen Superliga 2010/11

    A da, onda Daviod umesto Nece, zaboravio sam.
Top