Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Zillgian

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mislio sam da sam jedan od rijetkih kome to baš bode oči. Ne pamtim kad je kod nas igrao, da tako kažem, bolji igrač na spoljnim pozicijama a da ima toliko loš, ma šta loš, KRIMINALAN pas. Čovjek bukvalno ne zna da izvede loptu iz auta a i pitanje je hoće li je prodati u presudnom trenutku...
  2. Zillgian

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Majku im jbm. Malo im što im država sipa ko u onu rupčagu da sipa kanaderom, pa daj još da se proguraju uz KKP. Da je situacija obrnuta, da imaju bilo kakav zapaženi rezultat u EL ili, ne dao Bog, nekog poput Željka na klupi, znaš kad bi se KKP gurao zajedno sa gurbetima?! NIKAD! Jebo ih i onaj...
  3. Zillgian

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Žao mi što ne mogu neku medalju da ti dam, nego samo lajk :icon-lol:
  4. Zillgian

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Neće, jer samo 1 naturalizovani igra, a za narednu su pozvali Halla a da pritom nemaju krštenog pleja. Sreća pa je njihov selektor degenerik u oba pravca.
  5. Zillgian

    KK Partizan - uprava i marketing

    Raven Guard ili Inquisition, recimo. Neki lagani Ordo Malleus Grey Knights, pošto se svakako borimo protiv demona haosa :) Ne znam za vas, ali i pored loše forme, ja sam gotovo siguran da ih uzimamo u plejofu ABA, po mogućnosti u polufinalu.
  6. Zillgian

    KK Partizan - uprava i marketing

    S jedne strane mi je drago što je javno pokazan kurac državi i žvalavoj spodobi. S druge, svi znamo kakav psihopata je žvala. Ako mu neko ne ide uz dlaku (čitaj: ostoyyah) zainatiće se da nas ponizi, ugasi i prekrije crnom zemljom. Tim redoslijedom. Najgore od svega je to što se plašim da mi...
  7. Zillgian

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    VENAC NA MOJ GROB! UMRI VESELINE CVETKOVIĆU, UMRI! AL PRVO VAZURA ....I ĆOKI
  8. Zillgian

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Komplećulejšns braćo!
  9. Zillgian

    KK Partizan - transferi

    Hvala Bogu pa je stigao. Razvuklo se ko za Pangosa/Dragića, pa sam već postao skeptik. Ne znam ništa o momku sem par snimaka što sam pogledao. Samo nek šuti i radi i biće Lazme v2.0. Idi bre, suze mi krenule :D Samo da bude KOMPLEĆULEJŠNS na kraju!
  10. Zillgian

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne znam za vas. Al' ja još sebi nisam došao. Jedva da sam i spavao. (na stranu to što sam radio) :D Ipak, Željku vjerujem više nego bilo kome u klubu. Biće to sve kako treba.
  11. Zillgian

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Aleksa je na prošloj EL utakmici protiv cigana tako mogao da nam usere pobjedu kojoj su cigani kumovali i više nego naši, jer je pripalio trojku sa devet metara na naših +3 u zadnjem napadu, a oni pritom bili u bonusu. Ne mogu da idem toliko daleko da ga nazivam kojekakvim imenima, ali tako...
  12. Zillgian

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Hoće li opet Krstić da se javi da objasni šta se svira u zadnjoj sekundi a šta ne?
  13. Zillgian

    KK Partizan - transferi

    Kolike su mudonje ti kvazi-novinari najbolje govori to što se na splačine od ovakvih tekstova autor nije usudio ni potpisati.
  14. Zillgian

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jebote, ja još ne mogu da vjerujem kako čir nisam dobio poslije onakve utakmice. Aleksa na granici da nas jebeno košta u završnici. Srećom, sve se dobro završilo. Bože zdravlja da ih opet drknemo koliko sutra, samo sa manje nervoze. A da, slažem se da se neke stvari možda i ne bi trebale...
  15. Zillgian

    FK Partizan 2023/24

    Ja o utakmici ne mogu ni da razmišljam poslije onoga što je Igor rekao. Ne znam da li je Vazura prestao da plaća igrače po naredbi odozgo, po nekom sopstvenom hiru ili pak klub nema para. Kako god, njemu i Vučeli, zajedno sa njihovim nalogodavcem svakako treba što prije suditi. Po mogućnosti kao...
  16. Zillgian

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Još se jedem zbog sinoćnje krađe. Prošle godine smo otišli bez pola ekipe. Zar svaki put moramo ciganima na noge da idemo sa nekim hendikepom? Kako god, kome prošla sezona nije bila dovoljna lekcija da sačeka sa pljuvanjem, tome ni ne vrijedi pričati ništa.
  17. Zillgian

    KK Partizan - uprava i marketing

    Prvi put u poslednjih 20 godina da je marketing Partizana ispred ciganskog i malo mi je reći da mi je drago zbog toga.
  18. Zillgian

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Čestitke i jednoj i drugoj ekipi. Bolje da nas SC dobije sad nego kad bude bitnije. Željko će tek sad da ubaci i šestu smjenu u rudniku :) Biće to sve OK :)
  19. Zillgian

    Letnji prelazni rok 2023

    Ako se ne varam "Se son rose fioriranno, se son spine pungeranno" bi se najprije prevelo kao "Ako su ruže procvjetaće. Ako su trnje, ubošće." Znam da je italijani jako često koriste, najčešće u smislu da se nešto prepusti sreći ili slučaju. Svakako, poenta upisa ostaje nepromijenjena. Mnogo mi...
  20. Zillgian

    Letnji prelazni rok 2023

    "Ako su ruže, procvetaće" Vjerujem da bi sve bilo drugačije da je ćortanima onomad uvalio onu kiflu sa ivice šesnaesterca
Top