Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Neni

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

    Prvi put posle blizu 20 godina da necu aktivno pratiti utakmice FK Partizan. Ajde da je nesposobnost, da je neznanje, da su napravljene neke iskrene greske, ali da ima dobronamernih ljudi u klubu... to nije ovo. Ne, ovo je aktivna demontaza SD Partizan. Nek se jebu. U ovoj Srbiji se pravi mesto...
  2. Neni

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    I veci (ili da kazemo bogatiji) klubovi od naseg uglavnom zive od prodaje (Benfica, BVB, Monaco itd.) Sad, sto smo mi u okolnostima da nam je budzet totalno razjeben ako ne prodamo najbolje igrace posle svake sezone... e to je vec druga prica. Ko je krivac za to moze da se polemise, po meni...
  3. Neni

    FK Partizan 2021/22.

    Ma sto posto, kako da ne. Od juventusa u ling long ding dong ligu... mislim, moze da se oprosti od bilo koje buduce sanse da trenira neku jaku evropsku ekipu ako to uradi. Svakake tekstove bi napisali za klikove, mamu im jebem.
  4. Neni

    FK Partizan 2021/22.

    Posle stanoja ce doci trener koji ce mozda dobiti neki derbi (tesko, al ajde), ali zato ce uspeti da izgubi prvenstvo vec u septembru. Nema veze, barem cemo onda igrati do jaja fudbal, to je ipak najvredniji trofej koji mozes osvojiti u sezoni. Molim vas... Nema nama "upgrade" u ovoj situaciji...
  5. Neni

    FK Partizan 2021/22.

    Imamo kurac od ekipe, realno. Ne moze. Nema kvaliteta, bukvalno na svakoj poziciji. Odbrana je propast, golman da ne pricam, u napadu smo previse providni, sablonski. Imas Jojica, Markovica, Jeftovica. Sta bre da osvojis sa takvim kadrom? Gde su nam mladi igraci? Jovic i Milanovic? Nije to...
  6. Neni

    Uprava i marketing

    Leba ti jebem sta je ovo? Zasto?
  7. Neni

    FK Partizan 2021/22.

    Ja ne znam sta ova uprava radi.
  8. Neni

    FK Partizan 2021/22.

    Jeli zasto su nam ponistili gol? E zbog ofsajda ili zbog cega?
  9. Neni

    FK Partizan 2020/21.

    Iskreno da vas pitam, e bilo ko ovde verovao da ce Stojkovic odbraniti bar jedan penal? Covek realno moze biti Otac pola ekipe kolko je mator, kad se baca mislis da gledas usporeni snimak. Jos izleti 2 metra iz gola pre suta, i da je skinuo neki udarac sudija bi ponovio penal 100%. Ekipa ima...
  10. Neni

    FK Partizan 2020/21.

    Ovo je ubedljivo najgora sezona od kad pratim Partizan. Gubili smo titule, derbije, ostali bez trofeja, al ovo sto se desava van terena nisam video u zivotu. Igraci koji nemaju nimalo respekta prema grbu i ni truncicu profesionalizma se izdrkavaju na ovakav nacin; neznalice ko sto su Jojic i...
  11. Neni

    FK Partizan 2020/21.

    Bravo Stanoje. Prava ljudina. A ona govna iz uprave NAPOLJE vec vise. Vratite nam klub mamu vam jebem, debili nijedni. Blamirate nas i nas grb ne samo u srbiji vec i na medjunarodnoj sceni. Jos onaj Iliev doso da nam i on nesto soli pamet o Asanu. Zamisli brate ne placas svog radnika i posle si...
  12. Neni

    FK Partizan 2020/21.

    Skandal. Boikotirati klub dok se ne ociste sva govna iz partizana. Blam. Totalni BLAM
  13. Neni

    FK Partizan 2020/21.

    Ovo je nevidjeno. Koji retardi nama vode klub, pa ovo nije normalno. Podrska Asanu ako je ovo sve istinuto, apsolutni blam za nas navijace i za nas klub.
  14. Neni

    FK Partizan 2020/21.

    Ma nek se jebu, iskreno. Ni malo nekog znanja da pokazu, nekih poteza da vidis, ne, apsolutni kurac od ekipe koji slucajno dade go iz kornera. Realno, Jovic i nije utico toliko ekstremno na utakmicu kolko je lazar podbacio, po meni nije razlog sto smo izgubili. Lose smo usli u drugo poluvreme...
  15. Neni

    Liga Evrope 2019/2020

    Suma us natha je ove sezone daleko nas najbolji igrac. Jeste da nema sut i da ne zna da da zavrsni pas, ali je kljucan u kontra napadima i zna da izdribla 2-3 igraca... mi boljeg naci necemo od njega. Mi ako hocemo da igramo ovaj tip fudbala koji savo forsira onda moramo kupiti kvalitetne...
  16. Neni

    Liga Evrope 2019/2020

    Augsburg, Dinamo Kiev, AZ... gledam isti film na repeat. Kad je ovaj pokazo +7 bilo mi je sve jasno. Jbg, i da smo pobedili opet bi zavisili od rezultata u mancesteru, a njih zabole kurac za ove preostale dve utakmice, tako da... Momcima nemam sta da zamerim, ovaj tim je limitiran i to sto smo...
  17. Neni

    Liga Evrope 2019/2020

    Komentari engleza na reditu posle utakmice, ako nekoga zanima - Kako nam ekipa koja je popila 4 golova od totenhema u svom stadionu bezi 10 bodova na tabeli. - Kako smo na nivou 3. ili 4. engleske lige - Kako ne postoji ekipa u premijer ligi koja je gora od nas, cak bi se partizan namucio...
  18. Neni

    Liga Evrope 2019/2020

    U pravu si jebote. Ne znam sta sam ja racuno u glavi. Ja konto mi izgubismo dva puta protiv uniteda i samo nereseno protiv AZta kod kuce, nema sanse po bodovima da ih stignemo, kad ono ako ih roknemo tamo u holandiji to bi bilo dovoljno. Stvarno neverujem da ce united dozvoliti da izgubi kod...
  19. Neni

    Liga Evrope 2019/2020

    @Kiza Srbija ko je od nasih juce imao precizan pas? Svi su podbacili stari. Usrali se pred 62 hiljade navijaca juce, svi su bili ispod nivoa. Suma barem uspeva pod presingom protiv dva igraca da se izvuce lepim potezom. Ako posle jos ocekujes pas da ima ko de brojne Ili inijesta taj igrac bi...
  20. Neni

    Liga Evrope 2019/2020

    Decko se vratio na old trafford pa pomislio da i dalje igra za mancester :D. Imo fantasticne prodore po toj levoj strani, ubedljivo najbolje krilo junajteda u drugom poluvremenu ;)
Top