Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Rebellion

    FK Partizan 2023/24

    sledece sezone se nece desiti da cemo da rasipamo zvezdine poene u ligi konferencija. uloge su lepo podeljene a nama je napokon nasa uloga utuvljena u glavu. a drago mi je i da su navijaci podelili se na navijace i simpatizere. ovi sto sebe zovi navijacima i traze da budu odvojeno klasifikovani...
  2. Rebellion

    FK Partizan 2023/24

    Sumnjam u kvalifikacije za Ligu Sampiona kao i u Ostoji porez. Mislim da nam je namenjena neka druga uloga. A kroz kvalifikacije u LS ce da se razvijaju "neki drugi fudbalski centri". U sustini su svi klubovi u drzavi postali filijala ciganima. Kao drzava smo se odredili da je nas jedini sampion...
  3. Rebellion

    FK Partizan 2023/24

    Ide i neka glupa prica, izvor ulica/kafana, da su cigani bili prilicno dobro spremljeni za nas plan igre. Gotovo kao da su imali nekoga svog u nasem strucnom stabu. Zanimljiva je i Nadjova opaska na pitanje novinara o instrukcijama Duljaja putem telefona tokom derbija gde je on rekao da su drugi...
  4. Rebellion

    FK Partizan 2023/24

    Kad nas deca pitaju za 20 godina sta smo to radili dok su nam gasili klub, mi cemo moci da objasnimo koliko nisko smo uspeli da se sagnemo. Nasa navijacka grupacija je komplet eutanazirana i mi i u sustini imamo, sto bi rekli oni koji se busaju u srce junacko, samo simpatizere.
  5. Rebellion

    KK Partizan - uprava i marketing

    Pratim ja sta je pisano. Gledao sam i gala sirenje na kzs kad je to objavljivao. Samo sto mi se ostatak duga ne poklapa sa tom uplatom. Matematika ne laze. Ali ti izgleda samo pratis sta se pise bez da malo sam saberes i oduzmes svojom glavom. Prestani ga braniti oko poreza.
  6. Rebellion

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ja koliko znam skupljali smo pare za to. Ocekujem i da se uplati. I da se ostatak resi kako je receno. Mani ti mene te pro-Ostoja politike. Nece se izvuci za porez, neka predje sa reci na dela pa onda drvite obojica zajedno o doprinosima i zemlji srbiji.
  7. Rebellion

    KK Partizan - uprava i marketing

    Polako... carrot and stick princip. Docemo i do toga :D
  8. Rebellion

    KK Partizan - uprava i marketing

    Produzen ugovor Zeljku, Ostoja izvredjao coravu pudlicu uzivo na TV... jos da plati porez i vratice mi se na listu prihvatljivo simpaticnih. Bez placenog poreza nema price.
  9. Rebellion

    KK Partizan - uprava i marketing

    Gde bas na Lazarevu subotu da ovako povrede tananu uvredljivu dusu cigansku?! Zar nije ovo moglo da saceka ponedeljak? E pa stvaaarno... eto zasto nas komsije ne vole. Mi smo krivi!
  10. Rebellion

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Haha, Luka Doncic se radja jednom u 30 godina. Odmorite sa guranjem takvog talenta jos nekih 25-30 godina. Ne znam da li su ljudi svesni koliko vanvremenska klasa je Luka Doncic... Mi nikad nismo imali u Partizanu igraca koji je bio priblizno Lukinom talentu. Verovatno nikad necemo ni imati.
  11. Rebellion

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Kad produzi ugovor Zeljku i resi porez. Tad cu licno da ga pohvalim.
  12. Rebellion

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Govnar limarski na SK prica da Partizan nije Zeljko. I to bas na siroko. To je to, mislim da se spusta zavesa na ovo sto smo ziveli ovih godina.
  13. Rebellion

    FK Partizan 2023/24

    Iskreno se nadam da smo zavrsili sa Albertom Nadjom kao clanom strucnog staba. Makar to mozemo. Od sutra ujutru.
  14. Rebellion

    FK Partizan 2023/24

    Predlažem da se promeni zakon, ustav, šta li je jebem li ga, znaće to već šatro najbolji student pravnog fakulteta. Da se promeni tako da predsednikov klub bude prvak zemlje u svim sportovima svake sezone i da kao takav zastupa Srbiju u medjunarodnim klupskim kupovima. A onda na miru da se igra...
  15. Rebellion

    FK Partizan 2023/24

    U Arena studiju "gospodin Jokic" laze za cicvaru, dva petka pre smrti. Jer jebes svoje ime. Snimace filmove i praviti studije iz psihologije mase o ovom vremenu.
  16. Rebellion

    FK Partizan 2023/24

    Ako nekom nije jasno zasto nismo hteli da igramo KLS u kosarci... valjda je sad jasno.
  17. Rebellion

    FK Partizan 2023/24

    Nadam se da Nadja vise nikad necu videti u Partizanu. Posebno zato sto je picka i krtica, drugo zato sto nije slusao instrukcije Duljaja.
  18. Rebellion

    KK Partizan - uprava i marketing

    Istekao edit pa moram poruku ispod poruke. Nego, dobismo li ikad konacni spisak ljudi koji su uplatili za porez? Pa bila i prica o nekoj monografiji... Ova akcija skupljanja za porez ispade kradja na nivou Dafine i Jezde. Jezda, Dafina i Ostoja.
  19. Rebellion

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ne znam sta nije jasno. Porez nikad nece biti placen. Sve i da hoces drzava ti to nece dozvoliti. Znam, paradoksalno, ali Srbija je zemlja paradoksa. Iznos tog poreza je smesan za budzet Srbije. Daleko vecu vrednost nosi to da se on koristi kao poluga moci nad klubom, argument lobotomiranoj masi...
  20. Rebellion

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Najgluplja stvar koju je neko izmislio je taj izraz "simpatizeri". Ne postoji nigde drugo u svetu. Doslo od nacionalisticki orijentisane tribine koja ima vecitu potrebu za delenjem u kaste, grupe, klanove, da se zna ko je ko, i ko je sta. Genetika, religija, odakle ti potice prezime i slicna...
Top