Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. zole

    Dragan Mance - njegova duša lebdi nad jugom

    Sinan Gudžević https://www.portalnovosti.com/o-partizane
  2. zole

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ne mogu da razumem da bilo ko daje kredibilitet sns lobotomiranom govnetu. I kad Partizan bude prvak evrope on će i dalje biti malo lobotomirano sns govance, bez kredibiliteta.
  3. zole

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Uf…pogrešio si forum drugar.
  4. zole

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Kako bilo ko može da nadje nešto dobro u Mijailoviću. Tipičan, lobotomiran sns kadar. Kad mu prvi put vidiš facu znaš da je iz sns. Sve ostalo je inercija velikog kluba. O inerciji i pričamo nažalost.
  5. zole

    FK Partizan 2020/21.

    Nisi ukapirao peontu posta. Stanojević je kriv jer pristaje na sve ovo. Ne možeš biti aboliran za kolaboraciju samo zato što si grobar. Na kraju će Stanojević biti potrošen kao i svi ostali jer ako nema rezultata trener je kriv.
  6. zole

    FK Partizan 2020/21.

    Da. Stanojević je kriv što uprava dovodi polovnjake sa otpada u pola sezone. Kao što će biti kriv i za svaki loš rezultat. Pristao je na sve samovoljno, niko ga nije prinudio, verovatno je i učestvovao u svim tim “transferima”.
  7. zole

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Mili srpski badnjače, ti naš stari rođače, Badnjače, badnjače, rođače, rođače. Kolko, kolko varnica, tolko, tolko srećica Putuj, putuj....
  8. zole

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Iako sam ovde u Grčkoj refresh-ovao svakih 5 minuta i nadao se Euroligi, moram da priznam da mi je pao kamen sa srca. Igranje Eurolige u ovakvim okolnostima bilo bi nesvesno ( a bogami i svesno od nekih) aboliranje SNS gamadi. Neću da aboliram. Živeo Dule Vujošević!!!!
  9. zole

    Dule Vujošević

    Veceras Dule u "Dobar, Los, Zao" Samo cu reci: BogOtac https://www.youtube.com/watch?v=FIc6M-OoOAs
  10. zole

    KK Partizan 2012/13

    Ja rekoh da se osmisli forma, pa nije marketing samo nalepiti logo na pano iza Duleta. Recimo online marketing paket za 2000 eur godisnje... Samo dajem primer ima ih milion. Mali paket, mala lova ali svi srecni ...
  11. zole

    KK Partizan 2012/13

    Poslao sms. Pitanje za Je-ne-a : Zasto moraju da se vijaju firme koje ce dati 100.000 i vise, nek ovi iz kluba smisle neku formu za manje firme, pa 50 manjih po 2000 dodjes na isto. Evo ja bih odmah ucestvovao.
  12. zole

    Kup Radivoja Koraća 2012/13

    Dodaj jos jednog :wink:
  13. zole

    ABA-liga 2012/13

    Ljudi pa ja zbog svega ovoga volim Partizan, a vi kako hocete...
  14. zole

    Dule Vujošević

    Za kljuceve sam jos ranije cuo, a takodje sam cuo da je Tepic pricao kako se probudio u 3 sata nocu i ustao da pije vodu (ili tako nesto) a Dule sedi i cita knjigu...Pozdrav svima
Top