Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. VК Partizan, PK Partizan

    I didn t heard for any fight
  2. VК Partizan, PK Partizan

    Brother we lost on penalties. Stupid red gipsys lost and today we will play with them. I think we are much better!!!!!!!!
  3. VК Partizan, PK Partizan

    Mislim da je to ruzno sto si rekao! Decko ima tek 19 godina.Sa njim sam trenirao i dobar je decko igra svim srcem. Trudi se. Znas li ti koji je to pritisak! A kada je takav pritisak onaj gol neizgleda ni malo veliko ma koliko to bilo tako!
  4. Haris Brkić 24.7.1974-15.12.2018-prošlo je 18 godina...

    Otiso si Harise, Ostala je tuga, Uvek ce te voleti, Grobari sa juga. VOLIM PARTIZAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. VК Partizan, PK Partizan

    Otac jednog klinca je glavni uvoznik milke za srbiju. Mali je bio mnogo forsiran i sada i ako je 1990 godiste igra za reprezentaciju 1987. Malo ste me pogresno shvatili nije to korupcija kao u fudbalu. ali jednostavno ko ima kesa lakse ide dalje i naravno posle nekoliko godina forsiranja oni...
  6. VК Partizan, PK Partizan

    Ja sam vaterpolo sudija, a inace sam trenirao vaterpolo u Partizanu i ovo iznosim iz najbolje namere. Milanovic i jeste donekle korektan ali glavni bizgov je Darko udovicic. Mnogi moji drugari koji su bili ekstra talenti su batalili vaterpolo zato sto su selekcije prolazili oni koji su imali...
  7. VК Partizan, PK Partizan

    Lupio nisam! Ja sam trenirao vaterpolo u partizanu a sad sam vaterpolo sudija. Mnogo mojih drugara koji su bili znate kakvi talenti milanovic i darko udovicic su oterali a primaju samo one koji imaju kesa. ovo kazem dobronamerno
  8. VК Partizan, PK Partizan

    Rekao sam da nisu mafijasi u materijalnom nego u organizacionom smislu i da mnogim talentima ne dozvoljavaju da se razviju.
  9. VК Partizan, PK Partizan

    Nije bas sve tako lepo u VK Partizan kako vam se cini. I tu postoji mafija naravno ne kao u FK i ne u smislu kradje para nego u smislu lose organizacije i mnogo izgubljenih talenata!!!!! Misli te o tome!
Top