Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Kiza Srbija

    FK Partizan 2023/24

    Svim clanovima uprave i skupstine kluba zelim da svaki evro koji zarade od kluba na ovaj ili onaj nacin potrose na lekove za sebe i svoje bliznje, da sahrane sve koji im znace i da onda uzmu pistolj i pucaju sebi u glavu, i da promase. Hvala igracima na borbi, odbrana ne zna pa ne zna, nista...
  2. Kiza Srbija

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nije bio najjaci, a nije bio ni jug
  3. Kiza Srbija

    KK Partizan - uprava i marketing

    Opet poskupljenje cene karata ! Ja vise nemam reci sta oni rade sa tim cenama ovo je odavno prevazislo bezobrazluk, po meni svako ko pravda ovakvu cenovnu politiku ili je placen za to ili je kompletan debil. Strasno
  4. Kiza Srbija

    Uprava i marketing

    Ja ti opet kazem - ne treba im alibi Nema pritiska, znaju da zavise od Zvalje, to je njima jedini pritisak On ce svakako sacuvati to sto je pokrao, kao sto su sacuvali i oni pre njega, i on to zna, to zna cela sns/sps zgadija koja unistava ovu zemlju zadnju deceniju... nece ga masa razvlaciti...
  5. Kiza Srbija

    Uprava i marketing

    Njihov rok trajanja nema veze sa tim ko nam je trener, nema veze sa rezultatima... slusao sam novi histi pa ne secam se vise ko, rece jedina mana ove pobede u derbiju i prvog mesta je kao gmazura sad ima alibi itd Sta, kako ?! A sta ce njemu alibi ? Za sta ? Kome da se pravda ? Ostanak uprave...
  6. Kiza Srbija

    FK Partizan 2023/24

    Matori ciganj kaze da nije trebalo dati karton onom zvezdinom azijatu jer je 9min a filip ulece kao pa sta u engleskoj davaju u 2min karton zar ne bi trebalo da nema uticaja to koji je minut, ovaj odgovara pa sta zar je u engleskoj dobro sudjenje, tamo sudije mnogo grese Zatim... Kad onaj crnja...
  7. Kiza Srbija

    FK Partizan 2023/24

    Igracima i strucnom stabu hvala i bravo, hvala do neba Srce ko rusija, muda ko lubenice Ovo je jedna od najvecih pobeda u derbiju zadnjih x godina da ne kazem decenija jer platezna moc ova dva tima su nebo i zemlja, ljudi oni su ulupali ogroman novac i pravili tim za prolaz grupe u ligi...
  8. Kiza Srbija

    Rukometni klub Partizan

    Solidna poseta na banjici Mnogo znaci sto je tribina dosla, bas mnogo, potpuno drugi ambijent kad su oni tu Momci na terenu se stvarno bore lavovski, bas igraju srcem Rk zasluzuje mnogo ozbiljniju podrsku, uvek mi je bilo krivo sto nasi "manji" klubovi nemaju podrsku publike... Ne znam kakva je...
  9. Kiza Srbija

    Liga Konferencije 2023/24

    Eno zvalavog jutos u 8h na rts-u... zali se na utakmicu, kaze sudija ne svira korner a oni vicu vucicu pederu... a voditeljka: ali mi se trudimo da se to ne cuje Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ljudi, mislim da mi jos nismo svesni sa kakvom dilejom imamo posla, tek ce nas unistiti a vec jeste... I...
  10. Kiza Srbija

    Liga Konferencije 2023/24

    Bravo za borbu i zelju i prolaz dalje... Ekipa je limitirana to je bar jasno svakom, ali momci se stvarno trude kao i duljaj, vidi se da im je stalo Uprava napolje, vucicu pederu ! SVI U KRAGUJEVAC
  11. Kiza Srbija

    KK Partizan - uprava i marketing

    Oni da ostave iste cene kao prosle sezone (a nece) - to je opet poskupljenje jer: - morao si da das lovu za clansku kartu koja je uslov da bi kupio sezonsku - ne vazi za eventualni play off tj 1/4 el Znaci sa istim cenama oni su vec poskupeli (prava sns ekonomija) a svi znamo da nece ostaviti...
  12. Kiza Srbija

    Liga Konferencije 2023/24

    A jbg kad se vec pretvaramo da imamo klub i zanemarujemo realnost... mozemo da zanemarimo i rezultat... vodimo 2:0, daca je igracina, teraj dalje
  13. Kiza Srbija

    Izbaciti "Jugoslovensko" iz grba

    Ja bi stadion nazvao TUMBAS, skoro pa ko braca iz soluna A jugoslovensko ne bi sklanjao
  14. Kiza Srbija

    Letnji prelazni rok 2023

    Ljudi igraci znaju bolje nego mi kakva je situacija u klubu, vracaju se samo oni koji nemaju gde
  15. Kiza Srbija

    FK Partizan 2023/24

    Ljudi, moje misljenje: - odlazak na jna: bio proglasen bojkot (od strane juga) ili ne, bojkot svakako postoji, ljudi jednostavno ne zele da dolaze, jug nam zjapi prazan na svakoj tekmi... sve skupa nas bude po soma ipo ako i toliko, dodju ljudi mozda na derbi tu i tamo koja evropska ali sve to...
  16. Kiza Srbija

    Uprava i marketing

    Pristajem na mobilizaciju ko ce imati za cilj lomljenje kostiju njega i cele uprave i skupstine kluba... naravno pocinjemo od malog prsta da sto duze ostanu zivi i sto duze uzivamo u njihovom bolu
  17. Kiza Srbija

    Dres Partizana - nekada i sada

    Kako vam se da da pricate o dresovima.... koja je ovo tuga majko mila klub bukvalno ne postoji
  18. Kiza Srbija

    Odbojkaški klub Partizan

    Sta se desava sa zenskom ekipom, zasto ovako slaba sezona ?!
  19. Kiza Srbija

    Letnji prelazni rok 2023

    Koji spic ? Realno ostao otisao isto je
  20. Kiza Srbija

    Letnji prelazni rok 2023

    Nije dobar za vojvodinu ali je dobar za nas Zasto ne raskinu ugovor sa panticem pa da ga u oktobru vrate po cetvrti put ?! Pre smo imali prelazne rokove gde su "samo" pisali po navijacima, onda su trazili i da zinemo e sad vec traze i da progutamo.... eto zasto je stadion prazan
Top