Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Mandragor

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Koliko kosta jako kratak pad koncentracije protiv Reala. Da nije Hezonja, bio bi Kampaco, da nije on, Tavares, da nije on Dek, da nije on Musa... Nebitno. Cela utakmica stane u trenutak kada Naneli trci napred ledjima okrenut Douzeru koji nema kome da izvede osim pokrivenom Aleksi i poklanja...
  2. Mandragor

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pre svega, hvala svima na pobedi, hvala Ponitki sto je (sa)cuvao Hauarda i hvala Kaboklu sto je na 4ci sjajno zamenio Zeka. Odlican na 4ci, odlican. A najvise hvala Panteru i Kaminskom na svemu sto su uradili, generalno sjajna utakmica za njih. Sad malo i cinicno, ne zameram zapravo, ali hvala i...
  3. Mandragor

    FK Partizan 2023/24

    "Ne znam kako je Partizan do marta bio na prvoj poziciji, jer je ogromna razlika u igračkom kadru. Zvezda će biti prva, Partizan drugi. Biće interesantno za četvrtu poziciju. Raduje me što su se Kragujevčani digli. Ovo gore je rešeno, to nemojte da imate dilemu." Nismo je ni imali. Naduvano...
  4. Mandragor

    FK Partizan 2023/24

    Ja licno, ne znam tacno pravila. Ali gledajuci kretanje golmana isao je na sta god pogodi izuzetno jakim intenzitetom. Nevezano sto je slucajno zakacio loptu kurcem ili cime vec, onakav start je uvek penalcina jer je i intenzitet i namera jako bitna. Milion posto, bez da se bilo sta diskutuje...
  5. Mandragor

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovo sto je Zoc rekao mi je dovoljno da se do kraja sezone samo i iskljucivo radujem, bez obzira na rezultate. Teska noc u zelezniku i na andricevom vencu. Nadam se da je zvalonja uzivao.
  6. Mandragor

    FK Partizan 2023/24

    Pa ako zadnja recenica nije najava necega konkretnog, i ako ostane na tome, onda ostaje samo da odesemo venac cveca i zapalimo svece za jug koji vise ne postoji. Prosto bode oci kako saopstenje tendenciozno izbegava bavljenje politikom.
  7. Mandragor

    FK Partizan 2023/24

    Preslusao Dukija. Svaka cast na iskrenosti. Jos jednom se pokazuje da u ovakvoj situaciji mnogo bitniji karakter coveka od bilo cega drugog. Zoc i on su na braniku Partizana. I zapravo jedan covek na pravom mestu moze mnogo da uradi. A Duki je pre svega veliki covek. Imali smo dobrih trenera i...
  8. Mandragor

    KK Partizan - uprava i marketing

    Glumci, scenario, kamere... Akcija!
  9. Mandragor

    KK Partizan - uprava i marketing

    Predsednik javno kaze da raspolaze raspodelom tudjeg privatnog kapitala. I niko ga ne saslusava... Opozicioni mediji o svemu seru osim o tome. Zoc ovo, Zoc ono... Moguce da zvalonja radi na tome da ne dobijemo A licencu. Materijala u oba kluba napretek ima verovatno. Govorimo o tome da su...
  10. Mandragor

    KK Partizan - uprava i marketing

    A licenca i napustanje svih takmicenja pod okriljem ove bolesne drzave. Moja jedina zelja za klub.
  11. Mandragor

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nama i prosle sezone falili plej razigravac i centar pa napravismo sta napravismo. Lesor do pre otprilike godinu dana bio centar za EK. A nosata orlusina neka svima pusi ga... Ako su ocekivanja megalomanska, istovremeno i podgrejana od strane uprave, ako nas je patrijarh sprecio u dovodjenju...
  12. Mandragor

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ti si prvi centar Kopriva!
  13. Mandragor

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kamisnki + Kaboklo < Lesor Jebo onog ko ne htede da mu da pare. Bio je dusa ovog tima.
  14. Mandragor

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ni plej razigravač, ni samo razigravač, ni skorer, sebičan, a manji od dva metra. Još samo fali da kazes da ima i mali ku***. :D
  15. Mandragor

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Lesore, oprosti Ostoji sto ti ne dade zasluzene pare i aj nazad!!! Koliko smo od Pantera zavisili prosle godine, toliko smo i od Lesora. Sto se mene tice, Kaminski je Gagic za "bogate"... Dao sam mu dovoljno vremena, Moze covek 80 poena da da, preko njegove odbrane pik end rola ce da primimo 81...
  16. Mandragor

    Uprava i marketing

    Mozda da se organizuje jos jedna protestna setnja??? Sad je pravi trenutak! Ne ide da ostane na jednom protestu i praznoj tribini koja nikome ne smeta takva.
  17. Mandragor

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Samo jedna reč mi u glavi posle ovoga. Kontrola.
  18. Mandragor

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Gledam Andjusu i razmisljam kako ipak moze stari ker novim trikovima da se nauci. Ja sam ga video svugde na terenu. Covek zatvorio reket maltene. Neverovatno koliko je koristan. Povratak kapitena sa stilom. To vec lici sad na onu proslogodisnju ekipu. Ako je sad na misice, do proleca ce to da...
  19. Mandragor

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Andjusa radio ono sto bi inace Dozer, a Dozer ono sto bi inace Andjusa... Svaka cast na borbi. Bas, bas jaka utakmica. Do koske. Dal da dobijemo nekog bez sekiracije.
  20. Mandragor

    KK Partizan - transferi

    A mozda je i rimski papa uputio poziv... stay tuned...
Top