Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Dule Vujošević

    Ne, ali recimo Rakocevic zasluzuje da igra za reprezentaciju. Hteli ili ne da priznamo, on je najbolji igrac TAU-a a blizu su final-foura. Ostali svi iz nase kuce.
  2. Dule Vujošević

    Ma jak je kao konj ali ,koliko sam ga gledao, nema nekog kosarkaskog znanja. Za njega je Pekovic tata!
  3. Dule Vujošević

    ...ili jos bolje, mi se skupimo i odemo tamo i svima polomimo noge. Onda garant prolazimo dalje!:napred Partizan
  4. VК Partizan, PK Partizan

    Manite se corava posla, klinci igraju kao ludi i zasluzeno igraju u Partizanu... Inace u subotu svi na Banjicu, dolazi mladost iz zg!!! :napred Partizan
  5. Haris Brkić 24.7.1974-15.12.2018-prošlo je 18 godina...

    Ne mogu da verujem kako se 6 godina ne moze naci ubica jednog od najboljih igraca Partizana svih vremena. A kakav je samo igrac bio... Godinama sam, dok sam trenirao kosarku, kopirao onaj njegov produzeni korak po kojem je bio poznat. Majstore hvala ti za sve i neka ti je vecna slava.
Top