Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. ЛикаКолут

    Liga Konferencija 2022/23

    Kakva država takav predsednik... Kakva uprava takav komentator (strajnić) Užas
  2. ЛикаКолут

    Evrokup 2021/22.

    Mislim da većina nas Grobara ima maksimalno poverenje u Žoca i smatra da pored Duleta ne postoji bolja opcija za naš klub... Isto tako mislim da pojedinci ovde preteruju sa branjenjem Žoca od nas pojedinih koji kažemo svoje mišljenje koje možda nije slično njegovom...ipak je ovo forum i mi imamo...
  3. ЛикаКолут

    Evrokup 2021/22.

    Moje mišljenje je da nas je otrovni patuljak žestoko zajebao na početku sezone. Smrad je ipak političar... Da pojasnim: Početak sezone dolazi nam Žoc najbolji trener...ljubav...tradicija i sve ono šta oni nemaju... Dovodi Pantu i Zeka. Ludilo, euforija a sekundarci preko svojih medija...
  4. ЛикаКолут

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Sve razumem i imam ogromno poverenje u Žoca ali postava sa početka četvrte četvrtine... Voleo bih da mogu da shvatim...kakav je bio plan? Bilo je -10 ko je trebao da postiže poene? Kad je ušao Panter krenulo je na bolje ali kasno, mislim da su bačena četiri napada...
  5. ЛикаКолут

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

    Mislim da je Vlahović potpisao ugovor kao maloletan i nije hteo da ga produži i samim tim bi otišao bez obeštećenja da je ostao...
  6. ЛикаКолут

    Evrokup 2021/22.

    Dobro je bilo. Oni su odlična ekipa. Utisak večeri mi je kad ciganska pička vadi fauliranog igraca kao fol povreda i uvodi crnca da da dva bacanja... Hvala ti BOŽE što nisam sekundarac...
  7. ЛикаКолут

    Rukometni klub Partizan

    Komentator... Pokušava mesreća da sakrije ali je to jače od debila. Da nam taj sudi nebi nas bilo
  8. ЛикаКолут

    Liga konferencija 2021/22.

    Naravno da je pravde i od iglice i prasca
  9. ЛикаКолут

    Evrokup 2021/22.

    Zašto ti drugari ne kupiše sezonske da pomognu klubu kad je trebalo?
  10. ЛикаКолут

    Evrokup 2021/22.

    Jel realno da nam D6 bude kapiten? Nemam reči... Strašno. Pali smo niže nego sam mogao sanjati. Realno klub i ljudi od stava i karaktera toga nebi pustili u halu da gleda naš klub kad smo domaćini a ne ovo... Nisu mi bitni rezultati koliko mi je bitan ponos što navijam za tako ogroman klub a sa...
  11. ЛикаКолут

    Liga konferencija 2021/22.

    Tragedija je gledati miljkovića, kada je taj slučaj u pitanju ja ne verujem u dobre namere e sad čije tu nisam siguran ali gkavni kandidat je trener. Pogledaš snimak i prebrojiš dodavanja, osvojene lopte, greške ili centaršuteve Svaka budala vidi da je čovek zalutao a što je još tragičnije...
  12. ЛикаКолут

    Vaš omiljeni gol

    Radanović protiv Prištine....
  13. ЛикаКолут

    FK Partizan 2020/21.

    Sabotaža 100% Sad ima čiste papire da pređe u žvalinu mezimicu...
  14. ЛикаКолут

    Uprava i marketing

    Uzalud mi se pojavi misao da će ovakve stvari doći na naplatu jednom... Da je ovo normalna država verovatno bi čergari bili ugašeni ali da je normalna država nebi sektaši došli na vlast...
  15. ЛикаКолут

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Dovoljan razlog da ode je dovođenje dangera...moralan čovek to ne radi... Hvala na svemu i puno bi bilo lepše da nisi kvario utisak prvim a POSEBNO ovim drugim povratkom u PARTIZAN
  16. ЛикаКолут

    KK Partizan 2020/2021

    Ponos...
  17. ЛикаКолут

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Koliko ja shvatam situaciju niko nije tužio ostoju nego PARTIZAN...a ko god da to uradi ne može da ima moje simpatije...a ako se taj neko deklariše kao GROBAR onda kod mene izaziva bes i gađenje PS. Tako je bilo i sa Kecmanom i svima ostalima sem Duleta njega su ipak oterali
  18. ЛикаКолут

    FK Partizan 2020/21.

    Mazohizam je gledati Partizan sa miljkovićem... P.S.Ponadao sam se da će dobiti crveni za onaj lakat na kraju...ali jbg pokrao nas sudija...(Suma bi dobio 100%)
  19. ЛикаКолут

    FK Partizan 2020/21.

    Kada sam ja počinjao da pratim PARTIZAN bekovi su bili Radović i Rojević...to je bilo jako davno. Od ta da pa do danas gori bekovski par nismp imali od tandema U.M. Tragično je da ljudi koji očigledno nisu talentovani za taj sport mogu da doguraju do prve postave PARTIZANA. Nekada to nije bilo...
  20. ЛикаКолут

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Jel može neko da izbaci +/- dok je N. Janković bio u igri. Mislim da je to na ovoj utakmici strašno za videti. Ubacivanjem njega Šćepa ih je stalno vraćao u egal. Pratim dugo godina basket ali tako nešto ili nije bilo ili ja nisam primećivao, da je neko toliki baksuz ili štetočina ili nešto još...
Top