Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Darko71

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Neka nam je sa srecom nova sezona
  2. Darko71

    KK Partizan 2014/15

    bre, ljudi, pustite sad sta ce biti sl.sezone, zna se ko razmislja tako
  3. Darko71

    KK Partizan 2014/15

    Ja koliko primecujem, pojedinima ovde je problem sto Dule driluje ekipu, kao da to radi po prvi put pa se nesto cudimo, Sasa ako igra za kikiriki, a znamo da igra, prihvatio je sve uslove i u cemu je problem, svi moramo da shvatimo da niko nije veci o naseg kkp, bice sve ok, znam to, carke su...
  4. Darko71

    KK Partizan 2014/15

    sve ide sada kako treba, tako da vise niko i ne spominje dovodjenje pleja ili cetra, jel nam nisu potrebni ili je nesto drugo u pitanju?
  5. Darko71

    KK Partizan 2014/15

    sve u svemu, pokazali smo karakter, što bi reko Dule, sa malo jačim rosterom ih karamo samo tako, da smo bacanja dali mi bi dobili večeras, ne bi naše momke nabrajao, ko je kakav bio večeras, svi su odigrali oko svojih mogućnosti, neko malo više, neko malo manje, idemo dalje, molimo se za ta...
  6. Darko71

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    bre gazda, sto si surov?:roll:
  7. Darko71

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    nema nam spavanja veceras
  8. Darko71

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    kom crncu dobrodoslica?
  9. Darko71

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Posle svega, sta reci a pritom ne zaplakati, svaka sledeca je sladja i pritom teze osvojena titula, kako je lepo biti grobar, ne bih imao vise sta da dodam, igraci su sve rekli sinoc na terenu, ova titula se slavi nedelju dana, minimum
  10. Darko71

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Kljucni momenat utakmice je kad su oni ostali sa cetri igraca, bogdan na ulaz, daje kos uz faul retarda simonovica, koji, da mu je dosudjen bio bi mu peti, ostala bi ih trojica i mi bi ovo dobili na kraju, medjutim sudije su odradile veceras svoj deo zadatka na visokom ciganskom nivou, dobijamo...
  11. Darko71

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Samo malo kad ne bi mracili, bice sve ok sa Bogdanom, malo istegao misic prilikom proklizavanja, bice ok, mora, ajmo Bogdane
  12. Darko71

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Nema druge, svaka utakmica do kraja maksimalno, da se uigramo konacno i kompletiramo dolaskom Bertansa, nema kalkulacija, posle svega, samo da smo svi u klubu zdravi i da gazimo, to je to, sve ostalo ima da legne na svoje mesto:napred Partizan
  13. Darko71

    KK Partizan - sezona 2013/14

    ceracemo se mi još sa ciganima, mada dosta škripimo, valjda ćemo se uigrati više, ima dana, gore glave grobari
  14. Darko71

    FK Partizan - sezona 2013/14

    igru nemamo, ove novajlije ne znaju gde i za koga igraju, neko rece, dajte te pare od fk u kk i bice prvaci evrope, ovo je smesno
  15. Darko71

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ne znam sta da kazem, dusa me boli sto se govna mutirana slade sa nasom situacijom, moramo se podici i udariti ih kad ih i gde ih bude najvise bolelo, jebem im seme cigansko, idemo dalje :napred Partizan
  16. Darko71

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ovo postaje nepodnosljivo, mi na klupi vise nemamo igraca, ovaj Kinsi je kralj, sve ukupno tuga je gledati, svi ima da izginu na terenu, jebem ti sunce, sudije nas unistile, jebem im familiju najmiliju
  17. Darko71

    KK Partizan - sezona 2013/14

    al ce da bude posecen forum celu noc, nema spavanja
  18. Darko71

    KK Partizan - sezona 2013/14

    E jebem te zivote, samo mozemo da se molimo bogu da nisu pokidani, da su nagnjeceni, istegnuti, brate ovo se ne desava, ceo dan kao na trnju cekam vesti, pomozi boze
  19. Darko71

    KK Partizan - sezona 2013/14

    ma Gagula je od kamena, nije bilo realno da dobijemo veceras, ali u areni cemo se jos cerati sa njima, idemo dalje, da drknemo mzt, idemo dalje
  20. Darko71

    KK Partizan - sezona 2013/14

    E neka smo vala dobili tamo, vreme je bilo, sad polako da se spremi makabi, idemo dalje
Top