Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. alboy75

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    NBA ne treba potcenjivati, i dalje su atletski/fizički dominantni, ali ni precenjivati, a dokaz pada kvaliteta u odnosu na druge lige je "uspeh" USA reprezentacije na poslednjim takmičenjima gde je očigledno da nije samo dovoljno trči i skači već moraš i da imaš nešto u glavi, da bar umeš da...
  2. alboy75

    FK Partizan 2023/24

    Eno ih ciganska goveda, saopštenje pokradeni... Ja stvarno ne znam dokle će se ovako, al znam da će na kraju biti mrtvih...
  3. alboy75

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ma šta zna Željko, propadaju talenti pored njega, igraju mu 25+min nemači pojma... Sve đurović do đurovića
  4. alboy75

    FK Partizan 2023/24

    Nek se tera, što da delujemo ozbiljno kad možemo da budemo putujući cirkus, još da je tu žongler pa da do kraja uživamo ... Podrška igračima i treneru, nek nastave da pobeđuju makar i ovako
  5. alboy75

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    A Panter i Naneli će na četvorke onda...
  6. alboy75

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Fali kec, fali kec, fali kec... Nagradno pitanje ako fali kec koliko onda treba da igraju Aleksa, Jaramaz i PJ po utakmici? Po 5-6 minuta svako u proseku?
  7. alboy75

    Letnji prelazni rok 2023

    Svi vi koji vređate Duljaja... Svašta bih rekao sad al bolje ne, nema kome...
  8. alboy75

    FK Partizan 2023/24

    Od kad su promenjena pravila foruma i dozvoljeno je vređenje igrača i trenera?
  9. alboy75

    KK Partizan - transferi

    Plej ili centar... Dobro bre ljudi, a da ipak bar malo razmislimo pre nego napišemo nešto? Možda tražimo pojačanje i na mestu trenera... Jel baš mora da se napiše nešto čisto da se napiše?
  10. alboy75

    Liga Konferencije 2023/24

    Kako se ne radovati pobedi pa makar bila i na male goliće u nekoj slepoj ulici? A da boli stanje u kome smo i kakvi smo, boli i to mnogo :( Duljaju i igračima max podrška (bez obzira što smo strašno limitirani) a ovima što su oteli Partizan i jašu ga kao nekakva uprava i prvoj usni srbistana sve...
  11. alboy75

    KK Partizan - transferi

    Ipak je on taj :) Dobrodošao brate "srbine" ;)
  12. alboy75

    KK Partizan - transferi

    Jedna stvar je reći "plašim se" ili "sumnjam" a sasvim druga da je nešto "katastrofa"... Kad bi malo opreznije pisali svoje stavove neki ne bi iritirali druge, tako da ako sebi daješ pravo da ti jezik bude "britka sablja" nemoj da kukaš što ima i drugih sa takvim jezikom koji ne misle kao ti...
  13. alboy75

    KK Partizan - transferi

    Ne bih voleo, luda glava, nekontrolisan... Al ako Žoc kaže da onda DA, samo bio bih baš iznenađen
  14. alboy75

    KK Partizan - transferi

    Super, kriminalci mu pretili a mi treba da ga vređamo prvom prilikom... I to će da pokaže šta? Nije hteo u mulj, bolje sad da odustane nego kad bude najvažnije, jednostavno nisu svi Željko ili Dule, a ni Savić. Mi moramo dalje, imamo s kim i za koga, a Mirotić nek ide svojim putem. A ovo što se...
  15. alboy75

    KK Partizan - transferi

    Nemoj ništa ni da se pominje dok ne bude gotovo, zajebi ovo, ode mi letovanje na refresh button...
  16. alboy75

    KK Partizan - transferi

    Sreća je lepa dok se čeka ;)
  17. alboy75

    KK Partizan - transferi

    Mirotić na 3, Slukas ima ulaz kao Dante, Dubljević četvorka... pitam se da li sam na pravom forumu na pravoj temi...
  18. alboy75

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Hm... tamo smo gde treba uvek da budemo, tako da i nisam nešto posebno ushićen... Kad bi se zajebavali :) Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Mater li im sektašku, pocrkali svi na čelu sa žvalavim ako može odmah...
  19. alboy75

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Možda Dante prođe s istegnućem al moje tetive na prstima neće preživeti ovo refrešovanje...
  20. alboy75

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    @Tuljo, da častiš tog babu, ako bude tačno tako ne pitamo šta košta, skupićemo i za to...
Top