Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Zoranik

    Uprava i marketing

    E moja Zorice, posto ti, kao neko ko se u svom obrazovanju "ocesao" o marketing, savrseno dobro lociras budalastine ove dve mucenice, zamisli kako je tek nama koji taj posao radimo godinama (u mom slucaju i decenijama). Bio je svojevremeno na ekonomiji profesor Ljubisa Adamovic, koji je predavao...
  2. Zoranik

    Uprava i marketing

    SRECA, SRECA, RADOST!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Zoranik

    JSL 2012/13

    Tu ti je prosta situacija - bio je na kraju doping test, znaci nema drogiranja da mogu da jure kao muve bez glave. A kad je cisto i ferka, onda im dajemo i sudije fore..
  4. Zoranik

    JSL 2012/13

    Sve, sve, ali mislim da je ovaj klip definitivni pobednik danas. Uzivajte i slatko se nasmejte pisanju po kanceru zemlje Srbije: http://www.youtube.com/watch?v=fgJwq9xVa3s&sns=fb
  5. Zoranik

    JSL 2012/13

    Em mi kuca od devet grmi od one babojevceve devojke NEDELJA JE SVANULA, em mi ti dodatno ulepsavas nedeljno jutro:zagrljaj Nie moze srce vise da izdrzi bez istoka:D
  6. Zoranik

    JSL 2012/13

    Veruj-LUDUJEMO:šal
  7. Zoranik

    JSL 2012/13

    Uci ce u istoriju, to je sigurno. Prvi u istoriji kluba su prodali utakmicu ciganima i izgubili dobijeno. Prvi u istoriji kluba su prokockali ovoliko veliku bodovnu prednost. Prvi u istoriji kluba su predali dobijenu titulu onima sto ne znaju ni da sutnu loptu. A mogli su samo jednu...
  8. Zoranik

    FK Partizan 2012/13

    "Prvi čovek kluba pohvalio je marketing službu koja je napravila izuzetne ugovore sa Karlsbergom i Adidasom.." Taman kad pomislim da ne moze jos vise da nas zajebava i ponizava, ovo djubre podigne lestvicu za jos jedan stepenik.
  9. Zoranik

    JSL 2012/13

    Sad sam dosao sa ovog bala vampira i moram samo jedno da napisem: ALEKSANDRE STANOJEVICU ako ovo citas budi PONOSAN na sebe, jer ni da zamislis ne mozes koliko te je ljudi na istoku s postovanjem i LJUBAVLJU ove veceri spominjalo!
  10. Zoranik

    Liga Evrope 2012.

    INTER, RUBIN i NEFCI
  11. Zoranik

    KK Partizan 2012/13

    Sam sa sobom sam zaratio zbog Vujoseviceve podrske zimus onoj bandi u f.k. I sad moram da vas nasmejem i podelim sa vama jedan od komentara na U92 na njegovu izjavu o banditima iz kkfmpczbgd diva: Ne može čovek da prežali demokrate i tačka... (igokejac, 23. avgust 2012 11:15) # Link komentara...
  12. Zoranik

    FK Partizan 2012/13

    Kakva je atmosfera u klubu, atmosfera medju igracima, atmosfera na tribini, atmosfera na klupi, atmosfera po pitanju srece sto si tu, atmosfera kod raznoraznih menadzera, a najvaznije, atmosfera u rupi bodbanjickog kolektora i u redakcijama raznoraznih medija? KO JE KREATOR ATMOSFERE I...
  13. Zoranik

    KK Partizan 2011/12

    Ok je lik James, pokazuje se i kao covek ovih dana, al' opet, ne bih imao nista ni protiv trampe plejmejkera sa litvancima:wink:
  14. Zoranik

    FK ĐurGarden 2011/12

    U to nema sumnje...
  15. Zoranik

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ogromna vecina nas dugo nije imala tacnu predstavu koje djubre vodi klub i ko mu pomaze zdusno u tome. Treba podrzati sportski deo i to smo svi ucinili. Ali pritisak na mutavog ne bi smeo da popusti inace pljunusmo na sebe svi odreda. Vermez ce raditi posao kako treba, u to nema sumnje, ali...
  16. Zoranik

    FK ĐurGarden 2011/12

    Potpuno tacno. Samo, citajuci neke postove, ovde ne bi me cudilo da pod velom podrske sportskom sektoru mutavi i ostali njegovi satrapi polako postanu prihvatljiv dekor u nasem FK. Onda ih potpomognu placeni navijaci, pa prvi letnji rezultati i eto nama ovde price o "nepravednom teranju...
  17. Zoranik

    Superliga Srbije 2012.

    Dali smo im na pocetku trenera fore, majmuncine se ciganisale i sad su dobili jos jednog koji ce da ih kara bez prestanka. Dali smo im centra fore, ona dva majmuna divljala i sad su dobili Besovica da ih kara sledecih par godina. Dali smo im i pleja fore... a da, nismo, to ih Tosa malo...
  18. Zoranik

    Superliga Srbije 2012.

    Sto se tice prve recenice, mogao si to da vidis i cujes nebrojeno puta do sada. A sto se ostatka tice, da zanemarimo grupu 40+, gde ti samo ime kaze ko se tu nalazi, sigurno si citajuci forum vise puta naisao na ime grupe "Pritisak". Tu ima ljudi i 65+, a o ovima 40+ i 50+ da ne pricam. Srbija...
  19. Zoranik

    Superliga Srbije 2012.

    :buhaha:buhaha Moram da se nadovezem, jeste, jeste, imao je prvo plavu majcu, pa je skinuo demba, a stomacina samo seva. A ljuuut... :buhaha:buhaha Ali najjaci mi je utisak kada bodri fmp, pa onako stiska pesnice, pa se sav trese, ozbiljno smo bili u strahu da ne oslabi sto grama, ljutice se...
  20. Zoranik

    Superliga Srbije 2012.

    Izvini, jel smo mi bili na istoj utakmici. Bez ljutnje, ili od skoro dolazis u Pionir, ili obozavas ove samozvane vodje, ali izgleda ne znas sta znaci kada Pionir grmi. To se ove godine desilo SAMO JEDNOM, i to samo u prvoj cetvrtini utakmice sa Realom jesenas. Najbolje navijanje ove godine? Pa...
Top