Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. vukMKD

    FK Partizan 2023/24

    Mnogo me plasi ovaj mec. Nadam se rekordne posete ovog proleca, potrebni smo nasim momcima...
  2. vukMKD

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Koliko njemu tesko padaju ovi porazi... I svaka cast navijacima sinoc sto su na kraju dali silnu podrsku Zeljku i igracima. Bas sam se obradovao kad sam to video. Definitivno smo promasili sa pojacanjima, ali ne zameram, prosto, lazni hriscanin i pravi pravcati jevrejin su nas iz korenja...
  3. vukMKD

    FK Partizan 2023/24

    Ocekujem preko 10k na tribinama. https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3847095-saznajemo-kosarkasi-partizana-bodrice-u-humskoj-fudbalere-protiv-zeleznicara
  4. vukMKD

    FK Partizan 2023/24

    @Humska Pozdravi vazuru, i prenesi mu srdacne pozdrave sa Partizan.net, uz zelju da se nosi u tri lepe picke materine!
  5. vukMKD

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Onima koji su nam preporucili ovog decka. U sustini misljenje i jednog i drugog je nebitno. Jedva cekam sutrasnji mec, da vidim i njega i Owusua.
  6. vukMKD

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ovaj Boske, ima sasvim drugacije misljenje... https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3824288-legendarni-boske-otkrio-kako-je-pomogao-partizanu-za-goha-paklen-igrac-a-sokirao-sam-se-za-hvanga-u-zvezdi
  7. vukMKD

    FK Partizan 2023/24

    @Elric U kakvom su zdravstvenom stanju Kanute i Milicic, dali ce uskoro na teren? Savo, imas celu utakmicu na nasem YT kanalu, nisu ove utakmice koje bas moraju da se gledaju uzivo. Bazdar je za pohvalu, a ne krituku, njegov pristup na ove pripreme daju nadu da se vraca na pravi kolosek...
  8. vukMKD

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Ovo sto je Kuruc rekao kao razlog za svog neuspeha u KKP-u, verovatno vazi i za sve ostale koje danas igraju kod nas, a ne pokazuju neki kvalitet. "Mislim da nisam bio spreman da igram u Partizanu. Nisam bio spreman za zahteve trenera Obradovića. Bio sam zelen. Vrlo brzo su stvari krenula...
  9. vukMKD

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Da ne zaboravimo ni letni prelazni rok, Saldanja, Zahid, Severina, Kanute, ja ne znam dal smo ikad vezali dva ovako kvalitetna prelazna roka. I ne samo u kontekstu ulaznih transfera, nije uopste lako ni precrtati onoliko "zalutalih" igraca u timu. I zaista ovo nisam ocekivao od Duljaja, mislio...
  10. vukMKD

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ofanzivno mi se prilicno dopao, ima lep, siguran prijem, jednim potezom oslobadja se protivnika, duga lopta za jednog def. veznog odlicna, ali njegova defanziva me razocarala, oba asistenta bila su njegova, pustio ih je lagano da se usetaju u sesnaesterac. Nadam se da mu je ovo bio samo los...
  11. vukMKD

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Partizanovom podkastu?
  12. vukMKD

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Hvala ti na ovo podsecanje, bas mi je laknulo, mislio sam da smo znatno ranije "kliknuli" prosle godine. Nije bilo lako svariti ovo veceras, zato nemojte previse da napadate ljude koji su prsnuli, pa pisu svasta.
  13. vukMKD

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Samo da kapiten dobije ponudu koja se ne odbija, kako bi nam Srna doveo nekog stopera koji bi nam bio stub odbrane (preko potreban nam je takav igrac), zatim da Igor dovede onog od milion i po, i neki pit bul na zadnjem veznom, kao sto takodje Duki zeli, i uz ostanak nosilaca trebalo bi da imamo...
  14. vukMKD

    FK Partizan 2023/24

    Ne mogu da postujem odluku koja je protiv interesa kluba i ne mogu a da im ne porucim da odjebu sa bakljadama kad jurimo rezultat. Sve ove grupe koje su vedrili i oblacili na Jugu od dolaska bolesnika na vlast su sramota za sve predhodne generacije navijaca koji su davali sebe Partizanu, za...
  15. vukMKD

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    https://www.action24.gr/live-stream/ Valjda ovde.
  16. vukMKD

    Liga Konferencije 2023/24

    Na Veru, Nadu i Ljubav.
  17. vukMKD

    FK Partizan 2023/24

    Jako mi se dopada kako guramo u prvenstvu, a vidi se iz aviona da nismo ni na 50% mogucnosti. Jos i taj stoper da stigne, pa da opet zaigramo tango smrti. Ona dobricina na klupi zasluzuje takvu nagradu od Boga.
  18. vukMKD

    Liga Konferencije 2023/24

    Ma ja nemam reci da opisem koliko sam prijatno iznenadjen od Duljaja, bez rezlike sto jos nemam pojma kakav je strateg, ali def je neko ko zna kakve igrace su potrebni za moderan fudbal, za razliku od svih trenera nakon Save Milosevica. Ponasanje pred kamere mu je za cista 10, vrsi javno...
  19. vukMKD

    Letnji prelazni rok 2023

    Pa napisi o kome se radi ako vec nije zabranjen.
  20. vukMKD

    Liga Konferencije 2023/24

    Dok se mi pitamo kog mladog igraca da ubacimo u prvih 11 a da nam igra ne trpi previse, oni danas poceli mec sa osmoro klinaca. Koliko god da su talentovani ne smemo ispasti od njih. Steta samo sto Belic nece igrati tamo, da im trkacki parira. @MacManus Povredio se ili ga trener izveo kad mu...
Top