Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. dace90

    ABA-liga 2012/13

    Realno bolji su od nas ,mi imamo mladu i neiskusnu ekipu.Sto se tice slobodnih bacanja nemam reci...
  2. dace90

    Liga šampiona 2012/13

    Tuga i jad.... Odavno nisam video da igramo ovako lose,nema sta ovo je dokaz da nismo za evropska takmicenja,samo da se sto manje izblamiramo u kval. za ligu evrope...
  3. dace90

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    jbg ga ljudi igrali smo bolje u obe utakmice ali nismo imali srece,od 3 gola koja smo primili 2 su bila iz sumnjivih penala a jedan u 92 minutu,jednostavno nije nam se dalo ! volkov:respect scepovic:puke
  4. dace90

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    ocigledno nije imao struju :D ,ponavljam volkov odlican !
  5. dace90

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    bili smo bolji a ipak izgubili :banghead, samo da u beogradu sto pre dodjemo do gola ,vukic katastrofa,babovic skroz glup potez,volkov odlican a rnic me prijatno iznenadio
  6. dace90

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    igra katastrofalna,ako je gledao trener genka sad verovatno slavi prolazak u play off,i ko nam bre dade da igramo u ove bele majce :D Imate temu o dresovima! Sledeći koji bude pisao o "bele majce" dobija poene, pošto pojedince očigledno zabole da postave komentar u pravu temu. WebCrew edit
  7. dace90

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Je-ne-a kazi da nije sve tako crno :D
  8. dace90

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Bravo momci !!!!! drugo poluvreme odlicno.... Aksentijevic :respect
  9. dace90

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    samo da se ne ponovi mostar ...
  10. dace90

    Dres Partizana - nekada i sada

    Crni dres izgleda kao najobicnija majca...za trening mozda :D
  11. dace90

    VК Partizan, PK Partizan

    LJUDI JA PLACEM KO DETE OD SRECE !!!!!!!!!!!!!!!!! PARTIZAN JE SAMPION EVROPE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CESTITKE SVIMA !!!!!!!!!
  12. dace90

    Jelen Superliga 2010/11

    Svim grobarima cestitam 23 titulu !!!!
  13. dace90

    Rukometni klub Partizan

    JUZNA SRBIJA JE CRNO BELA !!!!
  14. dace90

    КУП ЈЕ НАШ!

    Prvo, utakmica je jos na samom pocetku trebala da bude zavrsena sluzbenim rezultatom!!!! ja se ne secam kad smo mi u novom sadu usli svi na vreme tj pre pocetka meca na tribinu,pa se nikad nismo bunili Drugo, dali su gol iz cistog ofsajda , i na kraju gospoda napustaju teren pre kraja meca,kao...
  15. dace90

    КУП ЈЕ НАШ!

    MA UZMI DUPLU KRUNU BRE !!!!
  16. dace90

    Rukometni klub Partizan

    Grobari cestitam vam titulu!!!! DOMINACIJA SE NASTAVLJA !!!!
  17. dace90

    Jelen Superliga 2010/11

    i sad ponovo slavlje ,pa kvalifikacije za ls, bla bla... vec mi je dosadilo...naravno zajebavam se :D
  18. dace90

    Jelen Superliga 2010/11

    nemoj tako,neki od nas nisu bili u mogucnosti da se pojave na forumu :),a sad da cestitam svim grobarima jos jednu pobedu nad ciganijom !!!!!!!!
  19. dace90

    Jelen Superliga 2010/11

    WebGazda@ skroz se slazem s tobom
  20. dace90

    NLB-liga 2010/11

    nista novo :)))) DOMINIRAJ!!!!!!
Top