Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Mogu li se i dalje podići u ticketline-u ili ne?
  2. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Može li neko napraviti gif sa promašenim kucanjem bugarčeta? :D
  3. FK Partizan 2022/23.

    Ko prenosi? U programskoj šemi as nema derbija.
  4. Dres Partizana - nekada i sada

    Je li samo meni djeluje da kroj ovog novog dresa nije u redu? Ispod pazuha je mnogo širi nego u ramenima, i izgleda kao da nosim vreću krompira.
  5. Dres Partizana - nekada i sada

    Večeras smo izašli u šestoj ? garnituri ove sezone? Ova prva varijanta do sad nije imala pruge na leđima. Splendid!
  6. Uprava i marketing

    Malo si pogriješio, nije se išlo po "Partizan.tesla" platformu u Madrid nego su išli da predstave čelnicima Reala načine komuniciranja sa navijačima! Mogu samo da zamislim šta su ljudi mislili u trenutku dok je Sneky prezentovala to. Dan-danas me sramota kad se sjetim toga :D
  7. Liga Evropa 2017/18

    Ne ne, oni su imali Svetog Simeona Mirotočivog, ktitora sve srpske zemlje. :pop
  8. FK Partizan 2017/18

    zaboravio si na MEÐUTIM.... uvijek predstavi kako je teška utakmica, težak teren ili ozbiljan protivnik, MEÐUTIM - mi smo Partizan, idemo po protivnika itd itbl
  9. Liga Evropa 2017/18

    Ako ćemo zentati od Videotona onda bolje da i ne ulazimo u Ligu Evrope.
  10. FK Partizan 2017/18

    Ćuti profesore, nemoj im davati ideje! :D :D :D
  11. Zimska Radio Mileva 2017

    ahahahahaha mama ti je pobijedila! :D kad će više eksplodirati ta bomba? :)
  12. FK Partizan 2016/17

    Prekaljeni Katalonac i OFK-ovac. More mrš u pizdu materinu! Dupla kruna ole!!!!!! :pfc::partizan_fan::D::BB
  13. FK Partizan 2016/17

    Poslušah video i njegov intervju, što se tiče navijanja, samo je rekao da je bilo "korektno", da li su oni isjelkli taj dio, ili izmislili ovaj apel... :confused
  14. FK Partizan 2016/17

    TO JE TO! :napred Partizan:partizan_fan::pfc:
  15. Dres Partizana - nekada i sada

    https://twitter.com/FKPartizanBG/status/864789344669904896 Još uvijek nema na sajtu butika, ne znam da li ima u butiku.
  16. FK Partizan 2016/17

    Na Karađorđu
  17. FK Partizan 2016/17

    Partizan je seo na fudbalski presto jer je to prirodno, jer mu je tu mesto. Ponekad i ode al' se vraća često.
  18. Dres Partizana - nekada i sada

    Koja je to fora i u kojim objektima? :D Ove cijene koje stoje na sajtu su samo za online naručivanje, kažu mi iz đak sporta da u radnjama važe one veće cijene.
  19. Izbor za tim decenije! Živela dinastija!

    Ух, ЈЕДВА... Прва петорка: Лестер Бо Мекејлеб, Петар Божић, Јан Весели, Лоренс Робертс, Александар Марић Друга петорка: Вуле Авдаловић, Мића Берић, Душан Кецман, Предраг Дробњак, Ненад Крстић 11. i 12.: Новица Величковић, Александар Рашић Ispravljeno da bi listic bio vazeci. WebCrew edit
  20. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Да ли неко има да постави слике Гробара са старог сајта ЈФ, биле су поредане у албума: 50е, 60е, 70е, 80е, 90е, 00+
Top