Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Dr Arslanagić

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Cale mi je bio na Jugu 70ih. Naravno, znalo se u Beogradu ko vodi pricu kada su navijaci u pitanju. Rece da je bilo planirano na jednom derbiju u drugoj polovini 70ih u Rupi da se skupi nekih 200 Grobara, uleti na sever, razjuri cigane i pokupi zastave. Odustali su od toga, ne iz straha od...
  2. Dr Arslanagić

    Kup Radivoja Koraća 2012/13

    Jos jednom se potvrdila moja teza da je danas jedina kvalitetna novina u Srbiji. http://www.danas.rs/danasrs/sport/kosarka/srpska_kosarka_zavijena_u_crno.75.html?news_id=255705
  3. Dr Arslanagić

    Kup Radivoja Koraća 2012/13

    Blekberi linija: Čović-tribina.
  4. Dr Arslanagić

    ŽKK Partizan

    Pa valjda je i ZKK Partizan deo sportskog drustva ili je mozda posto ih samo Zabranjeni bodre izbacen(mozda neko bolje zna). Ne znam mozda je do mene, al nekako tu ima najvise energije na relaciji igraci(ce)-navijaci. Plus sto te devojke mogu da drze lekcije nekim iz muskog sektora o...
  5. Dr Arslanagić

    ŽKK Partizan

    Bes mi sve, ja cu samo ove zene da pratim u SD Partizan.
  6. Dr Arslanagić

    ABA-liga 2012/13

    Vreme je da Vujosevic posle svega ovoga podnese ostavku. Ne samo zbog ovakve igre i ove polusezone, nego i zbog stvari koje radi van terena.. Totalno je covek izgubio kompas. Taj projekat koji je zapoceo sa mladim timom je imao neke dobre strane ali se na kraju sve raspalo. Preostaje samo da...
  7. Dr Arslanagić

    KK Partizan 2012/13

    Moze on i pleja da igra komotno. U svakom slucaju, nece mu biti tesko da se navikne obzirom da je duzi period igrao za jednu crno-belu ekipu.
  8. Dr Arslanagić

    FK ĐurGarden 2011/12

    @Goran Tomic Pogresno si me shvatio. Kada sam rekao "slikaju za fejs", mislio sam na one koji dolaze na tekme samo kada se igra LS, da mogu posle da pricaju kako su gledali Arsenal, Marsej, Real.. Bude tada i odredjen broj cigana na JNA.. Slikam i ja fonom, bilo da igramo sa Cukarickim ili sa...
  9. Dr Arslanagić

    FK ĐurGarden 2011/12

    Iskreno, ja navijam da udjemo u Ligu Evrope. Jebe mi se za LS. Sa iskusnim stoperom ili bez, mi tamo nemamo sta puno da trazimo. To je jedan od razloga. Drugi je taj sto govna iz uprave nece dobiti milione od tog ulaska. Treci - Liga Evrope je takmicenje, nesto slabije od LS, al sa vecim...
  10. Dr Arslanagić

    FK ĐurGarden 2011/12

    Eto jos jednog spica, boze zdravlja.
  11. Dr Arslanagić

    FK ĐurGarden 2011/12

    Zaboravi na mogucnost da moze nesto da se promeni u pogledu rukovodecih organa kluba dok traje ovakva vlada. Mada nista posebno ne bi bilo bolje ni da je neka druga kombinacija bila. Moli boga da neki arapaski naftas gleda nase utakmice na jutubu, fatalno se zaljubi u Partizan i kupi nas pored...
  12. Dr Arslanagić

    FK ĐurGarden 2011/12

    Lepo je videti Baticu u klubu. Uopste pominjanje njega i Tomica znaci da sportski sektor kolko tolko pokusava da izgura neku svoju zdravu pricu. Sto se tice stopera, zaista ne vidim nijedan razlog da se Ostojic ne gura na toj poziciji. Ok, iskustva nema kao Suler ili Bodurov, ali decko ima 21...
  13. Dr Arslanagić

    KK Partizan 2011/12

    Eto potpisao Dusko. Tegi obelodanio.
  14. Dr Arslanagić

    Superliga Srbije 2012.

    Ako je neko u mogucnosti neka odradi neki klip posvecen ciganima. Evo mu inspiracija. http://www.youtube.com/watch?v=FbwkkXGmFrI
  15. Dr Arslanagić

    Superliga Srbije 2012.

    Ja bih samo preporucio Vladi Jovanovicu da spali sako.
  16. Dr Arslanagić

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ne znam zasto su ljudi od starta protiv ovog Engleza. Mislim, jeste iz 8 lige dolazi, ali ako prodje probu nece biti ni prvi ni poslednji igrac koji je pored toga sto je otpisan i zaboravljen od svih klubova ipak uspeo u fudbalu. Setite se Milinka Pantica kada je povucen sa Kipra od strane...
  17. Dr Arslanagić

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    @Dragan9Mance Nisam stariji ali cisto da kazem da ima bas u filmu "Mance - legenda zivi" detalj sa tog meca od nekih 5 sekundi, gde se vidi guzva medju igracima i policija koja razdvaja. Nema na njemu nasrtaja pandura na Mancea ali ne mora da znaci da ga nije bilo.
  18. Dr Arslanagić

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Uh taj album je krenuo uporedo sa mojim prvi razredom osnovne. Secas se, kao da je juce bilo, prvog velikog odmora i razmene slicica. Tada smo ujedno i prvi put u odeljenju otkrili ko za koga navija i od tada krece polarizacija u skoli, a malo kasnije i naizmenicna zajebavanja telefonom i u...
  19. Dr Arslanagić

    KK Partizan 2011/12

    Mislim da nije bilo ni Ive Nakica. Elem, zove me cale na mobilni posle filma i kaze: "Sine, ponosan sam sto sam te kao malog naucio da navijas za Partizan." Toliko.
  20. Dr Arslanagić

    Kup Srbije 2011/12

    Vukic, Ilic, Rnic, Babovic - ako hocete da uradimo nesto u Evropi, ovi igraci moraju da se sklone iz tima. Treba bacati klince, poput Dzigija, Ostojica i drugih, u vatru u zadnjim kolima. Saletu Ilicu bi bilo najpametnije da sedne na klupu i ostane tu do kraja sezone. Ne bih voleo da pocne...
Top