Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Sjutra je najvažnija utakmica u poslednjih 15 godina. Znate svi da će biti preteško, bez Pantera i Avramović. Ljudi, sutrašnja utakmica nema veze sa tragedijom. Smatram i ja da bi bilo fer da onaj ko neće da navija, da pokloni kartu onom koji hoće, bez energije sa tribina ima da puknemo 20...
  2. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Da oprostiš, ne seri. Kakve veze imamo mi sa tim.
  3. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Meni samo nije jasno zašto se ćutalo sat vremena ukupno. Ne znam razlog, šta rade te vodje, zašto se ne povede neka pjesma kad je tišina. To mora da se promjeni
  4. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Usra nas Gos, moj nekadašnji miljenik. Ali ne boli toliko ovaj poraz. Svaka čast momcima. Ne znam za vas, mene ovaj poraz nije previše pogodio. Tavares je mašina, ali sa Lesorom ce buti druga priča. I ljudi, ja sam gledao preko TV-a, ne znam kako je baš bilo u areni ali navijanje.... Znači...
  5. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ja se od svega najviše toga bojim, jer je to masa, ogroman broj ljudi, dovoljno je samo 1 lik od 20 hiljada da baci upaljač na teren, najebali smo.
  6. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Zna li neko, ko to bolje prati, kako smo prolazili do sad s ovim sudijama? Jedino znam ovog francuza mladjeg s modernom frizuricom, Difalu, mislim da nam je sudio korektno do sada, za ovu dvojicu drugih se ne sjećam
  7. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Gledam utakmicu Reala i Saragose. Vodila Saragosa svo vrijeme skoro ali evo okrenuše ih ovi u četvrtoj četvrtini. Što se njihovih suspenzija tiče, Yabusele klasičan rmpalija, neće im mnogo nedostajati, ali zato Deck hoće. Zna govno košarku. Odličan im je danas bio i u odbrani i napadu.
  8. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ja da sam u Beogradu pomogao bih time što bih trubio svu noć ispred hotela ako već ne nabavih kartu za utakmicu. Inače, vratio se Tavares, igraće u utorak protiv nas. Biće jebeno.
  9. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Odličan post, jedino u čemu se ne mogu složiti s tobom je Andjušić. Ja znam da bi on volio možda više nego iko, ali on ne može da pomogne, može samo da odmogne. Jednostavno nema muda, vidi se da mu je samopouzdanje veoma malo, sa njim na parketu je čisti minus tako da se nadam da neće dobiti...
  10. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ovo je horor. Volio bih da je samo ružan san. Ovoga sam se i bojao. Znači volio bih sad da smo izgubili sinoc 20 razlike a da se normalno zavrsila utakmica.. Ne mogu da vjerujem da Bodiroga nije nista uradio... Ne ložite se, nemamo šanse u BG bez Lesora, Pantera i Egzuma makar se nakrcalo 50k...
  11. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Pa da, ali jebiga, ako se okarakteriše kao blaži indident.... A to teško da može. Tačnije nema šanse da bi moglo, ali ja se nadam u Bodirogu da izboksuje to nekako na najblaže za nas
  12. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Dje mogu naći taj pravilnik? Domantas Urbonas, nije tranja od novinara već jedan od ozbiljnijih novinara u svijetu košarke, piše za basktnews, eurohoops, itd, u svom današnjem tekstu kaže da je minimum 3 utakmice suspenzije kazna za ovakve incidente u Evroligi.
  13. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Pa i u Evroligi je minimalno 3 utakmice kazne. Mene sad živo zanima do koje granice incidenta oni gledaju i presude da bude maksimalna novčana, i šta prevagne da bude 3 utakmice suspenzije. Znao sam ja ovo sve sinoć. Nisam gavran ali ovo je horor. Bolje da izgubismo sinoć a da se završilo...
  14. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Toga se ja najviše bojim i to mi je svo vrijeme u glavi. Samo se nadam da neće preko jedne utakmice
  15. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Znači ista priča kunem ti se, svako malo gledam nema ništa... Ni na sajtu, ni na fejsbuku ni na instagramu. Majku im jebem zašto ne registruju više ovo
  16. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ovo je prvi put da se ne mogu nešto radovati uprkos istorijskoj pobjedi, mene sad osim Egzuma najvise brinu suspenzije, dovoljno je samo Pantera da suspenduju (a još nekog će naravno), mi ih teško možemo dobiti bez njega i Egzuma
  17. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Praštajte za off, ako je i uopšte off topic, ne znam dje bih postavio ali ja sam tek sad odslušao ovu pjesmu i pogledao spot grupe JNA, znači ljudi, ne da sam oduševljen nego je ovo MOĆ! Ne pamtim da sam se odavno ovako naježio. Kakva brutalna stvar, siguran sam da se ovo mora svidjeti i ljudima...
  18. Kanda90

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Trošio je on u Maestralu u Budvi i mnogo više od 5 soma
  19. Kanda90

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    I mene baš zanima informacija koliko je do sada uplaćeno ukupno, valjalo bi da daju neki presjek. A ovo za Pokuševskog se nadam da je neko drugi tako stavio, inače bi ispalo kao da se sprda sa nama, lik prima skoro 4 miliona dolara godišnje.
  20. Kanda90

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ja sam isto htio ovo da postavim :-D Zaboga, ko li je lik. Ja sam svo vrijeme mislio da je neka ozbiljna glava, neki CEO, al' valjda nije
Top