Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Kup Srbije 2011/12

    Nemanja olaksaj i sebi i nama i na leto idi u Kazakhstan,Jermeniju pa tamo igraj fudbal taj koji igras... Moje licno misljenje je da nije smak sveta,uzecemo titulu i opet na leto mozemo da uradimo nesto u evropi SAMO ako nam ovaj decko vise ne bude igrao... Svaka cast za grobarstvo i sve ali...
  2. Jelen Superliga 2011/12

    Protiv Novog Pazara je onaj sto je centrirao za gol protrcao pored Rnica kao pored turskog groblja :D
  3. Jelen Superliga 2011/12

    Ja se najvise plasim jer imamo dosta tezi raspored od cigana,pogledajte malo raspored samo...
  4. Jelen Superliga 2011/12

    Rnic je takva kiksara od igraca da je to strasno,svaka njemu cast za ljubav prema klubu ali po tom osnovu svi ovde mozemo da igramo za Partizan... Jedva cekam da mu vidim ledja. Miljkovic,sta reci? koji on fudbalski kvalitet ima? Babovic,decko j**** ja fudbal koji ti igras. Takodje jedva cekam...
  5. Jelen Superliga 2011/12

    Ja i dalje ne mogu da verujem kako je onaj igrac pazara pretrcao Rnica kod njihovog gola...
  6. Jelen Superliga 2011/12

    Zvone Vukicu Zvone Vukicu Zvone Vukicuuuuuuuuuuuuuuu!!!
  7. Jelen Superliga 2010/11

    Do 7 sati ce se znati sta su ovi uradili sa indjijom,mogu da nam dodele pehar ako ne pobede:) a jbt nema prenos za takvu utakmicu,a ciganska danas ide na dva kanala... jbt zivot
  8. FK Partizan 2010/11

    Znam samo da je dao nama gol prosle sezone i ciganima ove :D
  9. Jelen Superliga 2010/11

    Kako je odigrao Brasanac?
  10. Jelen Superliga 2010/11

    Jesi siguran da ce Sloboda da gine? U jesenjem delu su ih glatko dobili 0-3...
  11. Jelen Superliga 2010/11

    Brine me sto imamo dosta tezi raspored od njih... Gostovanja Jagodini i Spartaku nisu ni malo naivna... Nadam se da nasi rade nesto na premiranju njihovih protivnika. Borac,Metalac i Javor bi mogli da ponove ono od prosle sezone,pogotovo ako im se ponudi dobar kes za to... Nadam se da nasi ne...
  12. Jelen Superliga 2010/11

    Na Areni pise da oni prenose utakmicu sa Radom.
  13. Jelen Superliga 2010/11

    otkud na sajtu nema ni sastava ni nista?
  14. Jelen Superliga 2010/11

    Jel zna neko hoce biti prenos sa Hajdukom?
  15. FK Partizan 2010/11

    Kakav tim ima Smederevo? vidim da im je otisao Marinkovic al opet ima tu dosta nasih bivsih igraca :D
  16. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Kako da ga dovedemo sad,em smo doveli dva napadaca em nije jos 100 posto sigurno da ce Kleo da ode u kinu...
  17. FK Partizan 2010/11

    Adija je bas fino prosao i ubacio Saletu kod naseg drugog gola... cini mi se da ce biti bas dobro pojacanje ako tako nastavi... :)
  18. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Kontam da nece niko mesto Davidova jer je Sale rekao da ce Brasanac vise dobijati sansu...
  19. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Ja mislim ako dodje i taj Adija onda Kleo odlazi 100 posto,sigurno nece dovesti ovu dvojicu da sede na klupi... a plus jos imas Ilieva i Scepovica tu...
  20. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Ma nece ga odma dovesti dok ne rese sve sa Moreirom, da ih placaju u isto vreme tesko :)
Top