Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. krme

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Ništa, samo da pozdravim.
  2. krme

    FK Partizan 2017/18

    @GroBARani O čemu ti prijatelju? E svašta, ko je god gledao utakmicu a zna ič o fudbalu saglasan je da su ih vile pronosale i da ih je goša spasao nejveće katastrofe u deset godina. Nisu nam na gol šutnuli! Jovičić bi trebao da ostane neocjenjen u novinama...
  3. krme

    Zimska Radio Mileva 2017

    Utakmica protiv Voždovca je bila loša ali polako sa pljuvanjem. Da je Kljajić (opet) ne ispusti ne bi nas dobili. Poništen nam je i regularan gol. Tako da, kao što rekoh, polako sa pljuvanjem. Oko Lea. Ako je tačno ovo što piše Ružnal onda neka ga, neka trenira sa Teleoptikom dok se ne nađe...
  4. krme

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Tačno, nije katastrofa ako se primi gol ili dva, svakako nam trebaju tri ili četri.
  5. krme

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Ima smisla. I meni je Munir bolji fudbaler od Miletića ali je ovaj brži, a trebaće lijevi bek da "drži stranu". Imaće i Jevtovića kao mnogo bolju defanzivnu ispomoć nego Kosović a Šuma će da "igra" Leonarda i da ostaje na njihovoj polovini sa Tawambom i Đurđevićem. Ipak jurimo 3-4 gola, moraće...
  6. krme

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Prolazimo Olimpijakos, ali šta onda?
  7. krme

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    A lijepo sam rekao da ne pišete o LE sve dok smo u trci za LŠ i da će biti sikira od strane moderatora. Nekima džaba govoriti. Zato ćemo biti pošteđeni njihovih mišljenja narednih sedam dana. 'Aj da vidim ko je sljedeći.
  8. krme

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Da, nismo bili lošiji do 1:2
  9. krme

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Skrenuo bih pažnju članovima foruma da se ostave pisanja o LE. Dobar sam sa adminima, srediću da se banuje bilo koji član koji opet spomene LE. Mrtav ozbiljan.
  10. krme

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    @Virke O tome pričam. Mi smo u stvari prilično dobro odigrali. Isto tako, samo jedna, možda dvije promjene i idemo po pobjedu u Pireju. Malo sportske sreće i ok suđenje i biće to dobro.
  11. krme

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Počeo sam da čitam vaše postove, 7-8 strana napisanih i odustao nakon tri. Ja ga jebem ko nije vjerovao u pobjedu na poluvremenu. I jebem onoga ko izađe u srijedu na Karajskaki i ne odigra 110% za pobjedu i prolaz protiv ove nešto iznadprosječne ekipe. Jedino Jevtovića umjesto Kosovića i...
  12. krme

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Izaći sa mudima, pobiti se muški pa šta nas zapadne. Ako kaniš igrati LŠ moraš izbaciti barem jednu dobru ekipu. A ovi su zreli...
  13. krme

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Istorijska je prilika da drknemo Olimpijakos. Odavno nisu bili lošiji, sa dosta odlazaka ali i novih igrača. Trener je druga ili treća evropska kategorija, uprava ima problema sa zakonom. Teško dolaze do gola, po bokovima jesu dobri (što me jedino plaši jer...) a u odbrani nemaju ni blizu...
  14. krme

    Zimska Radio Mileva 2017

    Istina je da je Miletić tempirana bomba i da nam je pozicija lijevog beka u ovom trenutku najkritičnija. To su sigurno i ovi iz Pireja zapazili, nisu slijepci. Bezuslovno bih počeo El Munira u utorak.
  15. krme

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Na forumu nakon sto godina. Došala moja velika želja za trenera, samo Bleki otišao. Biće to dobro. Pozdrav svima, vidim skoro svi ste tu plus par novih. Čujemo se Profesore za par dana za ono naše.
  16. krme

    Zimska Radio Mileva 2017

    Faliće Božinov sigurno. Opet smo bacili prvo poluvrijeme. Neobjašnjivo.
  17. krme

    FK Partizan 2016/17

    'Nači bože... Je li ovdje nekima još nije jasno zašto je Škuletić otišao tamo gdje je otišao, ko je tada bio trener te ekipe, ko je bio dobar 800.000 u toj priči?
  18. krme

    Uprava i marketing

    Koliko se sjećam, imena članova Skupštine su bila postavljena na zvaničnom sajtu, i to ko iz kojeg dijela, (Bivši igrači, zaposleni...), pa je moguće da sam jednom davno i postavio ovdje tu listu, ili je neko drugi.
  19. krme

    Uprava i marketing

    Nisu dobro tvrdili pazar pa će sad pazariti tvrd. Dobra prašina se digla, neće im ovo proći kako su mislili!
  20. krme

    Uprava i marketing

    Nije bitno ko glasa, bitno je ko broji glasove.
Top