Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. GROBAR TESLIC

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ali je dužna da briše postove bez razloga, svaka vam čast baš ste ljubazni! Možda vam se uvučem da bi mogao da ostavim neki post ovdje, ovdje pored vas stručnjaka.Zdravo Оdjebi. WebCrew edit
  2. GROBAR TESLIC

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Moderacija nije duzna da objasnjava razloge brisanja poruka. Jos si pogresio temu za tako nesto. Postoji tema predlozi i kritike. WebCrew edit
  3. GROBAR TESLIC

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    ma kakav tutto, nemaju žabari te pare. tutto-...rtal isto sranje drugo pakovanje
  4. GROBAR TESLIC

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Moguće da je to restoran Save Miloševića!?
  5. GROBAR TESLIC

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ne zaboravite da je Sale kapiten, i da sva trojica mogu da riješe utakmicu jednim "iskusnim" potezom ;)
  6. GROBAR TESLIC

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ljudi jel zna neko šta je sa iz Liverpula onog što se spominjao kao pojačanje Nikola Sarić ja msm?! Čitam da je raskinuo ugovor sa Liverpulom.
  7. GROBAR TESLIC

    Dres Partizana - nekada i sada

    @Je-Ne-A svaka ti dala,kako sve stigneš prokomentarisat i "pametarit" na sve strane.Mora on pa makar ne znam šta... više tvojih postova nego XXX ljudi na forumu zajedno :wink:
  8. GROBAR TESLIC

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ma daj još i šiptarčina da mi igra u Partizanu. A da nešto kažem za ovog našeg Petrovića da ga utope što pre, odavno se vidi da se ne uklapa u sistem našeg SS mali je prespor da bi razbio neku brzu kontru, u modernom fudbalu onakvi igrači nisu nigdje prispjeli a to se vidi iz godine u godinu da...
  9. GROBAR TESLIC

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Jebe gazda pravi rane i ne misli da prestane!
  10. GROBAR TESLIC

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Pa "razmišljao" sam o tome kako bi nam "sjeo" Mojsov, a da li sam povjerovao, uglavnom znači nema ništa ni od jednog
  11. GROBAR TESLIC

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Uh, kad bi nam stigao Mojsov iz Voše ako je to istina što se priča! Gazda Da li imaš još nekih novih informacija o Mojsovu?
  12. GROBAR TESLIC

    FK Partizan 2010/11

    Po ovom klipu ja bi ga već nazvao Srpskim Gareth Baleom... Strašan igrač, i ja sam tek sad provalio da je Srbin :oops:
  13. GROBAR TESLIC

    Jelen Superliga 2010/11

    Stanoje, ovo je tvoja pobjeda! Ima nas "dovoljno" koji smo te podržavali i kada ti nije išlo! I da znaš da si veliki šampion i urastao si u moje srce zauvijek, ako ovo čitaš neka ti bude na pameti! Voli te Republika Srpska Krajina!
  14. GROBAR TESLIC

    Jelen Superliga 2010/11

    http://live-tv.se/oprenos Evo neka se registruje i gleda ovdje, izabere kanal partizan dole i to je to.
  15. GROBAR TESLIC

    Jelen Superliga 2010/11

    Nisu igrači krivi što čitavo prvo poluvrijeme preskaču sredinu terena i šalju duge lopte napadačima! A u drugom pol. pas igra! Olčigledno da nije do igrača nego do trenera, trener ne postavlja samo taktiku nego, on treba da spremi "glave" igrača za svaku narednu utakmicu posebno. lako je...
  16. GROBAR TESLIC

    Jelen Superliga 2010/11

    Stanoje u muci se poznaju junaci! Uzdigni momke, igraj pas igru u derbiju, igraj svoju igru i pobijedi cigane, osvoji titulu ako imaš muda!
  17. GROBAR TESLIC

    Jelen Superliga 2010/11

    jel se djeli ako hvalimo ovakav rezultat i igru ili ako kojim slučajem prećutimo ovo sve ???
  18. GROBAR TESLIC

    Jelen Superliga 2010/11

    a sunce ti jebem i utakmicu i ovaj ofanzivni fudbal i naša pojačanja i finale kupa i titulu i sve u pm najebali smo ove godine!
  19. GROBAR TESLIC

    Jelen Superliga 2010/11

    http://live-tv.se/oprenos evo link! nisi ti šćepoviću igrač za ovaj partizan a pogotovo ne za prvu postavu.
  20. GROBAR TESLIC

    КУП ЈЕ НАШ!

    Dijelim skoro pa isto mišljenje kao i vi. Osvajamo kup, a gubimo titulu kao cigani prošle godine... nadam se da sam bio jasan!
Top