Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. milance032

    FK Partizan 2023/24

    Nisam gledao uživo ovaj put. Malo posao, malo mi pun kurac svega. Pa pogledah sad u reprizi. Milina za pogledati. Eto, dočekasmo i taj prijateljski derbi konačno. Hvala predseniku zemlje, što nam je dozvolio da budemo drugi i da čak do polufinala Kupa dobacimo! Što nam plaća licencu, što od...
  2. milance032

    FK Partizan 2023/24

    Čudi me da nisu dodali Brnabić Anu u ove stihove? Ili državo z'ustavi iseljavanje Srba sa Kosova? Na leđima nek ide Pravda za Uroša. I Sale Mutavi RIP kućo
  3. milance032

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Koliko je Željko veliki i koliko iskreno voli Partizan. Kad mora sa raznim vucibatinama, secikesama, sns poltronima da sarađuje. Mora ruku na dno kace kiselog kupusa da gurne. Gde god želi, može da bude. Svuda bi mu blanko ček dali. Poštovali. Ali on je odlučio da dođe kući, da proba. Hvala...
  4. milance032

    FK Partizan 2023/24

    Nastavlja se borba kroz institucije...
  5. milance032

    Dule Vujošević

    Ovo govedo pakosno treba zabraniti ovde. Njegove klipove i "analize" staviti na crnu listu. Smrad oboleli.
  6. milance032

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Pristup lagan. Pobeda rutinska. Dovoljno da se prođu juniori Igokee. Sad kreće rokanje. Prvo PG, pa onda i limeni.
  7. milance032

    FK Partizan 2023/24

    Ali on nije SrbIN, ne oseća klub... Duša me boli jer znam i da on muda jede, nemoćan. Doktor fudbala, ljudina. Ali takvi ovde ne prolaze nažalost. Daj jedan meteor da opali, da nas resetuje.
  8. milance032

    Rukometni klub Partizan

    Jebo me kurac kad i pustih zadnjih 10 minuta...
  9. milance032

    FK Partizan 2023/24

    Sad kad Vazura&Vučela sroče saopštenje, zemlja ima da se trese. U sredu poslati omladince. Eto im i Kup. Nek uzmu sveeee. Nek imaju 500 titula, i slave sa svih svojih 500 miliona degenerika. Hijena. Zašto? Zato. Može im se. Vođi se samo na ovo diže. Momcima na terenu svaka čast. Igraju...
  10. milance032

    FK Partizan 2023/24

    Prošli derbi, euforija, traži se karta više. Loženje na max. Borba za titulu traje... Ekipa izborila 2:2. Momci poginuli, dali sve od sebe. Sutra opet derbi. Euforije bez. Titula i definitivno izgubljena. Sve to u samo nekoliko nedelja... Navijači rezultata? Možda. Izgleda tako. Većinska...
  11. milance032

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Po minutaži deluje da su Jare, Danilo i Trifa završili sezonu. Bar do KLS-a.
  12. milance032

    FK Partizan 2023/24

    Maj 2012. Tomislav Nikolic, postao predsednik drzave. Radikali i zvanicno preuzeli uzde zemlje. Uzjahali. Vucic kao broj dva polako poceo da rovari i izbija u prvi plan. Od broja dva, do Vodje. Za samo par godina... Milos Vazura dosao u klub krajem 2014. Naravno kadriran od tadasnje sns...
  13. milance032

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nadali smo se potajno iskoraku ove sezone, ali jebiga, nije se dalo. Željko izgleda da čeka bar još jednog čačanina u hali sledeće godine, pa da se napadne i ta EL. Kad izlaze godišnje? Za sebe pitam. Da li smo dobili Smitha za play off ABA? Bilo bi baš lepo. Potrebno. Večeras solidna...
  14. milance032

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

  15. milance032

    FK Partizan 2023/24

    Golman Jovanovic igrac sezone. Kapa dole majstore! Nazalost ide leto i prva ponuda ce verovatno biti i prihvacenja. Ostaje nada da ga niko ne trazi sad na leto. Igra nam nije neka, ali borba je tu. Momci se bore. Najteze mi pada ono kad krenemo da "branimo" 1:0 na JNA. To nije Partizan! Sa...
  16. milance032

    KK Partizan - uprava i marketing

    Insajderi celog sveta, udružite se...
  17. milance032

    FK Partizan 2023/24

  18. milance032

    FK Partizan 2023/24

    Jebem ti mrtvi Napredak iz Kruševca. Samo da smo to dobili...
  19. milance032

    FK Partizan 2023/24

    Zahid je doktor. Severina je majstor, ali i neradnik. Lepotica Kastilja danas.
  20. milance032

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    A tek Neda, kad krene da rola i trpa...
Top