Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Druze, ako Sadik vredi 14, Fica bez 25 ne sme da ide. A znas koliko je to realno
  2. FK Partizan 2019/20

    Ja potpisem da bi dosta fudbalera batalilo fudbal da su prosli po nekim klubovima kao brat Umar.
  3. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Ko bre nema beka? :D
  4. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Ne zna ni ciji je igrac, on je vojnik Partizana :D
  5. FK Partizan 2019/20

    Lik je od najgotivnijih igraca koji su igrali kod nas i pre svega gospodin. Cupali smo i od Saletovih promasaja pa mu to ne umanjuje status. Bio bi kapitencina da se Sale ranije oprostio.
  6. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Mislis prah ima dobar ali lepak ne moz' se nadje da valja? :D
  7. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Skoro sam slicnu stvar napisao. Potpuno nejasna situacija. Domaca grla kad kupuju, kao u mesaru da odu, strance top ubadaju. Valjda ce mu poturiti Savo malo praha umesto lepka, vreme je
  8. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Rajkovic potpisao za Perudju. Dobro su se i oni popisali po sebi posle onih izjava da im takav smrad ne treba. Nismo najgori :D
  9. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Cudno, nema upisa na ovu temu :D mislim da je ok za rotaciju po livadama, cisto da dobijemo dodatnu opciju za bunkere.
  10. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Fascinantno mi je kako npr sa pojacanjima iz inostranstva poslednjih par prelaznih rokova rade u klubu super posao dok domaceg igraca kada dovode kao da su slepi ili ludi. Mislim, sa jedne strane dobro, ne ulazimo u problem sa finansijama i brojem stranaca ali ne mogu ta 4 igraca da vuku JSL...
  11. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Dobro, ljudi, proba je. Ne dramimo bezveze. I Dijara je dosao iz Zrinjskog sa 5 golova u nogama, za Sadika da ne pricam. Jeste lepse nekog klinca da izbacimo, ali ne moramo za svakog da dramimo. Naravno ne treba ni ko cigani da svrsavamo na svako ultra pojacanje, ali malo objektivnosti nije na...
  12. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Nema tu jel hoce ili nece neko da prodaje, po ugovoru moraju i cao. A mi mozemo da ga otkupimo a i ne moramo. Jedu govna bezveze, ko zna koje su to kombinacije
  13. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Ako nas sve neko ne zajebava, a moze biti da je slucaj, ovakvu ponudu bi trebalo prihvatiti. On ako ne ode sad, ide na leto, a do tada mu nece skakati cena sigurno. Partizan ne moze da se opire takvim prodajama koliko god to tesko i kretenski zvucalo. Samo naravno, uvek posle ide pitanje "sta...
  14. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Pise cigansport kao i za Pantica
  15. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    A novo pisanije najavljuje Matica. Oberucke
  16. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Cigansport pise da hocemo da KUPIMO Pantica koji ni u Madjarskoj ne igra :pop
  17. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    To ce biti mozda kad onaj ko bude glavni u klubu bude davao svoje pare. Do tada gledamo ovo svake godine jbg
  18. Renoviranje stadiona

    Svi su jednaki, samo su neki malo jednakiji od drugih
  19. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Ljudi, strpite se da se slegnu sva sarma i pecenje. Ne razgradjuje viski toliko dobro :D
  20. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Znaci sve treba novo osim Natha i Fice
Top