Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Stinger

    FK Partizan 2023/24

    Gol rukom i nepostojeći žuti, šta bi tek bilo da su državni projekat?
  2. Stinger

    FK Partizan 2023/24

    Nije se slučajno mitropolit Amfilohije odrekao Pipuna, vidio je on u njemu to crveno udbaško nešta.
  3. Stinger

    FK Partizan 2023/24

    Neka se žali rođaku, jebem ga u usta ciganska.
  4. Stinger

    FK Partizan 2023/24

    Ne bi me začudilo da vidim Maja Vujovića na centru, na sledećoj utakmici. Kako bude odmicala sezona ciganska mašinerija će biti sve bahatija.
  5. Stinger

    FK Partizan 2023/24

    Trojica novajlija postigoše golove, ali ja bih najviše izvojio Goha. Pored očiglednog fudbalskog znanja, izgleda mi kao neko ko ima stav.
  6. Stinger

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    U praksi jeb.o bi i Tozu Mijailovića za 100 eura.
  7. Stinger

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Hahaha da li je realno da brat odrađuje gospođe za 30e. Imali smo narkomane, kriminalce, cigane, igrače sa lažnim godištima, ali ovo je novo. Neka se čuvaju cigani, ovaj je na sve spreman!
  8. Stinger

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ovo nalo što sam gledao Terza ligu, taj Kovačević se baš isticao, tako da mi je drago što ga dovodimo.
  9. Stinger

    FK Partizan 2023/24

    Teren njiva i sudija peder ciganski.
  10. Stinger

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Saničanin = Šljivančanin Ima nešta u imenima, rekao je davno dobri Dejan Anđus.
  11. Stinger

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Zato što je lik bukvalno polulingval. Roditelji pričali srpski, a on nije uspio da ga nauči na nivou da se normalno sporazumjeva, ali mu je zato njemački bio malo gori, pa je čak i među intelektualcima u reprezentaciji bio predmet sprdnje (o čemu svjedoči i klip sa Žigićem i mangupima).
  12. Stinger

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Znaće za toliko. Kuzmanović koji nije znao ni jedan jezik, dogurao je do Italije i do reprezentacije.
  13. Stinger

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Rukama i crtanjem na tabli. Nisu ga doveli da reformiše školstvo, pa da mora da bude poliglota.
  14. Stinger

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Anđusov izlet u menadžerske vode, kada je pod pseudonimom Miško Taksista pokušao da uvali random anonimusa ciganima i to mu osujetio Stojadinović. To je bio kraj anđusove menadžerske karijere, ali i početak hajke na Stojadinovića.
  15. Stinger

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    ja mislim da nam Konja još uvijek duguje za Mihajlova. :D
  16. Stinger

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    A to inače nije istina?
  17. Stinger

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ali neće ni Vazura, tako da je ovo odličan potez.
  18. Stinger

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Aco da pusti brkove zvali bi ga Vlade Đurović.
  19. Stinger

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zauzet je oko priprema za katolički Božić.
  20. Stinger

    KK Partizan - transferi

    Svaka država ima svoje cigane.
Top