Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. kuki

    FK Partizan 2023/24

    Koje misli jebote. Lik napise "kako niska diskusija", pa onda napusi kurcem ceo forum. Malo vredja ovde, malo onde, pa neki "argument". Pa ovo je kao onaj govnanov u skupstini. I da, po zadnjem izdanju grobarskog pravopisa, mrtvi vucic se pise malim pocetnim slovom. Svako ko napise da je iko...
  2. kuki

    FK Partizan 2023/24

    Oni ne znaju za sramotu, oni se nicega ne stide. Sa njima nema price o sportu, a uglavnom ni o drugim temama. Oni su vecinska Srbija. Oni su simbol svega, sto jedan covek ne treba da bude.
  3. kuki

    FK Partizan 2023/24

    Ni titula 300 tvojih, nisu vredne kao jedna od mojih. Pouka je: umri prva ciganska picketino Smrdije. Umri vucicu.
  4. kuki

    FK Partizan 2023/24

    Cigani su olicenje posrnule nacije i bivse drzave Srbije. Kao i taj mrtvi klub. Bez morala, obraza i zrna casti. Vazura, cela ti familja pomrla.
  5. kuki

    FK Partizan 2023/24

    Mrzeti cigani, i sve sto ima veze sa tim poremecenim sistemom "vrednosti", sve vise i vise. I voleti Partizan, jos jace. Ostalo je nebitno.
  6. kuki

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Smrdljivo cupavo cigansko gubitnicko govno, cus "Teo". Razglaba se 5 strana o mrtvim ciganima protiv Efesa, pa oni tu utakmicu ne bi bili u stanju da dobiju, sve da njima treba za prolaz dalje.
  7. kuki

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Zek Ledej ce sa drugarima dobiti picke ciganske u finalu Aba lige.
  8. kuki

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jedan iz plejade cuvenih insajdera. Marcelo, marselo, nutelo? Odjebi bre sa ovakvim etiketiranjem. Da, isao sam u skolu i da, mogu da razlikujem kada neko pise gluposti, i kada neko pise osnovanu kritiku. Ti si napisao glupost.
  9. kuki

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pju bih urucio otkaz momentalno. Nemoj da cascava prisustvom jer on je Pj, nije MJ. Od samog starta sezone mi se nije dopao, jednostavo igrace koji igraju kao mrtve babe nisam nikada voleo. Odnos prema dresu nula. Sve drugo je bilo dobro. Ekipa se bori koliko moze. Spanske picke imaju prejak...
  10. kuki

    KK Partizan - uprava i marketing

    Zanima me zbog cega se ovoliko potencira prica na forumu da Zeljko nece ostati. Elem, ako se to desi, da Zeljkov ostanak zavisi od bilo koga drugog, a ne od njega samog, onda definitivno treba da se ugasimo. Mada sto se mene tice, mogli smo da se ugasimo kada smo dozvolili da Dule Vujosevic...
  11. kuki

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    E a nate zasto je Zeljko dosao u Partizan. Ne bi on, nego ga snimali sa nekim kurvama, pa je peder licno naredio sluzbi da ga uceni da dodje, jer mu je pred neke tamo izbore trebao jak Partizan. Insajderi svih zemalja sveta, naduvajte se bre kurca. Ovo treba seći u korenu.
  12. kuki

    FK Partizan 2023/24

    Dan kasnije, vise me boli cutanje picketina iz uprave kluba na nepravdu, nego sama nepravda. Navikli smo da nas deca rezima kradu, ono juce je bio ipak neki novi nivo. I klub sta ce, naravno cuti.
  13. kuki

    FK Partizan 2023/24

    Da li ima neki programer na forumu, da napravi aplikaciju, websajt, sta god, tipa cigano mrzinomer. Ne pitam koliko kosta. Tacno ih mrzim vise od bilo cega. Sto rece moj drug "ustase sto su mi u Oluji zapalile kucu, manje mrzim od ovih govana" Umri vucicu, sve ti jebem nakazno. Pseto cigansko.
  14. kuki

    FK Partizan 2023/24

    Sisaj zvezdo!
  15. kuki

    FK Partizan 2023/24

    Protiv smrdljive ciganske napredne drzave, protiv vucica-umri pseto, protiv drzavne kucke, protiv slugi svih rezima, protiv svih. Bravo za igrace i trenera Partizana. Svima ostalima jebem celu familiju. Ubio bih se da sam navijac kluba sa druge strane crte. Picke bezmozgaske nemoralne.
  16. kuki

    FK Partizan 2023/24

  17. kuki

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sto se tice mirotocivog smrada. Faca ciganska. Mentalitet ciganski. Igra ciganska. Hvala mu sto je ispao "junacina", idealno kopile za vucicevo krdo. Drago mi je sto nije igrac Partizana. Ovo nije kao lisica i kiselo grozdje, jer je odvratna pojava. Nije mu ovaj gest gde nije odrzao "rijec"...
  18. kuki

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mi ni na papiru, a ni na terenu nemamo bolju ekipu nego prosle sezone. Ko to ne vidi, jbga. Masa slicnih poraza ne mora da znaci nista, lopta jeste postena, ali cesto sreca okrene ledja. Debilno je ignorisati zlonamerno sudjenje, jer realno jeste takvo. Bila bi kosmicka pravda da kao deseti...
  19. kuki

    KK Partizan - uprava i marketing

    Uterati sada jos vecu kurcinu ciganskom smradu i vratiti Vujosevica u klub. Makar neka protokolarna funkcija. Reda radi. To bi bila nebeska pravda prema Duletu. Da ima neki udeo kada osvojimo EL. Ne znam, ja i dalje cvrsto verujem da idemo u plejof, i da cemo vratiti Realu za pljacku. Nije mi...
  20. kuki

    KK Partizan - uprava i marketing

    Dobro ovo je staro. Dunav kafana voli Partizana. Jebu ti vucicu sve po spisku, iz Cikaga moji, znas ti dobro koji. Gnjido ciganska. A slika je jos starija. Od tada samo jedna stvar raste, mrznja prema ciganskom gadu.
Top