Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Vladan_SD

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Imam ja dosta njegovih slika, izbacicu kasnije ili cu ti poslati u PM. Prva slika je utakmica u Smederevu, druga slika je rukometna utakmica, pored njega desno je Nikola Ninkovic.
  2. Vladan_SD

    Dres Partizana - nekada i sada

    E kada bi ovakvi dresovi bili.
  3. Vladan_SD

    Zimska Radio Mileva 2017

    Nemam pravo da pisem svoje postove pa sam iskoristio Vas komentar da napisem nesto.. Pre par nedelja mi je receno da Marko napusta Partizan, iskreno nisam verovao u to. Rekao mi je jedan njemu blizak prijatelj. Sve ovo kroz sta su prosli igraci, strucni stab - Partizan, je NEZDRAVO ! Sva ta...
  4. Vladan_SD

    FK Partizan 2016/17

    "trener" Pljujes trenera bez razloga.. Iznerviran si napisao post.. Pises kako su trebali da igraju klinci Vlahovic, Bogosavac... da su oni igrali i odigrali kao ovi onda bi i njih pljuvao.. Sa ovakvim navijacima i ne zasluzujemo nesto vise..
  5. Vladan_SD

    FK Partizan 2016/17

    Strucnjak Nisu u pravu za vecinu stvari..
  6. Vladan_SD

    FK Partizan 2016/17

    Uz duzno postovanje gresite.. Mateja je ziveo na Ceraku.. (pise i u njegovoj knjizi)
  7. Vladan_SD

    FK Partizan 2016/17

    Zvongo Varga je rekao da ne moze da predje preko svojih reci (pljuvanje uprave) i da trenutno nece biti prvi pomocni trener Marku, tek posle skupstine i nove garniture..
  8. Vladan_SD

    FK Partizan 2016/17

    http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/tumbakovic-imam-odgovornost-prema-crnoj-gori-271010.html "Profesionalne obaveze i odgovornost koju imam prema Crnoj Gori, kao i odgovornost i obaveze koje nosi funkcija šefa stručnog štaba kakav je Partizan, nisu lako uskladive. Realno, teško da te...
  9. Vladan_SD

    FK Partizan 2016/17

    Je l' moguce da postoje ovakvi ljude? Nisi jedini koji mraci na forumu..
  10. Vladan_SD

    Radio Mileva 2015

    Mitro Partizan dobija najmanje 5 000, prodat je preko 20.
  11. Vladan_SD

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Markec Momak ima jaci prijem nego sut. :D
  12. Vladan_SD

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    http://www.mozzartsport.com/vesti/cudo-je-mitar-navijace-je-iritirao-90-minuta-a-onda-im-doneo-neopisivu-radost/66261
  13. Vladan_SD

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Mali Danilo Pantic u Juve. :(
  14. Vladan_SD

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Tosic... Mitrovic 2, Nastasic prvenac, Vukic za pobedu... A nama u napadu Koja i Fofana.
  15. Vladan_SD

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Ovo je sve samo nije prodaja, daj ne lupajte gluposti ! Taj Obradovic sigurno nije namerno dao autogol, zasto ga kudite! Pljujte upravu sto nam igraju Voja, Ostoja, Koja.... Rasovic je definitivno krivac jer nismo imali kreativnosti, jebes bre na noz igru, da su od pocetka igrali Djemba i Sale...
  16. Vladan_SD

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Hvala vam puno, alal vam vera. :)
  17. Vladan_SD

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Ako moze neko u inbox da mi posalje sve igrace koji igraju i dalje a da su igrali u Partizanu od 2000godine pa na ovamo. Bukvalno do Kecmana. Nigde ne mogu da nadjem istoriju kluba i igrace.
  18. Vladan_SD

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    http://rs.novosti24.net/vest/46/98776683/na-probi-u-partizanu/ Ovaj mali Aca je dve ulice od Mitrovica, mali je veiliki talenat, trebao je da ide u Rad ali njegovi nemaju para. Ide uveliko na utakmice, sutra ga zovem na razgovor. Mozda nova nada Partizana. :)
  19. Vladan_SD

    Liga Evrope 2013/14

    Zna neko koliko ce biti karta za Thun? :)
  20. Vladan_SD

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Uz svo postovanje Bojane debelo gresis, ne znam da li si nekada igrao fudbal ali se ni malo ne slazem oko tvog posta. Zadnji vezni je SRCE ekipe, sve pocinje odatle i sve se zavrsava tu ako je igrac dobar.
Top