Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Pa ova gospoda iz uprave Partizana,ako se uopste mogu nazvati gospodom,iz dana u dan su sve gori i gori i nista ali apsolutno ne rade da poboljsaju klub,vec svakim novim potezom ga unazadjuju!!!Da Moreira tek tako ode i napusti Partizan zbog bilo koje ponude,je vise nego suluda,i slobodno se...
  2. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    U sustini,ovaj prelazni rok je prosao manje vise zadovoljavajuce!Zadovoljavajuce u smislu,da je Kleo jos uvek tu,i sa nekom nadom,da nece otici u Djenovu ili neki drugi klub na leto!Bude li otisao Kleo,tj bude li potpisao ove nedelje kako se suska onda ce biti strasno!Budu li celnici Partizana...
  3. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    @SVART_OG_HVITT Zasto i zbog cega se takav igrac kao on,mora prodavati?Zar nije bolja formula,uspeha praviti ekipu,za nastupe u evropi i od toga ziveti,i ne trcati po svaku cenu prodavati ga? Ne gledajuci ostale,klubove kakvi su iz nase lige,niti to kakva nam je liga,vec jednostavno graditi...
  4. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Zasto se ovde toliko potencira,od pojedinih forumasa,da je Kleo mator igrac?Kako ga treba utopiti jel je opet,mator,a da se trebaju dovesti ne dokazani talenti od po 19 godina,pa dokle vise,sa takvim razmisljanjem?Svesno ili nesvesno,sa takvim izjavama toga tipa,daje se dobar alibi,upravi ako ga...
  5. Privatizacija FK Partizan

    Ovo je za mene,jako zanimljiva i primamljiva tema!Neko moje licno misljenje,je da se privatizacija treba sprovesti svakako,jel mi realno,odavno nismo veliki klub,niti igramo neku zapazenu ulogu u toj evropi kakva god da je!Mozda smo nekada i bili danas vise realno nazalost nismo!A od istorije i...
  6. Sale Stanojević

    Covek kome se treba,odati svo postovanje i cestitke na dosadasnjem radu!Ja ga necu dizati u nebesa kao mnogi,jel se plasim da ce pad biti mnogo bolan!Ali mu se treba odati postovanje i naklon za dosadasnji rad,to svakako!Da li je Sale trener od reci,i da li je covek od cvrstog i jakog karaktera...
  7. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Pre svega pozdrav svima,kako administraciji tako i ostalim clanovima ovog sajta! Izneo bih neka svoja zapazanja po pitanju prelaznog roka sta i kako,misljenja sam,da se niko ne treba prodavati pa ni sam Kleo,vec ga zadrzati i povecati mu platu,jel je to sada moguce,na osnovu osvojenih finasiskih...
Top