Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Luka Tarantula

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Pavlović Saša
  2. Luka Tarantula

    KK Partizan - sezona 2013/14

    A to što je kukao što Tejić ne opali onog nesretnika Čekovskog iz MZT-a jače!
  3. Luka Tarantula

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Vidim kako smiruje, pokušava da uhvati Žoa za ruku! Kao navijač ili službeno lice sa tribine?
  4. Luka Tarantula

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Legenda u elementu
  5. Luka Tarantula

    FK Partizan - sezona 2013/14

    http://www.dnevnik.rs/sport/na-fudbalskoj-estradi-sve-dozvoljeno
  6. Luka Tarantula

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Dva utiska od večeras 1. Škuletić, šta ko god da misli , centarfor starog kova, kopa lomi, rilja celu utakmicu 2. Vulićević, sigurno igra derbi i treći :buhaha :respect KAPITEN
  7. Luka Tarantula

    NISMO ISTI!

    Ima ono: Kad te neko lagano jebucka, da izvinu dame, ti se smeškaš. Kad neko krene na tebe strašnim pritiskom ti se braniš svim sliama koje imaš na raspolaganju!
  8. Luka Tarantula

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Sećam se jednom je Blagoje bio pored aut linije i mi čini mi se ne dobismo Smederevo na JNA, neka me neko ispravi ako griješim
  9. Luka Tarantula

    NISMO ISTI!

    Ja se samo nadam da nema previše naivnih ovde, jeste onaj duel bila priprema terena, ali Gospodar ima plan odavno, kao i njegov idejni vođa dr. Šešelj kome nije izlazio iz dupeta. Šešelj je išao na opciju jedne nacije, a ovaj sad jednoumlja i ulizivanja navijačima samo jednog kluba. Bojim se da...
  10. Luka Tarantula

    NISMO ISTI!

    Pasti tako nisko i pominjati da Dule glumi bolest, na kraju svega se samo tako pokopao
  11. Luka Tarantula

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ko ima dobar internet nek se javi,dajem linkove za Arene. Linkovi su za VLC player i Pot Player. Naravno samo odabrani, pouzdani. Ko ne doibije nek se ne ljuti. Pozdrav
  12. Luka Tarantula

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Tema nije JNA, a Partizan je večan.
  13. Luka Tarantula

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Duhom ne, fali ono nešto.
  14. Luka Tarantula

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Ode JNA a niko ni suzu da pusti.
  15. Luka Tarantula

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Da ne budem pogrešno shvaćen, sramota me kad neko piše nešto šta će biti u budućnosti, a nema ni malo obzira prema našoj prošlosti.Pa UF. Baš me sramota.
  16. Luka Tarantula

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Uf ala si mi se namestio. A ti si baba Vanga pa znaš šta će biti sledeće godine.
  17. Luka Tarantula

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Izvini a ti si u rodu sa nekim tamo ONIM.Sram te bilo za ono AKO. Ponekad me sramota ljudi koji se predstavljaju naviječem Partizana. U navijačkom svijetu se to kaže pič,,,,ce.
  18. Luka Tarantula

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Joco brate,daj malo razbij ove gradonosne oblake.
  19. Luka Tarantula

    KK Partizan 2012/13

    KK Partizan = Neustrašivi Jebaće im Đemba Đemba nanu naninu,a superlativi za pičoku u ustima smrada, Neustrašiv jesam (Walt Whitman)
  20. Luka Tarantula

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Bomba - Eric Daniel Djemba-Djemba
Top