Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Vatrepolo Turnir TOP 5 U Zapadnoj Australiji

    Samo da kazem da sam bio skoro na svim tekmama (propustio sam kantanje japana) i da je bilo fenomenalno, navijanje u finalu je bilo stvarno super, mnogo zastava od partizana i srbije, par zapaljenih baklji a bio je i mali incident gde je redar izvukao deblji kraj hehe. Tim partizana je mnogo...
  2. Vatrepolo Turnir TOP 5 U Zapadnoj Australiji

    Dogovoreno znaci juzna tribina u subotu za finale, treba doci ranije tako da se malo bolje organizujemo, okacimo zastave itd, jel ima neko koju baklju da ponese, biulo bi super da aktiviramo koju :mrgreen:
  3. Vatrepolo Turnir TOP 5 U Zapadnoj Australiji

    Bio sam veceras na tekmi, bilo je super. veoma napeta tekma ali ipak pobeda partizana (12-11), sudija nas je totalno mrzeo ali nema veze opet smo pobedili. po mojoj proceni bilo je oko 1000 ljudi od toga se moze reci jedno 70% srbi a ovo ostalo zabari itd, opet je bilo sabana sa zvezdinim...
Top