Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Jelen Superliga 2011/12

    Toooooo, djuro legendoooo!!!!!!!! Ma sve ti ide od ruke. Kad hoces uzmes nekoliko titula zaredom, kad neces poklonis deset bodova i titulu u velikom stilu. Pored ovakvih navijaca ziveces ti meni jos sto godina kao predsednik. A ti Web gazda deli poencice neposlusnim forumasima i smisljajte...
  2. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    I dalje tvrdim da govnare nece oterati nikakve novine, klipovi, protesti i sl. Dok ne radikalizujemo nasu borbu, pa makar oni to okarakterisali i kao nasilje, nema nikakvog efekta.:BB:BB:BB
  3. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Za ova sps-ovska govna vazi ono: vuk dlaku menja, ali cud nikada. Zato bez euforije, vec jos zesce raspaliti po govnima sve dok smrde u nasem Partizanu.
  4. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Kako je ovde pojedinima dovoljna iskrica, pa da protimace da je u pitanju plamen. Nije vam dovoljno sto je SPS ? Pa njima ne treba verovati ni "dobar dan" kada kazu. Pred izborna trka krece, a za rad vlasti, ne postoji laz za koju se oni ne bi dohvatili. Sa druge strane, Partizan kao rudnik...
  5. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Evo, da skratimo. DJura ce pobediti Bogija kad ja budem pobedio Nolete. Znaci nikad. Samo treba pametno doci do glasanja na skupstini, a rezultat tada u opste nece biti neizvestan. Valjda je sad jasno.
  6. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ma kakva matematika, kakvi minusi. To vam je ono: Partizan - FK kurva 2:0 :D:
  7. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Da pojasnim: Djura govnjar ima isto toliko sansi da pobedi kao ja Noletau tenisu. Inace nikad nisam uzeo reket u ruku.
  8. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Zekstra - Farmakom = Nole - Nisavac Imate pravo samo jednom da pogadjate lonacan rezultat.
  9. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Auuuu.... jebo te, polako bre. Zar nas situacije do sada nisu naucile oprezu? Zaboraviste odmah kolika je djurina snaga. Na nasu zalost, podosta je tvrd orah to govno kolmovano. Vise volim da se radujem kad vidim "interesnoj grupi" sportskih radnika ledja ( u dupe ih jebem ), pa onda novog...
  10. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Da se ponovim prosetaj ti Djurin krst po uzoru na Zekin sa protesta i videces kako ces se provesti. :wink: U pravu si. Kad bih prosetao sam, ko zna kako bih se proveo. Govorim o masovnosti. Kad bi opet izasli nas pet-sest hiljada, pitali bi se onda ko bi i kako bi se proveo. I da li bi...
  11. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Meni se cini da su neke stvari postavljene neopako. Borbu protiv mutavaca ispada da vodimo samo mi na forumu. Pogresno ili ne, to je cinjenica. U stvari, mi treba da budemo onaj vetar u ledja buducem predsedniku i upravi u borbi koju bi oni trebali da zapocnu. Ovako ispada, mi nekoliko stotina...
  12. FK ĐurGarden 2011/12

    Da li mislis gazda da ima jos toga oko cega moze da se diskutuje a da na ovom forumu nije do sada pomenuto jedno " 370 " puta? I da li stvarno mislis da se na takav nacin mogu skinuti govna iz UO ?
  13. Uprava napolje! Vanredni izbori!

  14. FK ĐurGarden 2011/12

    Cini mi se da su se Vukic i mutavi dogovorili da nastave saradnju na jos godinu dana. Nisam bas 100% siguran u informaciju, ali ako neko nesto sazna,neka odmah javi.
  15. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ma sve moj do mojega. Plasim se za tituli i kup.
  16. Akcija-GDE SU PARE?

    , мајице не морају бити неког врхунског квалитета. U rangu djurine elokventnosti.:buhaha:buhaha:buhaha
  17. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ma taj poslovnik vezi macku o rep. Niti ga oni postuju, a evo, mutavi najavio i promenu statuta, nekakvo usaglasavanje sa ko zna cim i cemu. Tako da nemoj puno da se nadas da ce nam to nesto pomoci.
  18. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ne znam vise sta se ceka. Da li ta famozna skupstina ili...? Samo sam sve sigurniji u to, da ako ovo djubre ne otperla sto pre, ali STO PRE, mislim da ce mo, na zalost, mi biti na lomaci. Ta prica da legende ite kako rade na rusenju mutavog ali se ne eksponiraju, krizni stabovi i ko zna jos...
  19. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Djuricu, Ruzicu, Nadju, svi poslusni pacovi i lopurde koji ste sada u upravi: Da Bog da, da sutrasnji dan u sanducima zakovanim ekserima docekate. Da Bog da, da vam se seme satre za vek i vekova. Da Bog da, da vam crvi zive rane po telima jedu i u naj vecim mukama umirali. AMIN.
  20. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Jebacu ti mater ruzicu, evo jebacuti majku milosnu u picku, ja ti obecavam pred celim forumom i svom javnosti. Ovo moze da objavi ko hoce, novine, radio, tv, neka i na sudu zavrsim. Ali da znas mrtvu ti mamicu lopovsku jebem, pamtices me dok si ziv.
Top