Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Plava Čigra

    FK Partizan 2023/24

    Lopovi u upravi, trener koji je taktički nepismen na klupi, 4 ozbiljna igrača sa ostatkom statista... i šta očekivati? Boli mozak kad vidiš koliko Duljaj pojma nema o trenerskom poslu jbt. Igrači kao izgubljeni u prostoru, oni ne znaju ni gdje da stoje na terenu, osim što im je dao zadatak da...
  2. Plava Čigra

    FK Partizan 2023/24

    Mi da imamo upravu koja radi u interesu kluba, do ovoga ne bi ni došlo, jer takvi ljudi ne bi dozvolili da igramo u ovom blatu od lige, koju organizuje psihički najbolesnija osoba na svijetu, i to predsjednik države. Mi da imamo ljude od integriteta, morala u upravi, oni bi davno istupili iz...
  3. Plava Čigra

    FK Partizan 2023/24

    Kurac od uprave, kurac od trenera (partizanštinu mu niko ne zamjera - dakle, mislim na trenerske kvalitete), kurac od 80% igrača. Pa čemu da se nadamo?! Imamo Jovanovića, Zahida, Saldanju i na nekoliko minuta Natka kao ozbiljne igrače i mi se nadamo nečemu?! Raspad od tima, taktike, cjelokupne...
  4. Plava Čigra

    FK Partizan 2023/24

    Realno, Duljaj nikad neće biti ozbiljan trener, čak ni za nivo nekog prosječnog njivaligaša. To svako ko se imalo razumije u fudbal i taktiku, može da primijeti, kroz postavljenu taktiku, izmjene, stajanje igrača na terenu, ziherašenje. Nama su 4 igrača ključna u cijeloj sezoni: Jovanović...
  5. Plava Čigra

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jednostavno previše loših četvrtina, pomračenja umova u toku sezone, da bi se mogli smatrati ozbiljnim timom, odnosno timom koji bi mogao da pomrsi konce vodećima.
  6. Plava Čigra

    FK Partizan 2023/24

    Najviše mrzim kad svojim glupostima doprinesemo, odnosno poklonimo titulu. Pa kakva je ovo taktika danas, jedan napadač, razmak od igrača po 5-7 metara. I to ne prvi put ove sezone. Što ovako glupu taktiku primjenjujemo? 45min kao muve bez glave, šetkamo po terenu, nesinhronizovano napadamo...
  7. Plava Čigra

    FK Partizan 2023/24

    Da li sam ja dobro primijetio u prenosu da je ova ciganska slina Terzićeva od sudije Zahidu u jednom momentu rekla na prigovor "Shut the fuck up""?! Da li je moguće da se na takve stvari ćuti. Treba prebiti slinu cigansku cigansku, rizikovati crveni karton i dugoročnu suspenziju nekog igrača...
  8. Plava Čigra

    FK Partizan 2023/24

    Ovo je mislim najgori derbi u taktičkom smislu sa naše strane, gdje se jasno vidi da Duljaj jako puno mora da uči, da ne može sve da se kreira na suvi kvalitet pojedinaca ili motivaciju sa njegove strane. Onaj peder sa ciganske klupe ga je taktički uništio. Onakva udaljenost od igrača, bez...
  9. Plava Čigra

    FK Partizan 2023/24

    Teren je ogledalo države, takmičenja i saveza. Bez obzira na pobjedu, moram istaći da je ovo najgora utakmica Partizana u posljednjih nekoliko godina. Užasna taktička postavka, angažovanost igrača bezobrazno loša (isključikući Kalulua i Markovića). Ej, da dozvoliš jednom timu iz sela koji je...
  10. Plava Čigra

    FK Partizan 2023/24

    Koliko je samo odvratno, bezobrazno, osiono ovo njegovo izlaganje, gdje kaže ne duguje mu se ništa, plate su mu isplaćene, duguje mu se samo bonus od 25000€?! Pa jbt, to samo kod nas ima, da ovakve kreature vode klubove, preduzeća i sl. Dug je dug, krmku jedan raspali ciganski. Ako u ugovoru...
  11. Plava Čigra

    Kup Radivoj Korać 2024

    Mene najviše boli što mislim da dosta igrača Željku ne vraća onoliko, koliko on njima daje. Nekad stičem utisak da ga u dosta situacija ignorišu, da su pojedinci puni ega, prepotentni, što je po meni veliki problem, ne samo po igru, nego i po tim. Volio bih da imamo što više igrača kao što je...
  12. Plava Čigra

    Kup Radivoj Korać 2024

    Izgradili smo pičkasti mentalitet. Ne treba ovdje nikakva posebna analiza, osim možda u klubu da razmisle o angažovanju psihologa, na svakog igrača po jedan eminentni. Igru mi nemamo od početka sezone, a treba nečemu da se nadamo?! Ja ne mogu da vjerujem da za svo ovo vrijeme mi nikakvu igru...
  13. Plava Čigra

    Kup Radivoj Korać 2024

    I dalje smo neozbiljni, ne znamo ni šta igramo, ali igrom se ovo zvati ne može, već čista improvizacija i inspiracija pojedinca. Definitivno smo u nekoj krizi, gdje su svi živi pogubili konce, tako da sam sutra umjereni pesimista, ali se ipak nadam nekoj reakciji ekipe, zajedništvu, jer na ovu...
  14. Plava Čigra

    FK Partizan 2023/24

    Ja znam da je pičkousta nakaza bolesnik neviđeni, ali da je toliko nenormalan i bolestan da za svoju kurvetinu namješta sudije na ovako perfidan način... Nakazo ciganska! Duljaj bi trebao javno odmah nakon utakmice da iznosi perfidne namjere sudija da utiču na rezultat. Ej, tri crvena onaj...
  15. Plava Čigra

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Utakmica koja je slika naše sezone, jad i čemer. Da se ne zajebavamo, nije ovo više slučajnost, oni su svi izgubili konce. Tragedija od igre, kao i 80% utakmica ove sezone, tu prije svega mislim na napad koji je statičan i izaziva ozbiljnu glavobolju.
  16. Plava Čigra

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Mi realno ništa nemamo od izvinjenja, niti nam isto treba od trenera pogotovo jer se ova sramota ponavlja već više puta. Tačno bi ovdje najbolji efekat imalo par otkaza, da se ostali zapitaju da li su Bogom dani da se vuku kao sline po terenu i na taj način ističu nepoštovanje prema svim onim...
  17. Plava Čigra

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ljudi, svi se mi ovdje nerviramo, grizemo nokte, čupamo kose (kome je još ostalo od naših igara), a njih zaboli kurac. Garantujem da nikog od njih zbog ovog večeras nije sramota, a znate zašto? Zato što ovo nije prvi put, sve to ponavljaju oz utakmice u utakmicu, pa se postavlja pitanje, šta...
  18. Plava Čigra

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mi osim što imamo dosta igrača u rosteru koji ničemu ne doprinose, postali smo nažalost i vrlo nedisciplinovana i dekoncentrisana ekipa. Dva puta izvođenje auta pod košom, Lundberg daje koš. Dakle, ista fora dva puta. Kaminski i Smailagić po dva promašena slobodna. Damo trojku, Panter likuje u...
  19. Plava Čigra

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mi smo ekipa koja se nikad neće naučiti na svojim greškama. Toliko gluposti radimo konstantmo od samog početka sezone, pa računaš, u hodu se to ispravlja, dolazi na svoje mjesto, ali tolike rupe u igri i toliko gluposti i improvizacije u igri je toliko bolno i nerazumljivo. Pa jbt, stičem...
  20. Plava Čigra

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Pa ništa, vi i sljedeći put kao pičketine izađite na teren, pa kasnije se vadite iz govana. Jbt, da dvije utakmice u gostima protiv ovih smradurina imaš isti sramotan pristup, pa to je nedopustivo. Daj jbt, ako i sljedeći put planirate da skidate gaće prije početka utakmice, dajte Duletu da...
Top