Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Qaaph

    KK Partizan 2014/15

    A jesam izabrao trenutak da opet pocnem pisati :banghead :banghead Izgleda da je Sasina sestra uklonila tweetove....
  2. Qaaph

    Uprava i marketing

    Ne posecujem Partizanov sajt, niti gledam ove snimke koje postavljaju. Zaista nemam zivaca da pratim tu saradu Fk Djurgardena, ali potpuno razumem one koji redovono prate nas kancerom zatrovani klub. Ne znam sta mi bi da pogledam ovaj video... Kakva spodoba je zaduzena za nas marketing :pop...
  3. Qaaph

    VК Partizan, PK Partizan

    Mene najvise raduje sto je jasno da se ova ekipa moze nositi sa instant tvorevinama vec sad,uprkos pristrasnom sudjenju. Fali malo iskustva koje bi rezultovalo boljom realizacijom u situacijama kada imamo igraca vise. Mozemo do titule i ove godine, siguran sam u to.
  4. Qaaph

    ABA-liga 2012/13

    Mec sam gledao na preskoke, ali sam video kraj. Odlicna odbrana Bertansa na Krasicu. Onda pocinje zona sumraka. Opet neko nelogicno klizanje, frljoka koja ulazi od table. Pomislio sam da je nasoj agoniji dosao kraj kad je Bertans ono pogodio... Stoji da smo mladi i da se u neizvesnim zavrsnicama...
  5. Qaaph

    KKP - nostalgija, legende i stare slike

    http://www.youtube.com/watch?v=WmQUWa0JhOg 4. utakmica finala u sezoni 96/97. Pobeda nad FMP-om uz 10-ak minuta proslave titule. Drobnak, Mica i Lukovski zagrljeni sa peharom pevaju:"Mi smo Grobari, najjaci smo, najjaci!" Koliko sam ovog Lukovskog voleo kao klinac, a on predje kod onih...
  6. Qaaph

    Evroliga 2012/13

    Uvek branimo taj poslednji napad, sada je Dule odlucio da to promeni, i da pokusa da natera svoje igrace da napadom stignu do pobede. Tako se stvaraju pobednici. Pogotovu sto ovaj utakmica nije bila presudna. Svaka cast za borbu!!!
  7. Qaaph

    JSL 2012/13

    AMIN!!! Stigla direktiva na poluvremenu za prvi prelaz u ISTORIJI!!! Ej bre, onaj brani ocima, utakmica je zavrsena kad su obavili misiju da cigani povedu. Tacno covek da prestane da navija za FK Partizan!
  8. Qaaph

    JSL 2012/13

    Javice se, samo da na'vata wireless iz Djurinog rektuma... Sta nacini covek od sebe. Kako su se raspredele kolovodje drzavnog projekta :puke Zatrpajte to sve u subotu. Mene narocito zanima kakvu ce sad "predstavu" da nam spreme sektasi. Mozda neka kombinacija uletanja na teren, cigli i...
  9. Qaaph

    JSL 2012/13

    Au Peksijane, sve si pogodio:clap... Ko god od igraca ne izgine i ko god ne da sve od sebe, nek se nosi u 3 lepe... Sad je vreme da vratite Partizanu za sve sto je za vas ucinio. Ovo ne smete da izgubite!
  10. Qaaph

    Evroliga 2012/13

    Kako izmile iz rupa... :puke Nema ko da preuzme odgovornost, zatrazi blok i pogodi 2+1 iz prodora kad se lomi. Idemo dalje!
  11. Qaaph

    KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Postoji li uopste snimak legendarnog meca Partizan - Barselona 106-110, kad nas je Sale zatrpao? Jedna od prvih utakmica koje se secam, ali je nema nigde na netu.
  12. Qaaph

    Evroliga 2012/13

    Svaka cast svima, desilo nam se opet iseravanje jednog igraca, ovaj put Uertasa. Ovo se jednostavno mora vratiti, vec 2 nesrecna poraza. Najgore sto smo ih imali, ali smo sami sebe pobedili. Musli napreduje astronomskim koracima, Bertans radi ono sto najbolje zna, Tomas i Gagic izgubljeni...
  13. Qaaph

    KK Partizan 2012/13

    Najbolja opcija je otpustanje Djekica i dovodjenje nove cetvorke. Gordon ne masa ove floutere i frljoke. Naravno, nemam uvid u finansijski aspekt cele stvari. Tomas jednostavno ne moze, po svemu sudeci.
  14. Qaaph

    Liga Evrope 2012.

    Kakav klise, stereotip, uvek isto... Dobro je ovo bilo, ali vrati se kad tad taj nedostatak individualnog rada koji za posledicu ima manjak samopouzdanja i nesigurnost. Svaka cast Markovicu, Ivanovu i Jojicu, pre svega, posle i svima ostalima. Jos hrabrije igrati na JNA, i mozemo do pobede...
  15. Qaaph

    Evroliga 2012/13

    Sta reci, osim da se magija i definitivno vratila. Bilo je tih trenutaka i pod Vladom, ali ovo je neki drugi nivo. Samo je pobeda izostala. Fantasticna odbrana i zaista mi je krivo sto nismo iskoristili sto smo CSKA naterali na tolike izgubljene lopte, ali, nista im ne zameram. Falio je Tomas...
  16. Qaaph

    Liga šampiona 2012/13

    Zastrasen sam koliko lose igraju ovi uljezi u Partizan. Ravnodusnost, nista vise.
  17. Qaaph

    Liga šampiona 2012/13

    Uvek ista prica:"Nismo bili na nivou, bice to bolje pred Grobarima, njima ce se noge odseci, mi smo Partizan...", a ekipa go falus. @Grobar 92 Super je to, ali se zna cije ime se prvo stavlja na takticku tablu i koji ce, osim u slucaju da mu ne otpadne neki deo tela, nastaviti da sabotira...
  18. Qaaph

    Liga šampiona 2012/13

    Sve je meni jasno, i da mi nemamo nijednog kompletnog igraca, spremnog za ozbiljni fudbal, i da su u AEL-u sve crnci sto trce k'o navijeni, ali kako je moguce da oni 25 minuta meca provedu u svojih 30m, dodajuci se, bez ikakve agresivnosti sa nase strane? Kako je moguce da ne postoji zelja da se...
  19. Qaaph

    Liga šampiona 2012/13

    Svi misljasmo da ce se ta tradicija prekinuti protiv Samroka prosle godine, ali niz i dalje traje. Naceli smo prosle godine Genk, ali plejmejker se pokazao kao dobar cuvar tradicije.
  20. Qaaph

    KK Partizan 2012/13

    Prvo veliko hvala kapitenu! Sjajan covek, bez zajebancije i kliseiranih izraza, covek koji je bio nosilac duha Grobarstva svih ovih godina. Njegov odlazak, za mene, uslovljava ostanak Kecmana, kao iskusnog spoljnjeg igraca, starosedeoca, poznavaoca Sistema, legendu kluba i produzenu ruku...
Top