Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Hahahah ziva istina , ali par puta smo im stvarno zabiberili onako muski , mislim da je protiv OFK-e bilo najace , ostali su u cudu nisu znali sta ih je snaslo , ja jedva cekam da ponovo bude javi se ISTOK , samo je najgore sto ima ovih neobavestenih pa skacu da se jave , sreca pa je vise nas...
  2. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ja bi molio svu bracu sa ovog foruma koji idu na Istok , da se nekako organizujemo na jednom delu tribine da se svi grupisemo i da se to praktikuje svaku utakmicu , da saljemo svoje parole glasno i jasno , a svi znamo da ce to ceo Istok i ceo Zapad da isprate.
  3. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Mislim da bi trebalo organizovati nesto da se i ostali ohrabre da dodju , ovako ne verujem da ces nas puno doci , a znacilo bi nasima da nas bude sto vise.
  4. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ljudi oce li biti neki skup u ponedeljak ?? Jedno veliko hvala velikom grobaru Zeljku Panticu , svaka cast majstore pokazao si kakav si novinar i kakav obraz imas :clap
  5. DrMO

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Moze li neko ko prati klince 95 godiste , mislim da su to kadeti malo da nam najave najtalentovanije klince , ja bi izdvojio dvojcu: malog Jokica i Jankovica , strasan su potencijal i mislim da bi vec na leto mogli da zakucaju na vrata prvog tima :clap Prle ti ces nekome da kazes da nije bio na...
  6. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Je-Ne-A velika steta onda , zarko zelim da ga vidim kao funkcionera kod nas , prosto jedan tako pametan i sposoban covek bi nam svakako dobrodosao , jos je pritom veliki partizanovac , ali ako on covek nece ja to postujem , ali cu mu vecno ostati zahvalan kao jednom od pokretaca novog i...
  7. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Mislim da nikako ne smemo da zaboravimo Zeljka Pantica , taj covek je prvi pokrenuo medijsku lavinu i zestoko opljunuo mutavog degenerika , mislim da bi njemu mesto gen. sekretara idealno leglo :ziveli
  8. DrMO

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Petar-Skopje ne brini se neces biti jedini , ni ja necu zaliti glasa da pozdravim nasu legendu , zelim mu puno zdravlja i da ga zaobidju povrede , i naravno da protiv komsinice ponovo pokaze kako deluje na njih :wink:
  9. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ajde postavite to sa youtube posto preko ovog sajta mi stalno secka i ne mogu do kraja da odgledam , ne mogu da izdrzim da odgledam celu konferenciju :BB
  10. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ljudi sad sam stigao sa skupa , grmele su cele Terazije , kakav osecaj pada sneg ona bljuzgavica a ti pevas i sve snage dok te drugi gledaju sa strane i pitaju se sta je ovima , ja sam zadovoljan danasnjim brojem navijaca , s obzirom da je bio radni dan lose vreme bilo nas je sasvim solidnu ...
  11. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ne bih previse pricao o privremenom treneru Grantu on je samo oruzje koje je mutavi uzeo da bi nas pobedio , nego bi pitao konkretno kada je skup u utorak , koliko sati i gde ? :napred Partizan
  12. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    I ja sam dosao oko 13h na stadion kada je bilo malo ljudi iz neizbesnog Misu :respect , to nije obecavalo , ali kao i obicno svi su dosli 5 minuta pre 2 , tako da je ovaj skup premasio moja ocekivanja , gledam sad izjavu Stanoja posto nista nisam cuo u onoj masi ljudi i prosto mi suze krenu , a...
  13. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Hvala vam sto zakljucavate stadion , hvala vam sto nas cinite jos besnijim pred ovo okupljanje , hvala vam sto nas cinite jos jacim i brojnijim , hvala vam sto ce Stanoje pred nama govoriti o svemu uzivo , ovo ce danas biti dozivljaj hvala vam smrdljiva upravo sto nas sve ujedinjujete :BB
  14. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    http://www.youtube.com/watch?v=wlW313iqMgs Malo zagrevanje za danas
  15. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Sta reci za nasu dijasporu :respect:respect Grobari do koske , ljudi ce doci iz drugih drzava , samo da bi bili uz Stanoja i podrzali nas Partizan :respect:respect , tek sad treba biti sramota sve one koji su iz Bg-a , a ne budu dosli bas zbog ovih ljudi u koje se treba ugledati !! @NN G012 mi...
  16. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Samo da ne budu neki kordoni policije da nas sprece da pridjemo stadionu , kako su bili uradili kod hrama svako ko je hteo da pridje bio je oteran odmah , nebi me zacudilo da mutavo govno spremi tako nesto , ali kao sto je rekao Gazda ne blokiramo ulice ne smetamo nikome tako da ne vidim razlog...
  17. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Bravo braco ovo deluje da ce ovaj skup uspeti , nadam se da ce svi doci koji su obecali , ja dolazim 100% pa makar mi to bilo poslednje , sve akcije poticu sa ovog foruma , ovo je definitivno srediste ili srce Partizana , unapred zelim da se prijavim da budem u toj grupi koja bude osnovana i...
  18. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Sutra svi ispred stadiona , nema opravanja za izostanak , dokazite da ste pravi grobari , podrzimo nasu legendu Stanoja znam da on to od nas ocekuje :BB
  19. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Zeljko Pantic je uz ovaj forum i naravno Stanoja i Krleta , Vuka i ostalih jedan od pokretaca ove pozitivne lavine koja je krenula da bije upravu iz dana u dan , svakako covek je jako elokventan i tesko ga je zajebati , ako ocemo da se modernizujemo apsolutno na njega treba racunati !
  20. DrMO

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Stvarno moram da izrazim divljenje nekim forumasima ovde , pre svega Gazdi , JNA i Crno-belom jedan veliki :respect:respect za ljudske gromade poput vas , to je ljubav prema klubu odanost i lojalnost , zelja ka zdravom Partizanu je potekla odavde i sve akcije su krenule odavde , ovaj forum je...
Top