Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Liga Konferencija 2022/23

    Svaka čast na pobedi celoj ekipi i stručnom štabu. Nisam očekivao pobedu, mislio sam da je nerešeno maksimum. Ovakva postavka, formacija, taktika me podsetila na Simoneov Atletiko Madrid od pre 8- 10 god. 442, čvrsto, tvrdo, kontre. Mali razmak u fazi odbrane, kompaktno. Gol iz prekida...
  2. Liga Konferencija 2022/23

    Veoma sam pozitivno iznenadjen nasom igrom. Jedna od najboljih utakmica u poslednjih 5 god u evropskim takmicenjima, treba uzeti u obzir da smo igrali protiv tima iz lige petice. Odlicna taktika, formacija i fenomenalna igra. Izasli smo visoko, nije bilo prevelikog prostora izmedju linija tima...
  3. Liga Konferencija 2022/23

    Nica je individualno najjači tim u grupi. Keln je jak timski, možda i jači od Nice kao tim, ali Nica ima bolje individualce. Nica igra najcesce u formaciji 4 4 2, ali im nije strano da odigraju 352. U odbrani je iskusni Dante, koji je najveće uspehe postigao u Bajernu pre 10 tak god. On je...
  4. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

    Sve treba posmatrati kroz prizmu desavanja u klubu, prodaja kapitena, odlazak Ilieva, losi rezultati i igra u prvenstvu. U prvom poluvremenu svi su odgovorno obavljali defanzivne zadatke. Neutralisali smo njihove najbolje igrace, krila Faradza i Djurca. Menig ima slobodu u napadu, neretko...
  5. FK Partizan 2022/23.

    TSC igra sa 5 igraca u zadnjoj liniji. Igraju formaciju 5-3-2, zbog toga smo se mi prilagodili. Meni se ne svidja da se prilagodjavamo protivniku, pogotovu na nasem terenu u domacoj ligi. Najcesce ekipe koje igraju u takvoj fomracij forsiraju direktan fudbal, imaju po 1 igraca na oba boka...
  6. FK Partizan 2022/23.

    Neprijatna iznenađenja ceo mec i izjava trenera.
  7. FK Partizan 2022/23.

    Aek Larnaka formacija 433/4231. Pokusavaju igru iz zadnje linije, ako ne ide onda duga na desno krilo-Faradza, desnjak. Retko koriste visokog napadaca Olatundzija za duge lopte, preglavavanje ili da primi i odlozi, nastavi igru. Jos redje levo krilo Djurca, malo su ga ukljucili u igru u II pol...
  8. FK Partizan 2022/23.

    Uspeo iz delova da odgledam mec sa Radnickim, jer nisam bio u mogucnosti uzivo. Primljen gol iz prekida u 2.min utakmice mnogo toga govori. Los ulazak u mec, dekoncentracija, smusenost, zbunjenost. Odmah je nagovestavalo kako ce se razvijati situacija. Do izjednacenja nesto pokusavamo, nazire se...
  9. FK Partizan 2022/23.

    Pokusavamo da igramo tzv. "la pausa", cekati protivnika da izadje u presing iz bloka i bunkera. Zato su nasi na pocetku meca vise drzali loptu u nogama i cekali, narocito stoperi plus golman i desni bek. Ali protivnik nece u presing, stoje u zoni. Organizacija napada je tada izgledala mnogo...
  10. FK Partizan 2022/23.

    Na kraju se sve svodi da se skrati i suzi prostor za igru sa ostavljanjem samo jednog igrača (beka, spoljnog, krila) za eventualnu promenu stranu i težišta na suprotni deo terena. U poslednjoj trecini ni za tim "sirenjem" nema potrebe u današnjem fudbalu, već dijagonalno utrci krilo iza ledja...
  11. FK Partizan 2022/23.

    Odličan protivnik da se vidi koliko možemo protiv ekipe koja je za klasu jaca od nas. U osnovnim stvarima su bolji, prijem i pas. Brzi je prijem, brzi i precizniji pas. I to sve pod pritiskom. Tu ne mozemo ništa da promenimo. Jedino taktiku. Protiv takvih ekipa u LK ili LE igrati sa manje tika...
  12. Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Da bismo igrali na nacin na koji Stolica želi, a shodno tome da je malo ostalo do početka prvenstva i da treba uigrati dobro tim do početka evropskih utakmica: Golman, stoper, vezni, krilo. Po meni te 4 pozicije su nam ključne za dovođenje. I to uz dobar skauting, jer želimo nadigravanje...
  13. FK Partizan 2022/23.

    Pripremne su utakmice, nismo kompletni, sve to utiče da nije trenutno stanje merodavno. Da ponovim još jednom: Super bi bilo da već imamo kompletiran tim i jos 4 nedelje priprema i 5-6 pripremnih utakmica. Pošto imamo samo još 10 dana, možemo samo da nagadjamo. Pokušaću i ja nesto da nagadjam...
  14. Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Odgledao sam ceo mec na pripremama plus pročitao ovde na forumu sta se piše za odlaske i dolaske. Kao što je svima već jasno igracemo na posed, pas igra od golmana, da bi se tako igralo moraju i linije da se povuku u fazi izgradnje napada ka našem golu. To se dešavalo cesto na utakmici...
  15. FK Partizan 2022/23.

    Stolicu vidim kao nekog ko preferira Gvardiolin stil igre. Posed, ulaz u igru od golmana preko stopera i bekova ( nikako duge na napadaca), menjanje mesta tokom jedne akcije (ulazak bekova unutra, izlazak veznih spolja uz liniju)... Posed će mu koristiti da protivnik nema loptu, a kad nema loptu...
  16. FK Partizan 2021/22.

    Marko Nikolic je leta 2017.g. kad je odlazio predložio Stolicu za naslednika. Tada je dosao Djukic. Nikolić je veoma pohvalno govorio o Stolici. Pričalo se da Stolica ima veliki br ljudi oko sebe, mnogobrojni stručni štab, trenere, analitičare.. Sećam se da nas je pobedio sa Vozdovcem 2017-18...
  17. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ne može Zeljko Obradović da ubaci otvorene suteve za 3 i sl. bacanja u ključnim trenucima. To moraju igraci. Takve "sitnice" odlučuju mečeve i pokazuju ko je prosečan, a ko vrhunski igrac. Idemo dalje. Ima još da se igra.
  18. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Trenutno se igra EP za kadete, igraci ispod 17 god( Euro U 17). Pored Srbije igraju Španci, Belgijanci ( sa nama su u grupi), Holandija, Francuska, Italija, Nemačka, Portugalija.... "Blago" nama (Partizanu, Partizanovcima, Grobarima) mi nemamo nijednog igraca. Izgleda na svim nivoima tonemo...
  19. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Inspiracije za post mi je derbi omladinaca, omladinska liga, Teleoptik i polufinale LS za mlade igrače ispod 19 god koje je u toku. Super je sto smo 4:0 dobili derbi omladinaca, ali koliko puta smo bili prvi u poslednjih par godina u toj kategoriji. Od 2016.g. nijednom, neka me neko ispravi. A...
  20. FK Partizan 2021/22.

    Prvo poluvreme: Odlicno pripremljena taktika. U prvom pol smo ispravili sve greske iz prethodna 2 derbija,.osim jednog auta, ostalo je bilo savrseno. Zatvorili smo linije pasa ka njihovom zadnjem veznom-Sanogo i levom veznom-Srnic. Samim tim odsekli i Ivanica koji se izvlaci sa pozicije...
Top