Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Terrorblade PFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Izvinjavam se sto skrecem sa trenutne teme, mozda je pitanje malo tupavo. :D Da li se prodaju ovi novi kalendari na trafikama FuturaPlus? Mislim da jesu prosle godine, a za ovu nema nigde da pise.
  2. Terrorblade PFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Debilizam na kraju. A i nije mi jasno zasto se trazio Bogdanovic na zadnjem sutu, kad je danas bio bas van ritma.
  3. Terrorblade PFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Dobrodosao Tep, konacno da imamo pristojan broj igraca u spoljnoj liniji.
  4. Terrorblade PFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Je l moze neko da okaci snimak cele utakmice? :D
  5. Terrorblade PFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    AUUUU, 2/3 dobijene, idemo bree i 3/3!!!!!!
  6. Terrorblade PFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Evo linka: http://www.livestream365.com/sr/kk-radnicki-kragujevac-partizan-nis-belgrade#
  7. Terrorblade PFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Hahahah. Kako si se sinoc pokazao? :buhaha
  8. Terrorblade PFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ako neko nema link ili mu ne odgovara trenutni : http://www.livestream365.com/sr/arena-sport-1#
  9. Terrorblade PFC

    Dule Vujošević

    A ti sa sigurnoscu mozes da tvrdis da ne bi pobedili da je ostao Dule?! Ne kazem ja da bi sigurno pobedili, ali bi sanse bile MNOGO vece.
  10. Terrorblade PFC

    Dule Vujošević

    Vujosevica mnogo cenim i postujem, ali ne opravdavam svaki njegov gest. Ovo sto je sada uradio verovatno nas je kostalo pobede, jer cim je napustio teren svi su bili svesni da nema nista od pobede.
  11. Terrorblade PFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Sudije su nas sjebale onim glupostima, to je bila kljucna stvar koja nas je presekla, i naravno napustanje terena Vujosevica. Ono vise ne bi trebalo da mu se desava, stvarno je glupost nevidjena. Stvarno sramota za ove predmete, jel se razmisljalo o postavljanju neke mreze ili tako nesto...
  12. Terrorblade PFC

    Dule Vujošević

    Vujosevic me je razocarao onim gestom, znao sam da gubimo cim je napustio teren. Svima je krivo zbog tih losih sudijskih odluka, ali nije mu ono trebalo, ostavio je ekipu na cedilu!
  13. Terrorblade PFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Auuuu jebo te!! Kakva igra, kakvo peglanje u odbrani! :respect MIKROTALASNA MILOSAVLJEVIC :clap
  14. Terrorblade PFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ne znam ko je taj entuzijazista, valjda ce da se javi. :D
  15. Terrorblade PFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Sta je sa YT kanalom, odjednom nema novih klipova? Redovno su bili ubacivani novi sa bas zanimljivim opisima, pa ako neko zna sta se desava neka napise.
  16. Terrorblade PFC

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Dajte highlights ili barem golove, nisam mogao da gledam. Drago mi je zbog pobede, pomalo neocekivano. Necu nista da komentarisem dok ne odgledam barem golove.
  17. Terrorblade PFC

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Sve razumem, ali da pravi izmenu u nadoknadi... :O Do sad nisam pljuvao Rasovica, ali ovaj poraz ide njemu na dusu.
  18. Terrorblade PFC

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Evo linka: http://www.livestream365.com/sr/arena-sport-1#
  19. Terrorblade PFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Evo da se podsetite, protiv nas dok je bio Efesov. http://www.youtube.com/watch?v=lutQbV_CnVg
  20. Terrorblade PFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Taj Kanadjanin je rekao da ide u Kinu.
Top