Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Господар Шуме

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Истина, зато се и селило у вип ложе на разне форице, гробље се сналазило како зна :D Интересантно, мислим да је баш исти овај резултат (65:61) био прије 3-4 године, кад је Џаваи давао слободна за побједу Црна Гора воли Партизан ...
  2. Господар Шуме

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Тачно, немају благе везе о чему причају, онај ко је барем једном био зна колико су нестварно тешки услови, ма и за пуко гледање, а камоли за игру... Неизмјерно сам поносан на момке, попили су само такве батине, криминално суђење, а опет одиграли таман толико да нам побједа не дође у питање...
  3. Господар Шуме

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Браво момци, прије свега, била би велика неправда да нисте успјели да изборите Топ16, јер сте га по свему заслужили! :clap Умор је евидентан, јбг није ни чудо, али и то ће брзо доћи на своје, Тепић, још неко појачање, па од марта Бертанс, уф, опет нас чекају лијепи дани... :šal
  4. Господар Шуме

    KK Partizan - sezona 2013/14

    izvinjavam se za off, posto nemam puno vremena, odmah pisem ovdje, imam 2 karte viska, pa ko je zainteresovan da ih kupi po cijeni, neka mi se javi na pp. \\prebacaite u odgovarajucu temu, jos jednom se izvinjavam za off
  5. Господар Шуме

    Liga Evrope 2013/14

    Генерално је ово тачно, међутим мало позната чињеница је да кад дође до контакта шумског ваздуха са нашом дјецом долази до хемијске реакције која њима онако њежнима, крхкима и емотивнима не дозвољава да трче тако озбиљне дистанце, као што је рецимо спринт од 50м. П.С. Завршићу нешто преко...
  6. Господар Шуме

    Dres KK Partizan kroz istoriju

    Нешто размишљам, иако ми је кошарка много дражи спорт од фудбала, не памтим да ми је икад био љепши кошаркашки дрес од фудбалског, барем не овај период од десетак година које памтим, једини који ми је нешто симпатичнији је из сезоне 10/11... Често ми мајка говори да је она обожавала неке...
  7. Господар Шуме

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Супер, у суштини ћемо већ 5-6. децембра знати јесмо ли прошли (након меча са Украјинцима), или треба Жељко да нас пушта :D и онда утакмица за душу за затварање прве фазе...
  8. Господар Шуме

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ми једноставно морамо, како знамо и умијемо, да прођемо у ТОП16 ове године, из квадрилион разлога, а група уопште није лоша да и остваримо тај циљ. Барселона и ЦСКА су нам се провукли прошле, имам неки осјећај да ове године неће у томе успјети. :)
  9. Господар Шуме

    Za Grbu: Ko je igrac kojeg je sa najvecim merakom naboo dok je bio aktivan, a koga bi najradje...

    Za Grbu: Ko je igrac kojeg je sa najvecim merakom naboo dok je bio aktivan, a koga bi najradje nokautirao da je sada aktivan ;)
  10. Господар Шуме

    KK Partizan 2012/13

    Није тачно да је био толики таленат, већ је једноставно био физички доминантан за своје годиште.. Ја сам га гледао уживо прије неких 5,6 можда и више година (замало и копља да укрстимо :D), и 90% његових поена се сводило да изгура неког и закуца преко њега, с тим што су ти играчи преко којих је...
  11. Господар Шуме

    KK Partizan 2012/13

    никола70, хтједох и ја да напишем ово за лијепу кошарку, ал' се не сјетих због ових најновијих срања. Практично од полуфинала са Игокеом, ми смо играли скоро у сваком мечу кошарку лијепу за око, или је било неких атрактивних закуцавања, или ели-упова, или монструозних блокада (у овој категорији...
  12. Господар Шуме

    KK Partizan 2012/13

    Хаха, а гдје је клемпави у тој причи, зар не бјехоше кумови он и Душко, или тако нешто? Ако је то истина, онда ако он каже, има значке да се мобилишу само тако за ту прилику, подржаће их у том случају и остали навијачи са јужне трибине, појачани и овим ван "приче", а то може да кулминира само...
  13. Господар Шуме

    KK Partizan 2012/13

    Прије него што речитији форумаши оплету резиме сезоне, да мало украсим и ја форум. Да почнем од ЛУЧИЋА, играча о којег сам се огријешио недавно... Иако сам на почетку сезоне вјеровао да је спреман да буде капитен и да предводи наше момке, како је сезона одмицала све сам мање имао повјерења у...
  14. Господар Шуме

    Superliga 2013

    Какве турбулентне дане преживјех јбт, касније ћу детаљно да се извиним Лучићу а да се захвалим Гагићу што је испунио једно обећање које ми је лично дао :D Браво бре, можда и најслађа титула до сад. Следеће сезоне™ мутант курва иде all in, ако и тај напад одбијемо, сахранили смо све њихове...
  15. Господар Шуме

    Superliga 2013

    ВРАЋА НАМ СЕ САД СВЕ, АЈДЕЕЕЕЕЕЕЕ БРЕЕЕ, БРАВО БРЕ БРАВО!!!
  16. Господар Шуме

    Superliga 2013

    Још само један пост о Милосаву, и нећу више :D
  17. Господар Шуме

    Superliga 2013

    ет Бандит Ђекна максимално професионално приступа послу, чак и кад је силовање у питању :lol: Да не заборавим да поменем Лучића, свака част, баш онако капитенски, по мени је погодио кључни шут, кад су пришли на -4, буквално је измислио кош, као некоћ што је Кецман радио! :clap
  18. Господар Шуме

    Superliga 2013

    Поздрав свим Милосав феновима, поготово Стојанчету који га је прославио на овом форуму реално :D Ево ја се свечано заклињем у рашкову сурлу да ћу лично то да поведем на трећем мечу , па макар нас 5 пјевали :D :D: СИЛУЈ ЗЛОСТАВЉАЈ!
  19. Господар Шуме

    Superliga 2013

    Интересантно да се сви слажу да је прва пресудна, и ја имам такво мишљење. Врло је значајно, круцијално да се направи прави домаћи терен, као што смо некад зналачки радили, уосталом што смо чак и на фудбалском дербију успјели да урадимо, е у том случају су им шансе мизерне. И опет се...
  20. Господар Шуме

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Имају одличан потенцијал за сплаварење, ако ништа друго, тај критеријум испуњавају и мислим да би се на том пољу значајно исказали.
Top