Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Petar PFC

    FK Partizan 2023/24

    Dajte linkove nisam u zemlji
  2. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Taman da se ne maltretiramo vise, sad puna arena protiv Valensije da pokazemo silu i pruzimo podrsku i da ovaj tim shvati da vise nema zezanja i drugih sansi!
  3. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Druze mi ako sa ovom ekipom uzmemo aba ligu onda ce ova sezona biti vise nego dobra nego je problem sto mi u aba imamo 6 poraza i fin broj bas teskih pobjeda
  4. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    A i ovaj jebeni gos svaki put odigra protiv nas kao da smo mu familiju pobili a ne napravili mu karijeru pas mu jebo majku da mu jebo 100 puta Ali svakako smo jad od ekipe znaci ovo u zivotu vidio nisam da citavu sezonu nemamo organizatora igre i onda dovedemo jednog koji ne ulazi ni na...
  5. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jedva cekam dan da se raspusti ova nazovi ekipa i da ih ne gledam vise i ne spominjem ni jednog jedinog dok sam ziv
  6. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Evo Yt link nzm do kad ce raditi https://www.youtube.com/live/lWVNhf6_MRk?si=51FIPE4pSlm8BWUA
  7. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Gavri munja gavri munja, gamo to vromo pirea, ke tin ekta ke tin okto gamo ton olimpijako
  8. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dobro jutro braco i sestre, inspirisan sam nesto jutros da sastavljam rime povodom vecerasnje pobjede :D Dvaes prvi dan je marta, Otvorena od arene vrata, Na ta vrata biće jasno Špancu, Da u ovom ne opstaju klancu, Osveta je ovo od ranije, Plače Filip Šesti od Španije, Jer Partizan noćas uze...
  9. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zao mi je jedne stvari, sinoc smo pobijedili i ispisane su nove 4 stranice, a da smo izgubili bilo bi ih najmanje 10. Postajemo sve slicniji ciganima, nesrecnici koji vise vole da pljuju nego da hvale. Poruka dusmanima: NEMA SILE KOJA SVIJETOM ŠEĆE ŠTO PARTIZAN NADŽIVJETI NEĆE
  10. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kud ga ne uze Barsa ljetos u pm… jos se ja radovao sto je ostao. A i ovaj Dozier igrao je nesto na pocetku sezone da bi postao igrac manje na parketu.
  11. Petar PFC

    FK Partizan 2023/24

    Ciganske net opet dominraju. Nisam znao da je Hvang dobio crveni?? Kakvi su to nesrecnici
  12. Petar PFC

    FK Partizan 2023/24

    Nisam se javljao i samo bih cestitao Igoru i momcima na krvi i znoju. U ovakvim uslovima ovo su 3 boda za nas, i uzeli bi ih da nam nisu dali nepostojeci crveni karton ali jos jednom je dokazano da Bog silu ne voli. Kad budem imao malo vise vremena napisacu jos nesto o ovoj nevidjenoj kradji a...
  13. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bice bolje sledece sezone, nadam se
  14. Petar PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Oče naš, koji si na nebesima, da se sveti ime tvoje, da dođe carstvo tvoje, da bude volja tvoja, i na zemlji kao i na nebu, hleb naš nasušni daj nam danas, i oprosti nam dugove naše, kao što i mi opraštamo dužnicima svojim, i ne uvedi nas u iskušenje, no izbavi nas od zloga. Amin.
  15. Petar PFC

    Kup Radivoj Korać 2024

    Ne smije. Ja licno nemam nista protiv kapitena, drag mi je ali treba da ima svoje mjestu u timu, nama se kompletna igra zasniva na divljanju i igri 1 na 1, toliko sam vremena veceras proveo gledajuci kako cigani nalaze resenja i imaju bas dosta otvorenih suteva dok mi ne mozemo da izgradimo polu...
  16. Petar PFC

    Kup Radivoj Korać 2024

    Sta nam je uradio Panter ovo je nerealno, tri napada je imao, 2 suta na silu preko ruke i izgubljena lopta kad se najvise lomio mec.
  17. Petar PFC

    FK Partizan 2023/24

    Ma kakav Ovusu decko je isto kao i Kanute potpuno nesiguran za svoju poziciju za koju je smirenost najvaznija osobina. Ne mogu da vjerujem da nismo u stanju da izbacimo klinca boljeg od ove dvojice koji primaju po 400 500k. Situacija u kreaciji i napadu se popravila od kako su usli Goh i...
  18. Petar PFC

    Kup Radivoj Korać 2024

    Kamisnki je klasa to se vidjelo cim je dosao, jedini koji zna da igra ledjima a zna i da sutne. Ima i glavu i trebalo bi da je sad sve to doslo na svoje. Raduje skok Koprivice, nadam se da ce ukapirati sa kojom lakocom moze da igra, i da ce to sjutra demonstrirati. Sjutra ce sudije navlaciti za...
  19. Petar PFC

    Kup Radivoj Korać 2024

    Evo kakve poruke dobijaju nasi igraci... U ovom slucaju Tristan nakon vecerasnje utakmice.
  20. Petar PFC

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Hahahahaha svasta, Aleksa je obecavao i ima kvalitet, iskreno raduje me kako se selektuje tim. Goh najbolje igra iza napadaca i misljenja sam da uopste nije predvidjen za krilo. Sto se Kovacevica tice, ne bih trosio rijeci, ubjedljivo najbolji mladi stoper lige, samo da se adaptira sto prije i...
Top