Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Kao sto sam onomad pisao ovde, ne vidim razlog za nikakvu euforiju. Realnost i zivot me je navikao na to.
  2. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nije mi jasna euforija na forumu. Da je dobar covek to znamo. Da Pekovic voli Partizan to takodje znamo. Medjutim od ljubavi se ne zivi. Verovatno se radujete jer ste upuceni u program oporavka KK Partizan koji je Pekovic i pretpostavljam njegov tim izlozio, te ono sto ste saznali izgelda...
  3. FK Partizan 2015/16

    Ako ista ovaj Subic je za dve klase bolji igrac od Petrovica. Ali, mi i dalje imamo samo jednog zadnjeg veznog, a stoperi su nam komedija. Bez obzira na krajnji ishod, ovo je jedan od losije odradjenih prelaznih rokova.
  4. Liga Evrope 2015/16

    Daleko je FK Partizan od Evrope sa bilmezima koji sede u upravnom odboru. Prema tome ne ocekujem nista.
  5. Liga šampiona 2015/16

    MVP u bilo kom poslu, kao i u zivotu, ne mozes uspeti ako ne udjes u sracunat rizik. To je osnova bilo kog napretka u bilo kojoj sferi zivota, pa i fudbala. Nekad uspes, nekad promasis. Ako domacinski i strucno vodis organizaciju, te pazljivo meris i seces rizik (cost-benefit analiza), stavljas...
  6. Liga šampiona 2015/16

    Svi koji pratimo Partizan smo znali da nam fali zadnji vezni, levi bek, i evenutalno napadac tipa Skuletic. To smo znali jos pre 2 meseca. Igraci nisu nista krivi, odigrali su koliko su mogli i jos su pobedili! Za to im svaka cast. Uprava je ta slaba karika, crna rupa nasih redova koja je vec po...
  7. Liga šampiona 2015/16

    Jbg, verovatno ce Brasanac igrati klasicnog zadnjeg veznog. Verujem da on to moze da odradi mozda i bolje od Jevtovica.
  8. Liga šampiona 2015/16

    Mislim da je Lukic dobro resenje. Vidi se da decko zna fudbal, ime pregled terena vec sada bolji od Babovica, ume da opali, zna da doda. Ubedjen sam da prolazimo veceras.
  9. Liga šampiona 2015/16

    Realno, Ninkovic ima fudbal u malom prstu za Trjuica/Grbica, ali kao sto mrzim_sve rece decko je psihicki nedorastao. Sto se tice same utakmice protiv Batea, nisam nikad u zivotu bio opusteniji. Kao sto sam bio uveren da prolazimo Steauu, tako sam ubedjen da cemo ovima spakovati 2 komada...
  10. Liga šampiona 2015/16

    Prvo poluvreme smo ih odlicno kontrolisali, bili bolji. Drugo, jbg sa igracem maznje ne mozes protiv ovakve ekipe. Rezultat je odlican kakav je mogao biti. Ovima mozemo da utrpamo 2+ gola, jer su kurac od ekipe.
  11. Radio Mileva 2015

    Ja u potpunosti razumem Lomica. Covek je profesionalac, i tu se cela prica zavrsava. Tako bi i ja postupio, a ubedjen sam i svi sa ovog foruma da se nadju u istoj situaciji. Price mangupa iz uprave su za malu decu i one koji nikad nisu radili ozbiljan posao.
  12. Radio Mileva 2015

    Kuku kuku o cemu vi raspravljate. Pa da nam Murinjo licno prosledi Azpilikuetu neki bi ovde pisali kako je eto jebiga Kolarov mozda bolje resenje. Ej sad nam ni Lomic ne valja!!! Losi smo u pm.
  13. Radio Mileva 2015

    Ovo je definitvno najvece pojacanje ovog leta, vece i od Bozinova. Ocekujem da ce Lomic veoma brzo uci u takmicarski ritam jer je on uvek bio najspremniji. Sto se mene tice dovoljno. Ako dovedu jos nekog zadnjeg veznog i/ili napadaca puna kapa.
  14. FK Partizan 2015/16

    @espinosa Ne znam sto sve igrace treba biti sram za ovo. Vecina je odigrala solidno, neki i odlinco, ali nas je Vojvodina odlicno skautirala i razbila kroz nasu najslabiju tacku. Za tacku koju svi ovde na forumu znamo da postoji, veliki krater. Nije Petrovic kriv sto igra, vec uprava i trener...
  15. FK Partizan 2015/16

    Sve ono sto smo znali od prve utakmice. Levi bek isuvise slab, zadnji vezni takodje, golman izuzetno los. A koliko vidim od pojacanja nista. Da li smo mi ikoga platili ovog leta, ili smo sve doveli bez obestecenja? Koliko para toliko i muzike.
  16. Radio Mileva 2015

    Pare od Djurdjevica preusmeriti u naseg Lomica. Da nas Bog vidi. I Liga Sampiona.
  17. Radio Mileva 2015

    Interesuje me ovo za Lomica. Taj nam je preko potreban, jer je nas, cist Partizanovac, a nije mu potrebno mnogo vremena da se uigra. Taman da zatvorimo i tu rupu do BATE-a, pa da kazemo da imamo solidno izbalansiranu ekipicu. Ako njega dovedu iskreno receno nije ni bitno dal ce uspeti sa...
  18. FK Partizan 2015/16

    Vec dva kola za redom se sviraju krajnje smesni penali protiv nas, a ocigledan penal nad Trujicem u suprotnom smeru ne. Treba obratiti paznju na ovu pojavu.
  19. Liga šampiona 2015/16

    Bate je jak protivnik, ali dosta slabiji od Steaue. Treba biti realan i to reci. Ako dovedemo minimum levog beka na nivou, igrace se LS na JNA.
  20. FK Partizan 2015/16

    Mrzim_sve, prijatelju, to ti je ekonomija slobodnog trzista na delu. Jednostavno, prosecan ljubitelj fudbala, cak i prosecan navijac Partizana ceni da je bolje potrositi tih par hiljada dinara na neku drugu vrstu zabave, ili u slucaju nase zemlje osnovne zivotne potrebe. Ne treba zaboraviti da...
Top