Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. showtime.pekka

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Grobari kataklizma ili Grobari uzimamo sveeeee? Kojem ćeš se vuku prikloniti?
  2. showtime.pekka

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Šta pita ova Rada? Ovo je cirkus
  3. showtime.pekka

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nivo stresa u toku dana i tokom utakmice :D Hajde da ih slomimo još jednu i da ih ukanalimo, pa da vraćaju rudonju krajem januara.
  4. showtime.pekka

    KK Partizan - transferi

    Možda si mislio na orkove? Orke su među najinteligentnijim bićima na ovoj planeti. Prigradska bića sa boravištem u Pioniru su daleko od toga.
  5. showtime.pekka

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Kakvi su to komentari? Jesu cigani, ali da li to znači da treba i mi isti da budemo? Treba da ih oduvamo na terenu, a te udarce ispod pojasa ostaviti drugima. To nije i ne sme biti cilj bilo kojeg Partizanovca, bilo na terenu ili na tribinama.
  6. showtime.pekka

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    MIslio sam da je "Igraj Napadaj" vrhunac, ali ova pesma je viši nivo. Tekst, energija, produkcija, refren... 5. put se vrti upravo
  7. showtime.pekka

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Uporedi sa "stručnim" komentarima na našim portalima, pogotovo dok nije išlo, načinom na koji prenose utakmice FMP-a i uopšta kako se odnose novinari i komentatori (čast izuezcima) odnose prema Partizanu i videćeš da je ovaj komentator bio mnogo objektivniji, pogotovo u 3. i 4. četvrtini.
  8. showtime.pekka

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Komentator: Otvorila se stiuacija ovde za mnogo toga. Dante: hold my beer. Komentator: I zatvorila se situacija za mnogo toga. Naravno, otvorila se situacija još nekoliko puta do kraja utakmice. Dosta nerezonskih poteza sa naše strane i nikako nismo uspevali da ovo prelomimo. Par kratkih...
  9. showtime.pekka

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Da li može ovaj post da se zakači negde na forumu? Podsetnik svakome. Vidimo se u petak. Nema povlačenja, nema predaje.
  10. showtime.pekka

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Jedan od hobija mi je da pratim medije i način izveštavanja. Svako koga makar malo zanima politika upoznat je sa botovima SNS-a. Bilo je i više pokušaja, da se isti raskrinkaju. Postoje i spiskovi sa ljudima iz lokalnih samouprava koji botuju za vreme radnog vremena. Ako nekoga zanima ova tema...
  11. showtime.pekka

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Lako je nama kada imamo uticajnog trenera koji namešta žreb. /s
  12. showtime.pekka

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Šta ti imaš protiv pleja razigravača? :D
  13. showtime.pekka

    KK Partizan - transferi

    ^^ Sve je to super, ali fali jedan klasičan plej da razigrava i centar koga će razigravati, naravno Uslov ispunjen. Šalu na stranu, ekipa deluje dosta ozbiljnije u odnosu na prethodnu godinu, gde smo sa svim našim ograničenjima mogli da dobijemo FMP u finalu. Videćemo kako će ovo uticati na...
  14. showtime.pekka

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Brate moj napaćeni Grobarski, ovo bi bilo kao kada bih ja iz svake generacije Partizana uzeo nekog pojedinca i rekao da nema lika koji ima ulaz kao Haris Brkić, nema nikoga ko bi šutnuo trojku kao Radošević, Mića Berić ili Tripković. Nema nikoga da zakuca kao Drobnjak. Nema nikoga da se baci za...
  15. showtime.pekka

    FK Partizan 2021/22.

    Nadam se da su naši odštampali ovu izjavu i zalepili istu na svakom mestu u svlačionici. Pokvarili smo utisak. Ipak, ništa još nije gotovo i ima prilike za popravni. Na kraju se sumira sezona.
  16. showtime.pekka

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Trčimo maraton, a ne sprint. Polako. Sve će doći na svoje.
  17. showtime.pekka

    Liga konferencija 2021/22.

    Setio sam se klipa koji je neko od forumaša ovde postavio -- Miljkovićevi potezi u 90 minuta utakmice. Ja sam rekreativac, ali kapiram da bih mogao jedno poluvreme da istrčim bez problema. Mesec dana treninga, navikavanje na kopačke i travu i ubeđen sam da bih mogao da izvedem sve "poteze"...
  18. showtime.pekka

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Čovek je otišao, jer nije hteo da bude kanta za napucavanje ovde. Približili smo se (ne)očekivano prošle godine i sada su preduzete mere da se tako nešto ne ponovi.
  19. showtime.pekka

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Brate grobarski, nadam se da ću jednom od tebe videti nekad nešto pozitivno :) Svi mračimo, ali ti ga pretera. Nikad ništa ne valja.
  20. showtime.pekka

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Čemu ovakva poruka? Da li zaista misliš da profesor može da utiče na dešavanja u Partizanu? Napušavamo kurcem kvalitetne ljude po netu. To nije strategija koja će promeniti bilo šta. Kapiram da smo svi nervozni, jer ne možemo ništa da uradimo trenutno, ali profesor sigurno nije zaslužio takve...
Top