Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. fm2003

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    U vezi ovih prica oko uprave, sve to stoji, ali nama u lozi na zapadu mirno posmatraju utakmice Mile the burek i Rasa the dinosaurus, koji su ugrozeni samo povicima sa istoka. A na forumu svi znaju da stave avatar uprava napolje.
  2. fm2003

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    @Je-Ne-A Mozda smo trebali to naglasiti u pismu ali i ovako je dobro, uglavnom ko oseti potrebu da dodje i ko je u mogucnosti doci ce. Vidimo se sutra braco.
  3. fm2003

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Savic skrivio penal protiv Liverpula.
  4. fm2003

    ABA-liga 2011/12

    Raduljica ih sahranio! :clap Valjda ga je konacno krenulo...
  5. fm2003

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    @Genius Salis se, jel tako?
  6. fm2003

    Euroleague 2011/2012

    Eto ja kazem da mi ne valjaju Cakarevic i Milosavljevic, jbg ne znam kosarku...
  7. fm2003

    Jelen Superliga 2011/12

    @GolmanRade Kad ga je Moreira zavukao onomad u 135. derbiju u 95-om minutu, bilo je 1-1 ali svakako spada u omilljene derbije grobarske populacije :D
  8. fm2003

    Rukometni klub Partizan

    Bravo CRNO-BELI LAVOVI pokidali ste. Timski duh i borba su odneli prevagu. Na na na Liga sampiona !!!
  9. fm2003

    FK ĐurGarden 2011/12

    @Petar-Skopje To je sva poenta, ja sam mislio da ce to da bude Edu, ali kao sto kazes on je preuzeo ulogu Ilieva, i ne znam sto toliko mracite oko Miljkovica, najveci problem u timu je Scepovic pa onda ostali, bar sto se mene tice. I da kako stoje stvari bio bih zadovoljan sa Kezmanom i Lolom u...
  10. fm2003

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Sad dosao sa utakmice i ne verujem koliko srece nismo imali i kako nas pokradose ova govna.Realno nikome od igraca ni Stanoju nemam sta da zamerim osim naravno Scepovicu.Pola utakmice nisam video od jebenih barjaka tako da nebi nista posebno komentarisao samo sam primetio da je ekipa ginula za...
  11. fm2003

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Mi smo Partizan pa mi smo Partizan aman covece smiri dozivljaj pocinjes da mi licis na igrace iz rupe kad se naloze sa izjavama u medijima pa se onda kasnije pitaju sto nisu videli Evrope od famozne 1991.Treba pruziti maksimalnu podrsku i Saletu i igracima i svako ko ima mogucnost nek dodje u...
  12. fm2003

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Covece SS skida pritisak sa igraca i potpuno razumem njegovu izjavu..sta treba da kaze ako ne prodjemo Genk bice katastrofa ne vredi vise posle tog poraza igrati fudbal?!
  13. fm2003

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Zasto da ne, ja bih pristao momentalno da potpise ako ce da gine na terenu i on i bilo ko drugi...
  14. fm2003

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ocekivano ali vazno je ''boriti se'', Savke srecno! @markovic Ne verujem da bi Stanoje hteo Stevanovica u timu, cim ga nije forsirao prosle sezone, sto se mene tice bolje da ne dolazi..
  15. fm2003

    Euroleague 2011/2012

    A kada ce se znati raspored?
  16. fm2003

    Euroleague 2011/2012

    Jako teska grupa ali...opet ce se tresti gace velikanima u punom Pioniru, znaci Cibona moze da nam upadne iz kvalifikacija?
  17. fm2003

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Dzerels i zvanicno u Feneru http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=06&dd=28&nav_id=521910
  18. fm2003

    FK ĐurGarden 2011/12

    http://www.mondo.rs/s210334/sport/Scepovic_za_MONDO-_Moram_da_namestim_glavu.html
  19. fm2003

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    @rkeu Tesko i ako udjemo u LS, popunjena su mesta strancima a ne vidim ko bi to mogao biti od domacih igraca, mada ko zna ni prosle godine nije niko ocekivao da ce nas pojacati Stojke..
  20. fm2003

    FK ĐurGarden 2011/12

    Imate snimke iz Slovenije na SOS-u @maximilian72 Evo ovde da ti odg da ne idemo vise u off.. Znam i ja da nema ove sezone nista od brzih veznjaka,samo se nadam da ce ova taktika koju Stanoje preferira uroditi plodom,ubacivanje bekova u napad a spoljnih veznih u sredinu,kazem videcemo mozemo...
Top