Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Ilyasova

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Kad pocinje eventualno polufinale i finale, jesu li poznati termini? Verujem da cemo i mi i futura zavrsiti u 2 utakmice 1/4 finale. Za onu drugu stranu "kostura" svasta je moguce, pa i da se igraju majstorice ( mada verujem da sone nece nista prepustiti slucaju ).
  2. Ilyasova

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sastav Igokee je za Aba 2 ligu, moramo malo ozbiljnije u nastavku. Smith 9/9 sutira trojke ako se ne varam na poslednje 2 utakmice.
  3. Ilyasova

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sve sto sam hteo da napisem za taj tim, ti si napisao, kakav bre bratski tim, je*em im mater smrdljivu, oduvati ih 40 razlike.
  4. Ilyasova

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Vezite se polecemo, da se docepamo finala, pa tamo sta nam bog da. Nadam se da ce Smit nastaviti gde je stao na prosli mec. Pristup mora biti maksimalan u suprotno moze ponovo da nam se dogodi Igokea iz regularnog dela u Areni.
  5. Ilyasova

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Evo "bravar" svaki dan prica kako imamo zajednicki jezik, a nikako da produzimo ugovor. Ja bi da nam Zeljko bude i trener i precednik, tako da teraj Zeljko sns bota.
  6. Ilyasova

    Rukometni klub Partizan

    Antologijska utakmica i potpuno zasluzena pobeda, bravo momci, sve cestitke :clap :partizan-fan:
  7. Ilyasova

    Želimir „Željko“ Obradović

    kakvi naslovi cigansportkluba, izaslo mi sad na fb nesto u fazonu kao "Prerani oprostaj Partizana od EL, dali i oprostaj od Zeljka":krsti: Znam da bi vi prizeljkivali Titija Papazova na klupi, ali to se nece desiti barem u narednih 5 godina, najveci ce ostati dokle on bude mogao i hteo da radi!
  8. Ilyasova

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne moze to tako, pod hitno da se podeli to sa sonetom braCki po 175K ili u suprotno da se ne uzimaju od EL.
  9. Ilyasova

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Danas pozdraviti igrace i Zeljka najjacim mogucim aplauzom, nismo mi navijaci rezultata, vec svetog kluba. Sto se tice PO Aba bas ce to sve da se razvuce mesec dana se igra 1/4 ako bude majstorice.
  10. Ilyasova

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bolje, nego da se pojavimo i krenemo sa -20 u 1/4, svaka utakmica na strani preslikana. Ali najbolje je da pokazemo m*da, jer ih bas nemamo, nije da je uvek 100% sve do sudija.
  11. Ilyasova

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Slavili su i oni i mi prosle sezone "na strani" U Evroligu, ali u brlog Aba lige, nema sanse dobiti covicev tim na strani. Sta je tu je, sami pali, sami se ubili, ali sad treba jos veca poddrska Zeljku i igracima, da vidimo hoce li fristajleri, jutjuberi sad dolaziti u Arenu.
  12. Ilyasova

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Imperativ je finale, a tamo znamo sta nas ceka. Ne osvojimo li ABA, dzaba rekordi, podrska, najbolji navijaci, neuspesna sezona svakako.
  13. Ilyasova

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Hahaha mrtvi real najsmrdljiviji kolektiv na svetu. Mada saglasan sam, svakako nismo zasluzili plej in, sami smo krivi.
  14. Ilyasova

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Real da izdrzi , pa da se kunemo u Bolonju. Je*em li vam majcicu balijsku!
  15. Ilyasova

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Realno je da Baskonija izgubi obe, a Fener dobije Efesa, time bi bili 9 da skratimo pricu. Onda napadamo halu aleksandar vucic ili u Bolonji.
  16. Ilyasova

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Tajna je otkrivena, ne trebam pisati nista na dan utakmice, posebno ne davati prognozu ( pobedu na nas ) i onda nekako uspemo da dobijemo mec. Bravo momci, nismo dobili neku timcinu, ali znali smo ove sezone da gubimo i od puno slabijih od Albe. Ocekujem danas laganu pobedu......bolje da ne...
  17. Ilyasova

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Kako mi je drago sto ce ujutro neki na trening, samo tako Zeljko, ne moze drugacije:clap
  18. Ilyasova

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Bravo za nosioce tria Panter, Zek i Naneli! Konacno da i mi dobijemo jednu bitnu utakmicu ove sezone, ako nista drugo, blizu smo finala Aba lige ovom pobedom. Cestitke igracima i strucnom stabu.
  19. Ilyasova

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kukala nam majka ako od njih zavisimo, 30 razlike ima da ih pomete Efes. Ne uzdam se u Fener, vec znam da ce dobiti Efesa kod kuce, ali mislim da cemo mi tesko 2/2 imati do kraja. Cak sto vise i Baskonija ce obe izgubiti do kraja. Jbg rezultati nam za sada idu u korist, ali trebamo i mi nesto...
  20. Ilyasova

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Losi su, slabo igraju, dobro su placeni, ali igraju za Partizan, a mi taj Partizan neizmerno volimo! Dace bog da dobijemo licencu, pa da Zelimir krene iz pocetka, ostavio bih mozda 3/4 igraca i to je to. Dobro je ako do kraja sezone ostanemo svi navijaci na okupu, jer od ovakvih utakmica ni...
Top