Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2014/15

    Mene brine to da se neko ne poverdi sutra, da ne ureknem ali..... Posto ce sala biti prepunjena, jos pogotovo sutra, jer ce biti puno sat dva pre pocetka utakmice a poznato je kako se igraci klizu tamo. Zna li neko da li su sta radili u sali na tome?
  2. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Posto ne mogu da pisem na temu Administracija, gde bi ovaj post trebao da zavrsi. Koga treba da obavestim,posto sam uplatio donaciju,tacnije clanarinu 10$ za forum. Da li moze nesto da se poradi na tome ili treba da cekam nesto sto je u skladu sa pravilima ovog forums?
  3. KK Partizan 2014/15

    Jedva sam cekao da krene reportaza na sos-u. Tegiju i sos-u veliki naklon kako je odradio ovo veceras. Generalno sam pod velikim utiskom, emocije,jeza,ponos.....ostaje zal sto nisam bio u mogucnosti da budem tamo ali verujem da oni koji su bili da im je bilo nezaboravno.Kad vidis kakve sve...
  4. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ja sam postavio ovo pitanje ali mi niko nije odgovorio pa da probam ponovo. Hoce li u skorije vreme biti neki dres na aukciji?
  5. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    kupio sam 20 ulaznica, samo je bzv sto je odradjeno da se iz jednog pokusaja moze uzeti samo 4 tako da sam se malo smarao :)
  6. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Imas pravo, nego jel te pare vidi klub ista ili ko zna gde to zavrsi, vise sam u fazonu da ova donacija zavrsi u klubu.
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Moze li neko od upucenih da mi kaze jel moguce da se kupi vishe od 4 ulazinice od 500 dinara, jer na ovom sajtu gigs tix moze da se uzme samo 4 a u fazonu sam da sprzim 100$?
  8. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Hoce li postojati mogucnost ako na revijalnoj utakmici legende budi imale dresove, da se svako od njih potpise i recimo jednom nedeljno da se to stavi ovde na licitaciju. Jako sam zainteresovan da uzmem neki orginalni dres, ne mora da bude od legendi, moze i od trenutnih igraca. Znam da ste vec...
  9. Kup Radivoja Koraća 2012

    hoce li neko slucajno uplodovati celu tekmu? jbg ima nas koji nismo bili u mogucnosti da gledamo
  10. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    evo danasnja emisija gospodina Pantica http://www.youtube.com/watch?v=XXfjFCLOVKc&list=UUNlIFrcADIqYBgM7WeGcGhA&index=1&feature=plcp
  11. KK Partizan 2011/12

    Upravo gledam njegov profil na twiteru i naletih na jednu poruku gde ga navijac zalgirisa poziva da dodje tamo. Sta mislite da mu cimnemo koju poruku i koji klip sa basketa da vidi covek gde moze da dodje i za koga da igra. Mozda upali?
  12. Brate gde da nadjem tu sliku sto ti je avatar ali mi treba veca rezolucija. Hvala unapred :)

    Brate gde da nadjem tu sliku sto ti je avatar ali mi treba veca rezolucija. Hvala unapred :)
Top