Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Liga Evrope 2013/14

    Da pozelim srecu momcima , da opravdaju ocekivanja navijaca i da daju svoj maksimum ,pa ako budemo imali srece da se svi zajedno radujemo sutra posle utakmice .
  2. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    LazarP, tebra znam i ja da od toga u principu nema nista , ali eto neka moja zelja :) Fofanu su kroz karijeru dodavali kao bong iz kluba u klub ,ali i pored toga mislim da je za nas dobar , mozda nova crna mamba .
  3. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Rekao bih da mi ovaj trransfermarkt deluje mnogo ozbiljnije od wikipedije :) Jos samo kad bi se upario sa Mitrovicem , zlo.
  4. Liga Evrope 2013/14

    Au kakvu smo mi sansu propustili da vec u ovoj utakmici prakticno zavrsimo veci deo posla . Ono sto raduje je znatno bolja i tecnija igra u odnosu na utakmice sa Sirakom . Sa druge strane , opet smo primili 2 jako glupa gola , da ne pominjem drugi jer je to stvarno tragedija . Lepo smo procitali...
  5. Liga Evrope 2013/14

    Ja odbijam da poverujem da smo mi ovako nisko pali . Tuga . Ono sinoc sto je Partizan igrao je licilo na neki tim sa farskih ostrva otprilike . Pricali smo da su problemi u prvoj utakmici bili los dan , visoka vlaznost , itd itd , medjutim to sve pada u vodu jer smo odigrali jos gore nego u toj...
  6. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Dobro nam dosao Djemba i da iskidas kako dolikuje . Uzeo covek dres sa brojem 99 , videcemo :)
  7. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Da pozelim dobrodoslicu Obradovicu uz konstataciju da smo sa njegovim dovodjenjem dobili zver , ali bukvalno . Nek je sa srecom i tebi i nama sa tobom.
  8. KK Partizan - sezona 2013/14

    Zadovoljan sam sa zrebom . Po meni je uvek bolje biti u neizjednacenoj grupi i traziti tu neku sansu protiv timova pribliznog kvaliteta za to neko 4. mesto u grupi i prolaz u top 16.Naravno jos je rano pricati o prolazu kada nemamo uvid u to kakve ce timove formirati pre svega nasi direktni...
  9. KK Partizan 2012/13

    Je-Ne-A , koliko je realno da zadrzimo kostur tima , posto od ozbiljnijih pojacanja otprilike nece biti nista ?
  10. KK Partizan 2012/13

    To sto je taj Budjavljik ili kako vec se zove u sesiru iznad naseg i nije toliko lose . Taktika izvuci bas njih i posrati se i njima i el na facu :)
  11. KK Partizan 2012/13

    Lucicu sve najbolje u nastavku karijere . Uvek cu ga pamtiti kao velikog borca i dostojnog zamenika Pere .
  12. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ladno covek ode u bragu , ne verujem . Nije ni ta braga top klub , ali opet da se ona pojacava sa jednim od losijih igraca u nasem klubu to mi nikako ne ide u glavu . Decku sve najbolje u karijeri .
  13. KK Partizan 2012/13

    Koliko sam ja cuo Gasic je demantovao odlazak , a cak i da ode nece biti kraj sveta .
  14. Top 5 Partizan.net ABA liga

    Broj 4 definitivno . Sjajna kontra , prisebnost Westermana u tako bitnoj utakmici i na kraju Berta siluje . Zakucavanje eksera .
  15. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Samo da pozelim Lukacu dobrodoslicu , dosta srece i naravno da ga povrede zaobidju. I da izrazim neslaganje sa konstatacijom lopova iz uprave da nam je ovo prvo "pojacanje" . Pre ce biti oslabljenje na toj poziciji i ja se iskreno nadam ne toliko drasticno .
  16. KK Partizan 2012/13

    Kako me sjeba ova vest za Bertu :(( On je ovo leto trebao da napreduje mnogo .... steta .Drzi se majstore .
  17. Superliga 2013

    Napokon se zavrsi sezona za koju smo svi znali da ce da bude turbulentna i puna oscilacija . Mnogi od nas nisu ni slutili posle serije losih rezultata da ce ovi nasi klinci da se izdignu i zapuse usta onima koji su ih pljuvali i to onda kada je najpotrebnije . Ovom prilikom bih naravno cestitao...
  18. ABA-liga 2012/13

    Cestitke na pobedi to je jedino sto je vredno pomena . Samo da napravimo neki kontinuitet pobeda da podignemo moral ekipi i ja se nadam dosta boljim partijama i naravno pobedama .
  19. ABA-liga 2012/13

    Opet nam se otvorila prilika da se ukljucimo u borbu za prva 2 mesta i naravno poraz.... Izgubili smo od ekipe koja zavisi od suta , a mi njih ni sa unutrasnjom ( nasom igrom ) nismo probili kako treba . Po meni igraci ili stagniraju ili nazaduju . Iskreno ja ne vidim neki veliki napredak ni kod...
  20. ABA-liga 2012/13

    Cestitke na vaznoj pobedi . Dosta lakse smo dobili nego sto se mozda ocekivalo , ali tome je doprinela i po meni veoma losa buducnost veceras . Iako sam na pocetku bio za to da se sa Gordonom raskine ugovor , moram priznati da sam pogresio i da taj momak stvarno opravdava opitet pojacanja za...
Top